Band Coin Nedir?

Band Protocol, 2017 yılında soravis Srinawakoon, Paul ve Sorawit Suriyakarn tarafından özenli ve düzenli bir şekilde kuruldu


Band Protocol, 2017 yılında soravis Srinawakoon, Paul ve Sorawit Suriyakarn tarafından özenli ve düzenli bir şekilde kuruldu.

Bant Protocol, gerçek düny verilerini alıp zincir üzerindeki tedarik edebilen ve aynı zaman da zincirin içini ve dışını genelinde ki bilgi alışverişini kolaylaştırmak için AP’leri akıllı sözleşmelere bağlayabilen bir çapraz zincir veri platformudur. 

Bant Protocol blok zincirlerine saygın, gerçek dünyada ki verilerinizi doğrulayabilen bunu sağlayarak, geliştiricilerin keşfetmesi için bir dizi yeni kullanım alanı senaryosunun kilidini açar. Çünkü artık merkezsiz uygulama (DApp) mantığının bir parçası olarak gerçek dünya verilerini kullanabilir. Spor, hava durumu, sayılar, fiyat değişimi ve çok daha fazlası.

BAND, Bant Protocol ekosisteminin yerel özellikleridir ve veri toplama bu talepleri yerine getirmeye dahil olan doğrulayıcılar tarafından teminat olarak kullanılır. Ayrıca BandChain’deki ana değişim aracı olarak kullanılır bu da yatırımcıların kolaylığına gelir.


Band Coin Yorum ve Grafiği

Band Protocol, rakiplerine karşın daha kolay, hızlı ve verimli bir şekilde olması için tasarlanmıştır. Aynı zamanda birçok blok zinciri ve akıllı sözleşme geliştirme sistemiyle uyumlu çalışmaktadır. Band coin’i öne çıkaran özelliklerinden biride budur hızlı ve kullanıcısına kolaylık sağlamak. Bu özellikleri işlem sıklığı için bir çözümdür bu çözüm sayesinde birçok yatırımcısının dikkatini çekmeyi başaran bir coindir.


Her ne kadar ortalamasının altında dahi olsa yükselişe geçecek bir grafiği vardır. Çoğu yatırımcı bu grafik sonucunda yatırımını gerçekleştirmeyi hedeflemiştir. Band coinin çıktığı arz talebinden dolayı da aynı şeyi söylemek söz konusudur. Şuan ki durumu fırsat görüp yatarım yapan bir çok insan vardır bu zaman daki düşüşün sebebi olarak görülen enflasyon ilerki zamanlarda ufak dahi bir düzeltme yaptığı zaman Band coin için güzel bir çıkış yakalaması için güzel bir fırsat olabilir.

Band Protocol, izinsiz oracle oluşturma fırsatını sunarak, herhangi birinin veri taleplerine hizmet vermeye başlamasına izin verecek bu fırsatı iyi bir şekilde kullanılması şeklinde tasarlanmıştır.

Ayrıca, daha fazla geliştirmek için Band Protokolü oracle’larından gelen verileri önceden tanımlamış bir arabirimi arayarak yalnızca birkaç satır kodla kullanıma sunar. Bu arabirim birkaç satırlık kodla kullanmaya başlamasına olanak sağlayan son derece basit akıllı sözleşme entegrasyonu sunar.