Balancer (BAL) Coin Nedir? Fiyatı, Grafikler, Piyasa Değeri

Balancer, yatırımcıların birden fazla likitide sağlamasına izin vermekte olan Ethereum üzerine kurulu bir alt coin olarak ifade edilmektedir


Balancer, yatırımcıların birden fazla likitide sağlamasına izin vermekte olan Ethereum üzerine kurulu bir alt coin olarak ifade edilmektedir. Öte yandan madencilik faaliyetlerini yürütenler için merkezsiz bir borsaya sahiptir. Beyaz listede var olan Balancer, öte yandan havuzlar içerisinde de etkin bir halde bulunduğundan dolayı oldukça işlevsel bir halde kendini göstermektedir.

2021 yılında kripto para dünyasına etkin bir giriş yapan Balancer, aynı zamanda da büyük şirketlerin de ilgisini çekmeye başladı. Büyük bir yatırımcı kitlesine hitap etmesinin yanında fazlasıyla geliştiriciyi de içermesinden dolayı Binance ve OKEX gibi borsalarda oldukça cazip bir yerde bulunmaya başladı. Analizlere odaklanmakla beraber bu kripto paraya dair kazanç sağlamak gibi bir durum aktif bir biçimde ortaya çıkacaktır. Gelecek dönemlerde daha da yükseleceğinden dolayı rahatlıkla tercih edilebilecektir.

BAL Coin Kaç TL?

Güncel kripto para piyasası verilerine göre 1 BAL Coin 102,13 TL’den işlem görüyor. BAL Coin fiyatı son 24 saat içerisinde 0.35% değişim gösterdi. BAL Coin’in son 24 saatteki işlem hacmi ise $ 5,378,755 dolar, toplam piyasa değeri ise $ 178,965,353 dolar seviyesinde.


BAL Coin Kaç Dolar?

Güncel kripto para piyasası verilerine göre 1 BAL Coin $ 3.11 dolardan işlem görüyor.


Balancer Avantajı Nedir?

Merkezi borsalara açık olmasının dışında Ethereum alternatifi olarak görülen Balancer, bu yönüyle ciddi bir avantaj yaratabilmektedir.

Kendi varlıklarını korumak isteyenler için likidite havuzu oluşturma olanağı veren Balancer kapsamında farklı seçenekler de rahatlıkla tercih edilebilecektir. Bu sayede etkin bir yatırım aracı olarak görülmeye devam etmektedir.

  1. Likiditeyi varlık sahibine sağlaması ve onun yönetimine vermesi adına özel havuzlara sahiptir.
  2. Birden fazla likiditeye yer veren paylaşımlı havuzları barındırmaktadır.
  3. Akıllı sözleşmelerle kontrolü sağlanan akıllı havuzlara sahip olmaktadır.

Balancer Nasıl Satın Alınır?

Balancer kapsamında piyasa genelinde yaklaşık olarak 11 milyon BAL bulunmakta olup, madencilik faaliyetlerine bağlı olarak da bu rakamlar artış gösterebilmektedir.

Balancer, kripto paralara yatırım yapmak isteyenler için önemli ölçüde destek sağlayabilecek konumdadır. Bu kripto para birimini elde etmek adına ya madencilik yapılmalı ya özel kripto para borsalarından yararlanarak satın alma işlemi gerçekleştirilmelidir.

Türk Lirası cinsinden Balancer satın almak sanıldığının aksine daha kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleştirilebilir. Herhangi bir şekilde resmi evrak gerekmeden Balancer altcoin’ini satın alabilirsiniz.