Neo (NEO) Coin Nedir?

Neo coin dijitalleşmeye başlamış dünyamızda varlıkların bir araya toplanması ile birlikte oluşmakta olan bir ekonomidir


Neo coin dijitalleşmeye başlamış dünyamızda varlıkların bir araya toplanması ile birlikte oluşmakta olan bir ekonomidir. Diğer bir deyişle ise yeni nesil internetleşme ile ile birlikte hızla gelişmekte olan bir ekosistemdir. 

Neo coin projesi ülkemize ilk geldiği dönemde Antshares ismiyle bilinmekteydi. İlk piyasaya sunulması ile birlikte Çin’in açık blockchain olma düşüncesi vardı. Açık kaynaklı olan bu platform ise üç yılın ardından neo ismi ile değişmiştir. Oluşan bu ağ için alt yapılar yaratmış olan geliştiriciler dünyada tanınmış bir topluluk oluşturmayı hedeflemiştir. Giriş için projenin arkasında olan geliştiriciler giriş bariyerini alçaltmak istemiştir. Projenin arkasında  bulunan ekip blockchainin merkezi olmamasını istemiştir. Akıllı sözleşmeler inşa etmek ve merkeziyetsiz uygulama kurmaya teşvik etmiştir. Bunun için ise EcoBoost girişimini kullanmışlardır. Neo coin ise sıklıkla Ethereum ağının Çin versiyonuna oldukça benzetilmiştir. 

NEO Coin Kaç TL?

Güncel kripto para piyasası verilerine göre 1 NEO Coin 632,17 TL’den işlem görüyor. NEO Coin fiyatı son 24 saat içerisinde 4.65% değişim gösterdi. NEO Coin’in son 24 saatteki işlem hacmi ise $ 86,864,232 dolar, toplam piyasa değeri ise $ 1,371,992,123 dolar seviyesinde.


NEO Coin Kaç Dolar?

Güncel kripto para piyasası verilerine göre 1 NEO Coin $ 19.47 dolardan işlem görüyor.


Neo Coin Kurucusu Kim?

Neo coin kurucu ortakları Erik Zhang ve Da Hongfei’dir. İkisininde blockcahinin benimsenmesi arttırmayı hedeflemiş kişilerdir. 

NEO Fiyat Tahmini 2024 ve 2025 Yorumları

Wallet Investor‘ın ve Coinswitch’in NEO için yaptığı fiyat tahmini şu şekilde:

NEO fiyat analizimize dayanarak, uzun vadeli bir artış beklediğimizi söyleyebiliriz, 2027 yılı için fiyat tahmini 129.502 dolar. 5 yıllık bir yatırımla gelirin +%538.57 seviyesinde olması bekleniyor.

Wallet Investor – Cryptonewsz

NEO şu anda gerçek dünyayı yönetiyor. Performansı önümüzdeki beş yılda artmaya devam edebilir. Coinswitch tarafından öngörülen NEO fiyat tahminine göre, NEO fiyatı 2025 yılına kadar 533 dolara ulaşabilir.

Coinswitch – Cryptonewsz

Neo (NEO) Coin  Geleceği

İyi bir para getirisi olacak olan bir kripto para birimi arıyorsanız, en karlı olanın Neo Coin olduğunu söyleyebiliriz. Şimdi 100 dolara Neo coin satın aldığınızda yaklaşık olarak 4.133 NEO almış olacaksınız. Neo coin içinde uzun vadeli olarak bir artış beklendiğine göre ileride 171.834 dolarınız olacaktır. Uzun vadeli yatırımlar için oldukça iyi bir seçenek olacağı bilinen bir kripto para yatırımı olduğunu söyleyebiliriz.