Bitcoin Additional ile Yeni Bir Yatırım Deneyimi!

Bitcoin Additional, kullanıcıların BTCa coin kullanarak masternodes’lara yatırım yapmasına izin veren bir platformdur


Bitcoin Additional, kullanıcıların BTCa coin kullanarak masternodes’lara yatırım yapmasına izin veren bir platformdur. Bitcoin’in bir çatalı olan BTCa ile, platform yatırımcılara yatırımlarından yılda %30’a varan geri dönüşler sunar ve aynı zamanda Bitcoin’deki artışlardanda yararlanmalarına izin verir. 

Projenin ana misyonu, Bitcoin’i herkese erişilebilir kılmak ve tüm yatırımcılar için giriş eşiğini düşürmektir. BTCa coin, platforma hem yeni başlayanlar hem de deneyimli kripto yatırımcılarına masternodes ve Bitcoin oranındaki artıştan kazanç elde etme imkanı sağlar. Yatırımdan elde edilen gelir, masternode’a yatırılan miktara bağlı olarak hesaplanır.

Ne kadar fazla BTCa coin’e yatırım yaparsanız, o kadar çok ödül alırsınız. Bitcoin Additional, BTCa, Bitcoin’in bir çatalı olarak oluşturulduğundan, yatırımcılar için güvenli bir seçim. Platformun yüksek yatırım getirisi sunduğu gerçeği de, onu yatırımcılar için daha çekici hale getiriyor. Ayrıca BTCa, Bitcoin’in Proof of Stake konsensüs mekanizması ile çalışır ve daha çevreci bir madencilik işlemi sunar.

Sonuç olarak proje yatırımcılar için düşük giriş eşiği sunması, çevre dostu madenciliği desteklemesi ve yüksek getiri potansiyeli ile dikkat çekiyor. Ayrıca yol haritasında bulunan, BTCa coin’in daha fazla işyerinde kullanılması, kullanıcılara sunulacak fiziksel kart ile günlük yaşamda kullanılabilmesi gibi özelliklerde gelecek planları arasında. 

Çok Yakında gerçekleştirecek oldukları etkinliklerden haberdar olmak için sosyal medyadan takip etmeyi unutmayın.

Web sitesi: https://btcadd.io/tr/

Twitter: https://twitter.com/BTCadditional

Telegram Kanalı: https://t.me/btca_en