Revain (REV) Nedir? REV Coin Yorum ve Geleceği

Revain, Ethereum blockchain tabanlı token incelemeleri ve geliştiricilerin projeleri hakkında geri bildirim almaları için tasarlanmış çevrim içi bir platform


Revain, Ethereum blockchain tabanlı token incelemeleri ve geliştiricilerin projeleri hakkında geri bildirim almaları için tasarlanmış çevrim içi bir platform.

Revain, geleneksel inceleme siteleri ve blockchain teknolojisinin özelliklerini birleştiren ilk platform. Revain’in nihai hedefi, makine öğrenimi ve blockchain gibi gelişmekte olan teknolojileri kullanan tüm küresel ürün ve hizmetler için yasal ve orijinal bir geri bildirim yapısı oluşturmak.

Revain (REV) Nedir?

Revain, blockchain teknolojisinden yararlanarak ürün ve hizmetler hakkında kullanıcı geri bildirimlerini iyileştirmeyi ve ödüllendirmeyi amaçlayan bir inceleme platformudur .

Revain, Yelp ve Trip Advisor gibi diğer inceleme platformlarına benzer ve bağımsız yazarları inceleme yazmaya ve bunlara puan eklemeye teşvik eder. Gönderiler yapıldıkça, Revain toplanır, ortalamalar alır ve platformlarına karşılık gelen puanları ve sıralamaları herkese açık olarak görüntüler.

Halihazırda proje hem Ethereum hem de Tron üzerine inşa edilmiştir ve ilgili paydaşların incelemeleri kurcalamalarını önlemek ve kullanıcıları geri bildirimleri için ödüllendirmek için teknolojilerini kullanır.

Revain’in Kullanımları, tekliflerinden üçüne erişebilir:

  • Revain Platform: Şirketler ve hizmetleri için toplu derecelendirmeler ve incelemeler
  • Revain Widget’ı: Revain incelemelerini şirket web sitelerine entegre etmek için bir araç
  • Revain Academy: Kripto para birimi ve blok zinciri endüstrisinde yeni başlayanlar için bir eğitim kaynağı

Revain, kullanıcıları gerçek geri bildirim yazmaya motive etmeyi amaçlayan iki yerel kripto para birimi sunar:

  • RVN: İnceleme sürecinde kullanıcıları ve şirketleri ödüllendirmek ve cezalandırmak için kullanılan dolar sabitli bir stabilcoin
  • REV: Şirketler tarafından incelemeleri teşvik etmek ve kullanıcıların RVN tokenlerini borsalara çekmeleri için bir araç sağlamak için kullanılan bir yardımcı program tokeni

Revain REV’i Kim Yarattı?

Revain, 2018 yılında Rinate Arsalanov tarafından kuruldu ve şu anda Moskova, Rusya’da bulunuyor.

Revain ekibi ilk olarak Ağustos 2017’de bir kitlesel satışla finanse edildi ve platformunu oluşturmak için R tokenleri satarak yaklaşık 8,5 milyon dolarlık bir eşdeğer topladı.

Revain ekibi, Nisan 2020’de her R tokenini yeni REV tokeniyle değiştirerek bir token geçişi gerçekleştirdi.

Revain (REV)
Revain (REV)

Revain Nasıl Çalışır?

Revain projesi, şirketlerin, ürünlerin ve hizmetlerin performansını belirlemek için beş yıldızlı bir derecelendirme sistemi kullanır ve platformuna inceleme gönderme konusunda katı süreçler uygulayarak geleneksel geri bildirim forumlarını iyileştirmeye çalışır.

İnceleme Sistemi

Herkes, gönderildiğinde üç aşamalı bir süreçten geçen Revain platformuna inceleme gönderebilir:

  • AI Filtreleme: Tüm gönderim verileri ilk olarak spam, sahte incelemeler ve intihal tespit etmek için oluşturulmuş bir İnceleme Otomatik Filtreleme (RAF) sistemi aracılığıyla çalıştırılır.
  • Manuel Doğrulama: İnceleme daha sonra onay için şirkete veya projeye gönderilir ve daha sonra yayınlanan incelemeyi görüntüleyebilir, yorumlayabilir ve kabul edebilir veya itiraz edebilir.
  • Moderasyon: Bir anlaşmazlık durumunda, moderatörler inceler ve bir inceleme hakkında nihai kararı verir. Bu aşamada moderatörler, kötü niyetli faaliyetler için şirketleri veya yazarları cezalandırabilir ve ciddi durumlarda onları askıya alabilir.
    Filtrasyon sisteminden bir inceleme geçtikten sonra, incelemeye bir referans yayınlanır ve blok zinciri tarafından güvence altına alınır.

Ödüller ve İtibar

İnceleme yazarları, Revain’in RVN kripto para biriminde ve deneyim puanlarında başarılı bir şekilde inceleme yazmak, yorum almak ve beğeni almak için ödüllendirilir. Yazarlar deneyim puanları biriktirdikçe daha fazla hizmete, göreve veya ödüle erişebilirler.

Kullanıcılar ve kuruluşlar ayrıca, hatalı incelemeler göndermek veya doğru incelemeleri yanlış raporlamak için cezalandırılabilir ve masraflara maruz kalabilir.

Not olarak, başka bir kripto projesinin tokeninden, Ravencoin’in RVN kripto para biriminden farklı olan RVN kripto para birimi, açık piyasada alınıp satılamaz. Kullanıcılar, bir borsaya göndermek ve çalışmalarının karşılığını almak için RVN’lerini REV’e çevirmelidir.

REV Coin Yorum ve Geleceği

Revain, projenin meşruiyetini destekleyen birkaç mükemmel ittifak kurdu. Burada listelenecek çok fazla şey var, ancak en dikkate değer olanlar arasında Revain’in Kucoin, DigiFinex ve Uniswap borsalarıyla olan ortaklıkları ve bunun yanı sıra Kucoin, Hyperion, Zilliqa, Ravencoin ve Fusion ile entegrasyonu yer alıyor.

Trust Pilot gibi çevrimiçi inceleme platformlarının muazzam başarısı ve popülaritesi ile Revain, platformunu oluşturmak için blok zincir teknolojisini kullanarak kripto hizmetleri için bu alanda ilk hamle avantajı sağladı.

Revain, bir proje olarak zaten muazzam bir büyüme ve başarı elde etti ve kripto para birimi ve blok zincirinin benimsenmesi daha yaygın hale geldikçe, Revain kendisini tüketiciler için güvenilir bir “git” konumu haline getirmek için iyi bir şekilde konumlandırdığından, platform katlanarak büyümeye devam edebilir, özellikle de ürünler ve hizmetler hakkında kanıtlanabilir ve dürüst incelemeler arayanlar, kullanmayı düşünebilirler.

REV Coin Kaç TL?

Güncel kripto para piyasası verilerine göre 1 REV Coin TL’den işlem görüyor. REV Coin fiyatı son 24 saat içerisinde değişim gösterdi. MOVR Coin’in son 24 saatteki işlem hacmi ise dolar, toplam piyasa değeri ise dolar seviyesinde.

REV Coin Kaç Dolar?

Güncel kripto para piyasası verilerine göre 1 REV Coin dolardan işlem görüyor. 2022 yılının Şubat ayı itibariyle REV Coin tüm zamanların en yüksek seviyesi rekorunu 4.49 dolarla kaydetti. Bununla birlikte REV yılın en düşük seviyesini ise 0.004956 dolarla belirledi.