Clover Finance (CLV) Coin Nedir? Yorum, Geleceği, Grafik

Clover Finance (CLV) Coin, adından da anlaşılacağı gibi merkeziyetsiz finans (DeFi) projesi olarak ortaya çıkmış ve projesiyle birlikte dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır

Clover Finance (CLV)

Clover Finance (CLV) Coin, adından da anlaşılacağı gibi merkeziyetsiz finans (DeFi) projesi olarak ortaya çıkmış ve projesiyle birlikte dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır.

Adında “finance” teriminin geçmesiyle dahi finans projesi olduğundan yatırımcıları kendine çekebilen Clover Finance (CLV) Coin’i daha yakından inceleyelim.


Clover Finance (CLV) Coin Nedir?

Daha çok kısaca Clover denilen Clover Finance (CLV) Coin, bir blockchain işletim sistemidir.

Substrate tabanlı uygulamalar için tek noktadan, kullanımı kolay bir blok zinciri altyapısı ve Ethereum Sanal Makinesi (EVM) ile uyumlu bir çerçeve sağlayan Clover Finance (CLV) Coin, blok zincirleri oluştururken ve çalıştırırken uyumluluk boşluğunu kapatmayı amaçlıyor.

Mayıs 2020’de kurulan Clover Finance (CLV) Coin’in ana ağı Temmuz 2021’de hizmete girdi.

Clover Finance (CLV) Coin Geleceği ve Yorum

Clover Finance (CLV) Coin, kullanıcılara tek bir hizmetten fazlasını sunmak için tasarlanmış bir blockchain işletim sistemidir ve ana ağ; bir depolama katmanı, bir akıllı sözleşme katmanı, bir DeFi protokol katmanı ve bir eApp katmanı içerir.

Clover (CLV) ağı, %100 hizmet veren bir çapraz zincir merkeziyetsiz finans köprüsü sağlayarak DeFi dünyasına acemiler de dahil olmak üzere herkes için kusursuz bir portal sağlar.

Ayrıca Clover üzerinde DApp’lerin bir evrimi sayılan harici uygulama adındaki eApp denilen uygulamalara özel eApp katmanı, geliştiricilerin eApp’lerini başka sanal makineler veya ağ bant genişliği kullanmadan sorunsuz bir şekilde dağıtmalarına olanak tanır.

Tüm bunların yanı sıra Clover Finance (CLV) Coin, gas ücreti denilen ağ ücretleri keserken de diğer rakiplerine nazaran oldukça düşük ücretler sunmaktadır.

Clover Finance (CLV) Fiyat ve Grafik Bilgileri

Clover Finance (CLV) Coin, yazının saati ve tarihi baz alınacak olursa 5,27 TL’den işlem görmektedir.

Seyreltilmiş piyasa değeri 5,300,332,140 TL olan CLV Coin’in toplam arzı 1.000.000.000 CLV, dolaşımdaki arzı ise 260.975.397 CLV’dir.

Tüm zamanların en yüksek seviyesi (ATH) 32,19 TL olan Clover Coin’in tüm zamanların en düşük seviyesi (ATL) ise 4.14 TL’dir.


Clover (CLV) Coin ile ilgili grafik bilgilerini incelemek için CoinMarketCap’in Clover (CLV) Coin sayfasını inceleyebilirsiniz. Hemen incelemek istiyorsanız buraya tıklayın.