Arsenal Fan Token (AFC) Nedir? Yorum, Grafik, Geleceği

Fan token kavramının hayatımıza girmesiyle birlikte kripto para dünyasında da başta futbol olmak üzere spor dünyasını konuşmaya başladık ve takım tutar gibi kripto para desteklemelerine şahit oluyoruz

Arsenal Fan Token

Fan token kavramının hayatımıza girmesiyle birlikte kripto para dünyasında da başta futbol olmak üzere spor dünyasını konuşmaya başladık ve takım tutar gibi kripto para desteklemelerine şahit oluyoruz. Arsenal Fan Token (AFC) de fan token olarak İngiltere’nin önde gelen futbol takımlarından Arsenal’in resmi kripto para birimi olarak karşımıza çıkıyor.


Arsenal Fan Token (AFC) Nedir?

Arsenal Fan Token (AFC); Arsenal futbol takımının Chiliz blok zinciri üzerinde ve socios.com iş birliği ile ürettiği kripto para birimidir.

2021 yılının yazında Socios platformu ile anlaşma sağlayan Arsenal, taraftarları için ve ayrıca kripto dünyasına yer almak üzere AFC Token olarak kendi kripto para birimini üretmeye başladı.

Arsenal Fan Token (AFC) sahibi olan taraftarlar, takımın transfer, hazırlık maçı vb. birçok kararında oy kullanabilme hakkına sahiptir.

Arsenal Fan Token (AFC) Geleceği

Arsenal Fan Token (AFC)’ın geleceği ile ilgili özellikle futbol ile yakından ilgili olan kripto para yatırımcıları fazlasıyla ilgilenmektedir.

Arsenal’in yalnızca İngiltere’nin değil dünyanın en büyük futbol kulüplerinden biri olduğunu düşünürsek, ayrıca birçok fan token üretimine izin veren platform varken fan token kavramını hayatımıza kazandıran Chiliz blok zinciri üzerinden Socios iş birliği ile AFC Token üretiminin yapıldığını hesaba katarsak Arsenal Fan Token (AFC) için gelecekte çok daha iyi seviyeler beklemek yanlış olmayacaktır.

Arsenal Fan Token (AFC) Fiyat, Yorum ve Grafik

Arsenal Fan Token (AFC) bu yazı tarihi ve saatinde 41,33 TL’den işlem görmektedir.

Maksimum arzı 40.000.000 adet olan Arsenal Fan Token (AFC)’ın 2.003.867 adeti dolaşımda yer almaktadır.

Tüm zamanların en yüksek seviyesine (ATH) 27 Ekim 2021 tarihinde 97,21 TL ile ulaşan Arsenal Fan Token (AFC), tüm zamanların en düşük seviyesini (ATL) ise 24 Şubat 2022 tarihinde 22,58 TL ile görmüştür.


Arsenal Fan Token (AFC) yorumları ile ilgili özellikle Arsenal takımını destekleyen taraftarlardan kaynaklı mükemmel yorumlara rastlamak mümkündür. Tabi bu noktada Arsenal’in dünya çapında bir taraftar desteği olduğunu da unutmamak gerekiyor.

Arsenal Fan Token (AFC) grafik bilgilerini detaylı bir şekilde incelemek için ise buraya tıklayabilirsiniz.