Fenerbahçe Fan Token (FB) Nedir? Fenerbahçe Fan Token’a İlişkin Bilmeniz Gerekenler

Taraftarlar tarafından uzun süredir merakla beklenen Fenerbahçe Fan Token’a ilişkin detaylar nihayet netleşti


Taraftarlar tarafından uzun süredir merakla beklenen Fenerbahçe Fan Token’a ilişkin detaylar nihayet netleşti. Kısa bir süre önce yapılan açıklamayla Paribu ve Fenerbahçe işbirliğiyle geliştirilen Fenerbahçe Fan Token’ın (FB) 9 Ağustos tarihinde ön satışa çıkacağı duyuruldu.

Fenerbahçe Fan Token Nedir?

Fan Token çalışmaları için Paribu ile anlaşmaya varan Fenerbahçe, FB token ile taraftarlarına birçok önemli avantaj sunacak. Fenerbahçe Fan Token (FB) sahibi olan taraftarlar, kulüplerinin yarınına destek olabilecek. Ayrıca token sahipleri önemli ayrıcalıklardan yararlanacak.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Paribu CEO’su Yasin Oral şunları kaydetti:

Fenerbahçe gibi çok büyük ve köklü bir kulüple iş birliği yaptığımız için çok mutluyuz. Fenerbahçe güçlü bir maziye sahip. Bu güçlü mazi Fenerbahçe Token’la geleceğe güvenle taşınacak.

Fenerbahçe Token’ın (FB) Avantajları

  • Fenerbahçe Fan Token sahipleri, Fenerbahçe’nin yarınına destek olurken ayrıca önemli taraftar ayrıcalıklarından yararlanma şansına sahip olacak.
  • Fenerbahçe Fan Token sahipleri, Ülker Stadyumu’nda maç günü tercihleri, forma tasarımı ve tesislerdeki departmanların adına kadar birçok farklı alanda söz sahibi olacak.
  • Fenerbahçe Fan Token ayrıca kullanıcılarına sporcularla, teknik heyetle ve yöneticilerle tanışma imkanına ek olarak stat ve tesis turlarına katılma şansı da sunacak.

Fenerbahçe Fan Token Nasıl Satın Alınır?

Fenerbahçe Fan Token satın alabilmek için öncelikle Paribu borsasında hesap oluşturulması gerekiyor. Kimlik doğrulama (KYC) sürecinin tamamlanmasının ardından Fenerbahçe Fan Token satın almak için talep toplama etkinliğine katılınabilir.

Fenerbahçe Fan Token (FB) talep toplama 9-12 Ağustos tarihleri arasında gerçekleştirilecek. Ön satış dönemi tamamlandıktan sonra Fenerbahçe Fan Token 13 Ağustos’ta Paribu borsasında FB/TL paritesinde işleme açılacak.