MarketPeak: Eşsiz Yatırım ve Eğitim Platformu

Fintech projeleri ve tokenize edilmiş varlıklara yönelik yatırım platformu MarketPeak, Ethereum Blockchain’de kendi PEAK token’ını başlattı


Fintech projeleri ve tokenize edilmiş varlıklara yönelik yatırım platformu MarketPeak, Ethereum Blockchain’de kendi PEAK token’ını başlattı. MarketPeak’in arkasındaki ekip, kripto para projelerini başarıya götürecek teknik bilgiye, arka plana ve deneyime sahip. Birkaç yıldır başarılı bir şekilde sıfırdan şirketi inşa ediyorlar. Müşterileri yüksek potansiyele sahip kripto para projelerine yatırım yapmaları için eğitiyorlar ve kripto para piyasasında uzmanlar.

Şirketin ana fikri, pazarlama ve sermayesi olmayan büyük Fintech şirketlerini yatırımcılardan oluşan toplulukları birleştirmektir. Standart yatırımcıların genellikle proje ve ürünler için özel şartlara ve bütçelere erişimi olmadığından MarketPeak sunduğu hizmetle şirketlere ve girişimlere en iyi fırsatları sunuyor.

MarketPeak’in misyonu, topluluğuna fintech ve tokenize edilmiş varlıklar konusunda mümkün olan en iyi desteği sağlamaktır. Takım mükemmel Blockchain becerilerine ve (liderlik özelliklerine) sahiptir. Bu aynı zamanda şirketin sürekli büyümeyi kaydetmesinin nedenlerinden biridir.

Şu anda 11.000’den fazla üye MarketPeak’in sunduğu hizmetlerden yararlanıyor. Marketpeak’in şu anki hedefi, Fintech projelerine yatırım yapmak için harika tekliflerden yararlanabilecek 100.000 üyeden oluşan güçlü bir topluluk oluşturmaktır. Küresel bir topluluğa ve yenilikçi FinTech platformuna erişimle en iyi şartlarda yatırım yapmak mümkün.

Şirketin katma değeri, sadece yatırımcıların ve toplumun satışın ilk aşamalarında ürünlere ve projelere katılabilmeleri değil, aynı zamanda MarketPeak’in eğitime de büyük önem vermesidir. MarketPeak eğitime neden bu kadar önem veriyor?

Kripto para projelerine yapılan yatırımlar belirli miktarda bilgi gerektirir. MarketPeak burada acil bir eylem ihtiyacı görür, bu yüzden üyeler için çok fazla eğitim sağlar. Bu, sürekli artan üye sayısından da çıkarılabilen iyi karşılanmıştır.

MarketPeak’te eğitim ne anlama geliyor?

Eğitim yelpazesi, düzenli olarak ve haftada birkaç kez gerçekleştirilen yüksek nitelikli web seminerlerinden, Blockchain, kripto para, pazarlama, satış ve MarketPeak topluluğu için yüksek değere sahip farklı konularda çeşitli eğitim tekliflerine kadar geniş bir çeşitlilik göstermektedir. Çünkü Benjamin Franklin’in dediği gibi:

Bilgiye yapılan yatırım en karlı yatırımdır.

Marketpeak, projelere farklı üyelik paketleri sunuyor. Her üyelik paketi farklı bir uzmanlık seviyesine uyar.

PEAK Jetonu – Eğitim aldığınız için ödüllendirilin

Eğitimli olmanın yanı sıra, her üye bir üyelik paketi satın aldığınızda otomatik olarak kiralanan bir PEAK madencilik yazılımı aracılığıyla bonus PEAK token’ı ile ödüllendirilir. PEAK tokeninin amacı: Yatırımcılar topluluğunu fintech projeleri ve tokenleşmiş varlıklarla birleştiren bir platform olarak PEAK tokeninin kilit rolü vardır. PEAK belirteci, MarketPeaks ödüllendirme programı yoluyla ödüllerin artırılması veya akıllı sözleşmelerle gelecekte yeni projeler ve ürünler için oy verme gücü verilmesi gibi birçok özelliğe sahiptir. Ayrıca PEAK token’ı gelecekte defi platformunda ücret ödemek veya bir ödeme sistemi olarak kullanılabilir.

PEAK Token Dağıtımı

Üyelik paketi satın alan herkes, bonus PEAK token’larından almaya hak kazanacak. Bu, bir üyelik paketi satın aldığınızda otomatik olarak kiraladığınız bir yazılımdır. İlk 12 ay size biraz bonus PEAK jetonu verecek ve 13 ila 32 ay arasında PEAK jetonlarınız her ay %5 oranında değer kazanacak. Böylece, 32 aylık bir süre boyunca, tüm güvenli PEAK tokenlerinize ve bonus PEAK tokeninize tam erişiminiz olacak.

Mayıs 2019’daki lansmandan bu yana hangi önemli adımlar atıldı?

Mayıs 2019’da sadece boş bir Üyelik Platformu ile başlayan Marketpeak, Blockchain ve kripto para birimi hakkında daha fazla bilgi edinmek, gelecek vaat eden Blockchain Projelerine ve Tokenized Varlıklarına yatırım yapmak isteyen yaklaşık 10.000 aktif üyeye sahip. MarketPeak’in elde ettiği büyük bir kilometre taşı, Ethereum Blockchain’de kendi PEAK Jetonunun piyasaya sürülmesidir. Sadece bu da değil .. PEAK, Şubat 2020’den beri 4 tanınmış borsa Bibox, Coinsbit, VinDAX ve P2PB2B’de listelendi. Bu liste, gerçek değerin kanıtı olarak PEAK belirteci için büyük önem taşımaktadır. Ayrıca, PEAK resmi olarak tanınmış kripto piyasası izleme web sitesinde listelenmiştir coinmarketcap.com

MarketPeak’in Gelecek Vizyonu

Şirketin ilan edilen ve yakın hedefi DeFi platformu olmak. Merkezi olmayan finansal sistem, kısaca DeFi, Bitcoin, Blockchain ve Co.’nun son yıllarda ücretsiz ve tüm merkezi olmayan yönetilen ekonomik sistemler için yol açtığı yerden başlar. MarketPeak, çekirdek unsurların akıllı sözleşmelerle gerçekten düzenlendiği gelecekte merkezi olmayan bir platform olmayı hedefliyor. Bu nedenle, MarketPeak kripto projeleri ve tokenleştirilmiş varlıklar için en iyi DeFi platformlarından biri olabilir.

Coinbilgi.net yazıda geçen bilgilerden ve ilgili ürün ya da hizmetlerle ilgili hasar, kâr-zarar ya da kayıplardan sorumlu değildir. Coinbilgi.net, yazıda adı geçen şirket, ürün ya da hizmetle ilgili okuyucuların özen göstererek kendi araştırmalarını yapmalarını önerir.
Sponsorlu makaleleriniz için [email protected]