Paris Saint-Germain Fan Tokeni (PSG) Nedir?

2018’de Paris Saint-Germain, Chiliz (CHZ) blok zincirinde geliştirilen blok zinciri tabanlı bir uygulama olan Socios.com’a katılan ilk spor takımı oldu


2018’de Paris Saint-Germain, Chiliz (CHZ) blok zincirinde geliştirilen blok zinciri tabanlı bir uygulama olan Socios.com’a katılan ilk spor takımı oldu. Ocak 2020’de Paris Saint Germain, kendi token’ının piyasaya sürüldüğünü duyurdu. 1.288.396 token FTO aracılığıyla dağıtıldı. Tokenler sabit bir fiyata satıldı ve Socios’un yerel token’ı olan CHZ ile eşleştirildi. PSG sahipleri tarafından oylanan ilk teklif, takım kaptanı Thiago Silva’nın kol bandında bir yazının seçilmesiydi.


Paris Saint-Germain Fan Tokeni (PSG), futbol taraftarlarının Paris Saint-Germain futbol kulübü ile etkileşim kurmasını sağlayan bir tokendi. Bu kripto paranın sahipleri, Socios platformunun uygulamalarını ve hizmetlerini bu amaçla kullanabilir.

PSG’yi Benzersiz Kılan Nedir?

PSG aslında bir hayran tokenidir – sahibinin oy gücünü yansıtan dijital bir varlık. Tokenler, Paris Saint-Germain Socios.com web sitesinde yer aldığı sürece geçerli olacaktır. PSG, uygulamanın pazarından da satın alınabilir ve satılabilir.

PSG token’ın ayırt edici yetenekleri şunlardan oluşur:

  • Sadece PSG token’larını tutarak anketlerde oy verme yoluyla seçim yapma yöntemine katılmak
  • Socios.com’da oyunlara, yarışmalara ve kısa sınavlara katılmak
  • Socios.com’da birbirleriyle sözlü fan alışverişi
  • Kulüp aracılığıyla düzenlenen çok sayıda etkinlikte işbirliği yapmak
  •  Çeşitli ödüller almak

PSG, kulüp için değerlerini artırdığından ve kripto para birimi kullanarak bilet, rehberli tur veya kulüp ürünlerinin satın alınmasını basitleştirdiği için öncelikle hayranlar için ilgi çekicidir.

PSG Nereden Satın Alabilirsiniz?

Paris Saint-Germain Tokenini nereden satın alacağınızı düşünüyorsanız, şu anda Paris Saint-Germain Taraftar Tokeni alıp satmak için başlıca borsalar Binance, Mandala Exchange, FTX, Upbit ve ZT’dir.


PSG’nin Fiyatı Nedir?

PSG, 5 Nisan 2022 itibarıyla, 64.32 Milyar $ dolaşım arzı ve 86.71 Milyar $ toplam arzla tüm kripto para sisteminde 14,56 dolar fiyatla 598. sıradadır. Güncel kripto para piyasası verilerine göre 1 PSG Coin 161,82 TL’den işlem görüyor.. Bugün itibariyle, PSG’nin maksimum arzı 20 milyon dolar, piyasa değeri 45,3 Milyon dolar ve tamamen seyreltilmiş piyasa değeri 291,21 Milyon dolardır.

PSG’nin Geleceği

Döviz girişleri ve çıkışları, teknik ve temel değişiklikler, haber döngüsü ve genel ekonomik iklim, PSG’nin fiyatını ve piyasa değerini etkileyecek değişkenlerdir. Öte yandan, yatırımcılar hem merkezileşmesi hem de sınırlı kapsamı nedeniyle bir piyasa varlığı olarak tokene nispeten düşük bir ilgi gösteriyorlar. Paris Saint-Germain Taraftar Token fiyat tahmini ve PSG’nin Geleceği konusunda birbirinden çok farklı görüşler var. WalletInvestor 2022’nin sonunda PSG’de, 7,9585 $’a doğru bir gerileme bekliyor. TradingBeast yıl sonuna kadar PSG fiyatı için 3.6175 $ tahminde bulunuyor. PricePrediction.net’teki uzmanlar ise 2022 Aralık ayında PSG’nin 17,61 $’ı geçeceğini düşünüyor.

PSG Coin Kaç TL?

Güncel kripto para piyasası verilerine göre 1 PSG Coin 161,82 TL’den işlem görüyor. PSG Coin fiyatı son 24 saat içerisinde 6.32% değişim gösterdi. PSG Coin’in son 24 saatteki işlem hacmi ise $ 18,251,764 dolar, toplam piyasa değeri ise $ 38,372,594 dolar seviyesinde.

PSG Coin Kaç Dolar?

Güncel kripto para piyasası verilerine göre 1 PSG Coin $ 4.96 dolardan işlem görüyor.