Bybit, Oracle Red Bull Racing ile El Sıkıştı

Kripto para borsası Bybit ve F1 takımı Oracle Red Bull Racing arasında çok yıllı bir ortaklık sözleşmesi imzalandı


Kripto para borsası Bybit ve F1 takımı Oracle Red Bull Racing arasında çok yıllı bir ortaklık sözleşmesi imzalandı. Bu ortaklık kapsamında Bybit, Ana Takım Ortağı görevini üstlenecek.

Bu yeni anlaşma ile Bybit, Red Bull Racing’in özel Kripto Para Borsası Ortağı olarak da görev alacak.

Bybit ve Oracle Red Bull Racing Ortak Oldu

Bybit ve Oracle Red Bull Racing arasındaki ortaklık bugün duyuruldu. Yapılan çok yıllık ortaklık anlaşması kapsamında Bybit, Fan Token Çıkarma Ortağı ve Teknoloji Geliştirme Ortağı görevini de üstleniyor.

Yapılan açıklamaya göre Bybit, Takım’ı yalnızca büyüyen dijital varlık koleksiyonlarını dağıtarak değil aynı zamanda Bybit ve Oracle Red Bull Racing birlikte STEM ile ilgili meslekleri destekleyecek ve yeni bireyleri kodlama eğitimleri ile bir araya getirecek.

Ortaklık ücreti, hem nakit olarak hem de BitDAO’nun yönetişim tokeni BIT cinsinden ödenecek. BitDAO,
dünyanın en büyük merkeziyetsiz otonom organizasyonlarından biri.

Konuyla ilgili konuşan Oracle Red Bull Racing Takımının Patronu ve CEO’su Christian Horner şunları söyledi:

“Bybit’i aramızda görmekten dolayı çok memnunuz. İleri düzey ve muhtemelen oyunun kurallarını değiştirecek yeni bir araç felsefesinin pistte yer almasıyla birlikte, 2022’de yeni nesil bir F1 yarışmasına girerken Ana Takım Ortağımız da teknolojinin en önde gelenlerinden biri konumunda yer alıyor. Bybit, teknoloji alanında yeniliğin ön sıralarında yer alma, rekabetçi bir tempo oluşturma ve statükoyu alt üst etme tutkumuzu Takımımız ile paylaşıyor. Bybit’in dijital yenilikler yoluyla F1’de fan/taraftar deneyimini canlandırma taahhüdü ile güçlerimizi birleştirdik. Bu Takım için de önemli bir misyon ve Bybit’in yardımı sayesinde dünyanın her yerindeki fanlar/taraftar ile daha kapsamlı, değerli ve derin bir bağ kuracağız”

Bybit’in kurucu ortağı ve CEO’su Ben Zhou ise şu açıklamayı yaptı:

“Genç bir borsa olarak, Red Bull Oracle Racing ile değerlerimizin tam merkezinde bağlantı kuruyoruz. Kriptoda hizmet hiç aksamıyor ve durmadan devam ediyor. Hız, sağlamlık ve güvenilirlik arasındaki mükemmel uyum ise kullanıcılarımızın bizim platformumuzda aradığı her şey”