Smooth Love Potion (SLP) Coin Nedir? Yorum, Grafik, Piyasa Değeri

Smooth Love Potion, Ethereum blok zincirinde bir ERC-20 token’ıdır


Smooth Love Potion, Ethereum blok zincirinde bir ERC-20 token’ıdır. Bu, kendi madencilerine sahip olmak yerine işlemleri güvence altına almak için Ethereum blok zincirini kullandığı anlamına gelir.

Smooth Love Potion’ın doğasını tam olarak anlamak ve takdir etmek için Axie Infinity’nin oynanışı hakkında bir fikriniz olması zorunludur. Geçmişte Pokémon veya Tamagotchi oynadıysanız, bu sizin için kolay olmalı.

Axie Infinity, Axies adlı sevimli evcil canavarları topladığınız, yetiştirdiğiniz ve onlarla savaştığınız bir oyundur. Axie Infinity projesi şu anda kripto alanında mevcut olan en popüler DeFi projeleri arasında yer alıyor. Ethereum blok zinciri üzerine inşa edilen bu DeFi projesi, oyuncuların birbirleriyle savaşmak için Axies adı verilen benzersiz oyun karakterlerini kullandığı bir “oynayarak kazan” NFT oyunudur.

Kripto alanındaki yeni başlayanlar için ana oyun karakteri (Axie) bir Pokémon’a çok benzer. Çoğu durumda, oyuncular genellikle Axie ve Pokémon terimlerini birbirinin yerine kullanır.

SLP belirteçleri yeni Axies yetiştirmek için kullanılabilir. Token ayrıca oyunculara Axie Infinity oynamanın ödülü olarak dağıtılır. Oyunda üst sıralarda yer alan oyuncular, oyun için ödül olarak AXS tokenlerini de alırlar.

SLP tokeninin toplam arzı için sabit bir sınırı yoktur ve dolaşımdaki arzı sürekli olarak değişir. Çünkü SLP tokenleri oyun içi faaliyetlerden sürekli olarak üretilir ve üreme sürecinden yeni Eksenler oluşturulduğunda yakılır.

Maksimum Axie Infinity kaynağı sınırsız olsa da, bir oyuncunun Axie Infinity oynayarak bir günde kazanabileceği Smooth Love Potion miktarında kesin bir sınır vardır.


Smooth Love Potion Yorum

Smooth Love Potion, madencilik olmadığı için geleneksel kripto para birimlerinden biraz farklıdır. ooth Love Potion kazanmanın tek yolu, Axie Infinity oynamak ve belirli görevleri tamamlamanın ödülü olarak jetonları kazanmaktır.

Smooth Love Potion Token (SLP) iyi bir yatırım fırsatı olarak değerlendirilebilecek tüm kriterleri karşılıyor. Ayrıca Axie Infinity’nin, en büyük blockchain oyunu olduğunu da gözden kaçırmamak gerekiyor. Bu nedenle blockchain oyunları (daha fazla) popüler hale gelirse, SLP’nin değeri neredeyse kesinlikle artacaktır.

Smooth Love Potion Grafik


SLP Coin Kaç TL?

Güncel kripto para piyasası verilerine göre 1 SLP Coin 0,114190 TL’den işlem görüyor. SLP Coin fiyatı son 24 saat içerisinde 2.01% değişim gösterdi. SLP Coin’in son 24 saatteki işlem hacmi ise $ 30,973,937 dolar, toplam piyasa değeri ise $ 152,011,685 dolar seviyesinde.

SLP Coin Kaç Dolar?

Güncel kripto para piyasası verilerine göre 1 SLP Coin $ 0.003682 dolardan işlem görüyor.