BNB Coin Nedir? Yorum, Geleceği, Grafik, USDT

BNB coin Binace’ın ünlü kripto para borsası faaliyete geçmeden 11 gün kadar önce, 2017 yılında gerçekleşen para arzı yöntemiyle piyasaya sürülmüştür


BNB coin Binace’ın ünlü kripto para borsası faaliyete geçmeden 11 gün kadar önce, 2017 yılında gerçekleşen para arzı yöntemiyle piyasaya sürülmüştür. İlk olarak Etherium ağında faaliyet gösteren ve 200 milyonluk toplma arz limiti olan ERC-20 token ismi ile olarak piyasaya çıktı. 100 milyon adet BNB ilk kripto coin arzı sırasında piyasaya sürüldü. Buna karşılık ERC-20 BNB kripto paraları 2019 yılının nisan ayında bire bir olarak BEP 2 BNB coinleri ile takaslandı. Bu sebeple tüm coinler Ethereum ağından kaldırıldı. 

BNB Coin aslında bir ödeme yöntemi olarak kullanılabilir. Bir hizmet cioni vasitasıyla Binance platformunda gerçekleşen işlemlerin ücretlerini ödemek için bir ödeme yöntemi olarak tercih edilebilir. Ya da Binance Launchpad üstündeki coin satışlarına BNB token ile katılmak mümkün. BNB coin ilaveten Binance Dex platformunun temel ekonomisi oluşturan coinlerden biri.


BNB Coin Yorum

Binance platformu çin borsalarının faaliyetlerini durdurması ile ciddi bir şekilde ilgi görebilir. Çünkü BNB coin en iyi borsa platformlarından birinin coini. Hem yakım hem launcpool hem de staking faaliyetleri ile ciddi bir şekilde yükselecektir. Piyasada Bitcoinin yönü belirlendiğinde BNB coinin 3 kat daha fazla artış göstereceği düşünülüyor. Yıl sonu tahminler 1000 doların kırılması yönünde.

BNB (BNB) Coin Geleceği

2023 senesi bu coin arzı için en büyük ilgiyi gören coin olacak. Diğer kripto para birimleri ile kıyaslandığında çok büyük oranlı bir büyüme bekleniyor. Ayrıca bu tokenin fiyatı hakkında konuşmamız gerekirse bu kripto para biriminin 1,147 dolar seviyelerine ulaştığını görebiliriz. Bu tahminleri yapmamıza olanak sağlayan şey coinin teknik özellikleri ve zaman içinde izlemiş olduğu durum. 

Binance Coin Geleceği 2024

2024 senesi bu kirpto para biriminin en çok piyasa rağbeti göreceği sene olacak. BNB coinin 2024 yılında inanılmaz bir fiyat artışı yaşayacağı çok net görülebiliyor. 2024 senesinde bu kripto biriminin 1,699.77 dolara kadar ulaşacağını söyleyebiliriz.


BNB Coin Kaç TL?

Güncel kripto para piyasası verilerine göre 1 BNB Coin 19.540,38 TL’den işlem görüyor. BNB Coin fiyatı son 24 saat içerisinde -1.15% değişim gösterdi. BNB Coin’in son 24 saatteki işlem hacmi ise $ 681,344,231 dolar, toplam piyasa değeri ise $ 90,972,722,802 dolar seviyesinde.

BNB Coin Kaç Dolar?

Güncel kripto para piyasası verilerine göre 1 BNB Coin $ 591.79 dolardan işlem görüyor.