CoinLoan (CLT) Nedir? CLT Fiyatı, Grafikler, Piyasa Değeri

CoinLoan (CLT), son dönemde yatırımcıların ilgisini çekmeye başlayan kripto para birimlerinden biri olarak dikkat çekiyor


CoinLoan (CLT), son dönemde yatırımcıların ilgisini çekmeye başlayan kripto para birimlerinden biri olarak dikkat çekiyor. Güçlü proje desteği bulunan ve kuvvetli temeller üzerine oturan CoinLoan (CLT) bu anlamda da dikkat çekmeyi başarıyor. CoinLoan (CLT)’ın bir diğer önemli yönü ise 2017 yılından beri Estonya Mali Otoritesinin lisansı altında faaliyet gösteren proje Avrupa Kripto Kredi Platformu projesi olarak faaliyet gösteriyor. CoinLoan (CLT), bu bağlamdan bakıldığında hem yatırımcılarına hem de kullanıcılarına güven aşılamayı başarıyor. 

CoinLoan (CLT) Coin Nedir? 

CoinLoan (CLT), Avrupa Kripto Kredi Platformu olarak geliştirilen bir proje. 2017 yılından bu yana Estonya Mali Otoritesi lisansına da sahip olan proje, güven sorununa hiç yer bırakmıyor. Bir nevi faiz mevduatı oluşturan CoinLoan (CLT), üyelerine yıllık %2 faiz getirisi sunuyor. CoinLoan (CLT) aynı zamanda ödenen borçlan ücretlerini de düşüren bir dijital varlık olarak öne çıkmayı başarıyor. 

Estonya merkezli bir oluşum olan CoinLoan (CLT)’ın projesinde ana hatlarıyla dikkat çeken 3 temel hizmet bulunuyor. Bu hizmetleri ifade etmek gerekirse; faiz getiren hesaplar, kripto para borsası, kripto ve itibari para kredileri olarak biliniyor. Maksimum 22.000.000 arza sahip olan CLT Coin, yüksek ticaret hacmi ile de ilgi odağı olmayı başarıyor. 

Son olarak CoinLoan (CLT) projenin üç ana hizmet olan, Faiz Getiren Hesaplar, Kripto Değişimi, Kripto ve Fiyat Kredisi hizmetleri, başta Amerika Birleşik Devletleri ve Avrupa olmak üzere dünyanın her noktasında yaygın kılmayı hedefliyor. 

CoinLoan (CLT) Coin Fiyatı ve Piyasa Değeri 

Çok sayıda kripto para borsasında da faaliyet gösteren CoinLoan (CLT) Coin, değişken ve dalgalı fiyat birimlerine sahne oldu. Bu çerçevede CoinLoan (CLT) coin en yüksek fiyatına 6 Aralık 2020 tarihinde ulaşmayı başardı. Coinin bu tarihteki fiyatı 192.18 dolar olarak kayıtlara geçti. 

Öte yandan kripto para dünyasının bir düşüş yaşaması CoinLoan (CLT) coin fiyatını da olumsuz manada etkiledi. CoinLoan (CLT) coin, işlem görmeye başladığı tarihten bu yana 1 Ağustos 2018 tarihinden en düşük fiyatına indi. Böylelikle 0,001337366817 dolar, coinin gördüğü en düşük seviye oldu. Ayrıca CoinLoan (CLT) coin, dolaşımda 1.950.000 (%9) ile maksimum 22.000.000 token arzına sahip.