P-Games ve Patika’dan dev iş birliği: “P-Games Game Art NFT Bootcamp”

Paribu’nun oyun geliştiricileri ile yeni teknolojileri bir araya getirme hedefiyle kurduğu P-Games, ilk eğitimini gerçekleştirecek


Paribu’nun oyun geliştiricileri ile yeni teknolojileri bir araya getirme hedefiyle kurduğu P-Games, ilk eğitimini gerçekleştirecek. Patika.dev iş birliğiyle gerçekleşecek “P-Games Game Art NFT Bootcam” adlı eğitim, oyun alanında Web3 farkındalığını artırmayı ve NFT’nin kullanım alanlarını öğretmeyi hedefliyor. 

Türkiye’nin alanında öncü teknoloji şirketi ve lider kripto para işlem platformu Paribu’nun oyun geliştirici toplulukların çalışmalarına teknolojik altyapı ve teorik içerik desteği verme amacıyla hayata geçirdiği P-Games, bu alandaki çalışmalarına ilk kez bir eğitim programı ekledi. Oyun dünyasında yer almak isteyen görsel tasarımcılara yönelik düzenlediği “P-Games Game Art NFT Bootcamp” ile katılımcılara, kariyerlerinde büyük katkı sağlayacak bir içerik sunuyor. 

Paribu’nun girişimi P-Games, Web3’e odaklanıyor

Oyun tasarımcılarının, bu dünyadaki Web3 farkındalığını artıracak ve NFT’nin kullanım alanlarını öğretecek “P-Games Game Art NFT Bootcamp” 30 Eylül-28 Ekim tarihleri arasında online olarak gerçekleşecek. Eğitim ve tasarım disipliniyle ilgilenen tüm oyun geliştiricilerin yakından ilgileneceği eğitim programının son başvuru tarihi ise 19 Eylül. 

Oyun tasarımcılarının kariyerine büyük katkı sağlaması hedeflenen “P-Games Game Art NFT Bootcamp” hakkında detaylı bilgi almak ve başvurmak için Patika.dev’in web sitesini ziyaret edebilirsiniz.