Oasis Network (ROSE) Coin Nedir? Fiyatı, Grafikler, Piyasa Değeri

Oasis Network (ROSE), Oasis Labs tarafından tasarlanan gizlilik odaklı blok zinciridir


Oasis Network (ROSE), Oasis Labs tarafından tasarlanan gizlilik odaklı blok zinciridir. Protokol, gizlilik sorunlarını çeşitli yöntemlerle hafifletmektedir. Geliştiriciler öncelikle gizlilik protokollerini ve Paratimes katmanını öne çıkarmaktadır.  ROSE belirteci, Oasis ağının işleyişinin merkezinde yer almaktadır. Oasis, 10 milyar tokenlik sınırlı bir arza sahiptir.

Oasis’in arkasındaki ekip, Apple ve Google gibi üst düzey şirketlerde çalışmış uzman ve deneyimli mühendislerden oluşuyor. Ekibin tamamı Oasis Network’ü daha iyi yere getirmek ve ROSE’ın benimsenmesini sağlamak için çalışmaktadır.

Projenin bir ICO yapmasına gerek kalmamıştır. Büyük yatırımcılar lansman için 45 milyon doları bulan desteği koşulsuz olarak Oasis Network’e sunmuşlardır.

Oasis, Ethereum’da olmayan özelliklere sahiptir. Verileri etkin bir şekilde izole etmek için benzersiz bir teknoloji kulanmaktadır. Ayrıca Ethereum ağı üzerinde daha hızlı ve daha ucuz işlemler sunması Oasis’i farklı kılan özellikleri arasındadır. Bu yüksek düzeyde işlem, çok düzeyli bir mimari sayesinde mümkün kılınmaktadır.

Oasis Network (ROSE), saniyede 1000 işlem gerçekleştirerek ölçeklenebilirlikte öne çıkmaktadır.  Bu özelliğini Consensus katmanı ve ParaTime katmanına borçludur. İki farklı katmanın uygulanması, Oasis Network ekosistemine üst düzey ölçeklenebilirlik kazandırmaktadır. Consensus katmanının amacı, bir dizi merkezi olmayan doğrulama düğümü yardımıyla büyük ölçeklenebilirlik, yüksek verim ve maksimum güvenlik sağlamaktır. ParaTime katmanının amacı ise, Oasis Network ekosistemine gizlilik ve güvenlik özelliği kazandırmaktır. Ayrıca birden fazla ParaTimes’ın işlemleri paralel olarak işlemesiyle, daha basit işlemlerin daha karmaşık işlemleri yavaşlatması önlenmektedir.

Oasis Network (ROSE) Coin Fiyatı

7 Mayıs 2022 itibarıyla Oasis Network’ün (ROSE) dolaşımdaki arzı 3,49 milyar dolar ve toplam arzı 10 Milyar dolardır. Oasis Network’ün (ROSE) 0,16 dolar fiyatla kripto para piyasasında 103. sırada yer almaktadır. ROSE’ın TL cinsinden değeri 2,40 TL’dir. Tokenin değerinin uygun fiyatlı olması, yeni yatırımcıların piyasalarda deneyim kazanmaları açısından bir avantaj sağlamaktadır.


Oasis Network (ROSE) Coin Grafikler


Oasis Network (ROSE) Coin Piyasa Değeri

Oasis Network’ün (ROSE) piyasa değeri 560,16 Milyon Dolardır. Oasis, blok zincirinde geliştirilmekte olan projeleri desteklemek için Meta ve Binance Labs ile yakın zamanda ortaklık kurmuştur. Oasis projesi a16z (Andreessen Horowitz), Metastable, Pantera, Accel, Polychain, Binance, Coinbase ve Capital gibi prestijli yatırım fonları tarafından da destek görmektedir. Proje, yeni yatırımlarla piyasa değerini daha da artırmaya çalışmaktadır.

ROSE Coin Kaç TL?

Güncel kripto para piyasası verilerine göre 1 ROSE Coin 3,03 TL’den işlem görüyor. ROSE Coin fiyatı son 24 saat içerisinde 7.69% değişim gösterdi. ROSE Coin’in son 24 saatteki işlem hacmi ise $ 18,435,521 dolar, toplam piyasa değeri ise $ 633,505,704 dolar seviyesinde.

ROSE Coin Kaç Dolar?

Güncel kripto para piyasası verilerine göre 1 ROSE Coin $ 0.093921 dolardan işlem görüyor.