BlackFort Exchange Network (BXN), Blockchain girişimlerini genişletiyor

Blok zinciri teknolojisinde çığır açan BlackFort Exchange Network (BXN), nodüler blok zincirinin tanıtımıyla sektörde dalgalar yaratıyor

blockchain-güvenli-midir-temel-rehber

Blok zinciri teknolojisinde çığır açan BlackFort Exchange Network (BXN), nodüler blok zincirinin tanıtımıyla sektörde dalgalar yaratıyor. Bu son teknoloji yenilik, Ethereum Sanal Makinesi (EVM) ile benzeri görülmemiş hız, ölçeklenebilirlik ve uyumluluk sunarak merkezi olmayan finans ve akıllı sözleşme yürütme ortamını yeniden şekillendiriyor.

BlackFort Exchange Network (BXN), Blockchain teknolojisine yönelik çalışmalarıya öne çıkıyor

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz. 

BXN’nin nodüler blockchain mimarisi, blockchain teknolojisinde önemli bir ilerlemeyi temsil eder. Güvenli bir Kanıtlanmış Yetki Kanıtı mutabakat mekanizması uygulayarak BXN, şeffaf ve verimli işlem doğrulaması sağlayarak tüm işlemlerin güvenlikten ödün vermeden hızlı bir şekilde işlenmesini sağlar. Bu devrim niteliğindeki yaklaşım, BXN’nin en yüksek düzeyde ademi merkeziyetçiliği korurken yıldırım hızında onaylar elde etmesine olanak tanır.

BXN’nin nodüler blok zinciri, ölçeklenebilir blok zinciri çözümlerine yönelik artan talebi karşılamak üzere tasarlanmış kapsamlı araştırma ve geliştirmenin ürünüdür. Saniyede büyük hacimli işlemleri (TPS) işleme yeteneği ile BXN, işletmelere ve kullanıcılara blockchain teknolojisinin tüm potansiyelini ortaya çıkarma gücü verir. BXN, benzersiz hız ve ölçeklenebilirlik sunarak, daha önce sınırlı işlem kapasitesiyle kısıtlanan çok çeşitli uygulamalara ve kullanım durumlarına olanak tanıyarak, blok zinciri benimsenmesini yeni zirvelere taşıyor.

BXN’nin nodüler blok zincirinin Ethereum Sanal Makinesi (EVM) ile uyumluluğu, geliştiricilerin mevcut akıllı sözleşmelerini ve merkezi olmayan uygulamalarını (dApp’ler) BXN ekosistemine zahmetsizce geçirmelerine olanak tanır. Bu birlikte çalışabilirlik, Ethereum ağının sağlamlığını BXN’nin gelişmiş hızı ve ölçeklenebilirliği ile birleştirerek zengin olasılıkların kilidini açar. BXN’nin EVM uyumluluğunun avantajları, mevcut Ethereum araçları ve altyapısından yararlanma, geliştiriciler için geliştirme süresini ve maliyetlerini azaltırken kullanıcılara tanıdık ve sorunsuz bir deneyim sunma becerisinde yatmaktadır.

BXN, inovasyonu ve pazarın benimsenmesini yönlendirme taahhüdünü somutlaştıran başarılarını paylaşmaktan gurur duyar. 75.000’den fazla düğümün satışı, BXN’nin benzersiz performansının ve güvenilirliğinin giderek daha fazla tanınması anlamına geliyor. 24.000’den fazla aktif cüzdan adresi ve günlük işlemlerde 4.500’ü aşan tutarlı artış ile BXN topluluğu hızla genişliyor.

BXN’nin kullanıcı merkezli bir deneyim sağlamaya olan bağlılığı, kullanıcıların dijital varlıkları için gelişmiş güvenlik ve kontrol sunan, gözetim dışı istemci tarafı kripto cüzdanı BlackFort Wallet 1.0’ın başarılı bir şekilde piyasaya sürülmesiyle örneklenmiştir.
Blackfort Network, benzersiz yaklaşımıyla 1. Katman anlatısını en üst düzeye taşıyor:

“Vizyoner topluluğumuzla birlikte, dünyayı birbirine bağlayan ve bizi daha parlak bir geleceğe götüren köprüler kurmayı hedefliyoruz.” Blackfort Network’ün Kurucusu ve CEO’su Stefan Huber’e göre. “Blackfort Network’ün ahlak anlayışı, coğrafi sınırlamaları aşan ve yaşamları zenginleştiren birleşik bir küresel ağ oluşturmaya odaklanır.”

BXN’nin nodüler blok zincirinin başarısı, ufukta heyecan verici gelişmelerin önünü açıyor. Zincirler arası uyumluluğu ve çoklu varlık desteği ile BlackFort Wallet 2.0’ın yakında piyasaya sürülmesi, ileriye doğru önemli bir sıçramayı temsil ediyor. BXN’nin 360° kripto-fiat ekonomisi vizyonu, farklı blok zincirlerinde sorunsuz varlık yönetimi ve işlemleri mümkün kılarak gerçeğe dönüşüyor.

BlackFort Exchange Network, blockchain teknolojisinin sınırlarını zorlamaya, yeniliği desteklemeye ve merkezi olmayan finansın geleceğini dönüştürmeye devam ediyor. BlackFort Exchange Network ve çığır açan gelişmeleri hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki sosyal ağlarını ziyaret edin.

İlk Adımlar (https://storage.googleapis.com/skydelis-static/production/pdf/first_steps_bxn_en.pdf)