The Sandbox (SAND) Coin Nedir? Arsa, Yorum, Geleceği

Eğer bir kripto para meraklısına gidip bir metaverse coin’i satın aldığınızı söylerseniz size soracağı soru şudur


Eğer bir kripto para meraklısına gidip bir metaverse coin’i satın aldığınızı söylerseniz size soracağı soru şudur: MANA Coin mi aldın yoksa SAND Coin mi? Bunun sebebi ise birçok metaverse projesi var olsa da tüm dünya metaverse denildiğinde Decentraland (MANA) Coin ile birlikte The Sandbox (SAND) Coin’i de ezbere bilmektedir.

Daha önce Decentraland (MANA) Coin’i incelemiştik, hadi şimdi de The Sandbox (SAND) Coin’i inceleyelim.


The Sandbox (SAND) Coin Nedir?

İlk hayata geçirilme tarihi 2011 olan The Sandbox (SAND) Coin, kullanıcılara NFT özellikli dijital varlıklarını oyunlaştırarak oluşturmalarına imkân veren bir blockchain tabanlı sanal evren projesidir.

Temel amacı ana akım oyunlar sayesinde insanlara blockchain teknolojisinin kullanımını sağlamak olan The Sandbox (SAND) Coin ayrıca oyunlarında hem oyna hem kazan modeli sunmasının yanı sıra “kolaylaştırılmış oynadıkça kazan” denilen yeni modeller üzerinde de çalışmaktadır.

The Sandbox (SAND) Arsa Satışları

The Sandbox (SAND) Coin projesinde LAND adı verilen sanal arsalar bulunmaktadır. Oyun içi NFT nesnelerinin oluşturulması için gerekli olan bu sanal arsalar hem oyuncular hem de bu evrene merak duyanlar için oldukça önemlidir.

The Sandbox (SAND) evreninde oyun deneyimi yaşamak isteyenler zaten bu arsaları satın alıp üzerine diledikleri şeyleri ekleyebiliyorlar ancak özellikle bu arsaların çok fazla değerlenmesi söz konusu olduğu için birçok yatırımcı yalnızca yatırım amaçlı The Sandbox (SAND) arsası satın alıp uzun vadeli olarak bekletmektedir.

The Sandbox (SAND) Coin Geleceği ve Yorumları

The Sandbox (SAND) Coin, metaverse teknolojisinin popülerliği ile birlikte en çok ilgi duyulan metaverse projesi olarak Decentraland (MANA) ile kapışmaktadır.

Hem metaverse projesi olması hem oyna kazan modeli sunması hem de arsa satışları ile adını duyurmasını göz önünde bulundurursak The Sandbox (SAND) Coin geleceği hakkında büyük umutlar beklemek mümkündür.

Ayrıca tüm sosyal platformlar incelendiğinde de The Sandbox (SAND) Coin yorumlarının ağırlıklı olarak pozitif olduğunu söylemek mümkündür.

The Sandbox (SAND) Coin Kaç TL?

The Sandbox (SAND) Coin, yazı tarihi ve saatinde 46,95 TL üzerinden işlem görmektedir.


ATH seviyesi 125,19 TL, ATL seviyesi 0,4291 TL olan SAND Coin’in 3.000.000.000 adet maksimum arzı bulunmaktadır ve bunun 1.139.993.229 adedi dolaşımdadır.