CoinW Gelişmiş Kripto Para Alım-Satım Çözümlerine Öncülük Ediyor

2017 yılında kurulan CoinW borsası, kullanıcılarına ayrıcalıklı hizmetler sunmaya yönelik genişlemesini ve taahhüdünü duyurdu


2017 yılında kurulan CoinW borsası, kullanıcılarına ayrıcalıklı hizmetler sunmaya yönelik genişlemesini ve taahhüdünü duyurdu. Etkileyici geçmişi, kullanıcı dostu özellikleri ve inovatif ürünleriyle CoinW, dünyanın dört bir yanındaki kripto yatırımcılarına en iyi seçeneklerden birini sunuyor.

2017 yılında kurulan CoinW’nin günümüzde 13 ülkeden 9 milyonu aşkın kullanıcısı bulunuyor. 6 yılda kayda değer bir büyüme kaydeden CoinW borsası, 15 milyar dolarlık işlem hacmiyle sektördeki kilit oyunculardan biri. CoinW, mükemmeliyetçilik vizyonu, spot işlemler, launchpad, vadeli işlemler, finansal ürünler ve araştırma merkezleri dahil olmak üzere kullanıcılarına geniş bir yelpazesinde hizmet sunuyor.

Vadeli işlemlerde 200x’e kadar kaldıraçlı işlem desteği sunan tek borsa olan CoinW ayrıca çapraz ve izole marj seçeneklerinin esnek bir şekilde sunulduğu tek borsa konumunda. Bu sayede yatırımcılar özel ihtiyaçlarına ve risk iştahlarına bağlı olarak kaldıraçlı işlem tercihlerini şekillendirebiliyor.

Potansiyeli yüksek projeleri bir araya getiren borsa, RACA gibi projelerle %30.000’e kadar fiyat artışları gözlemlemiş ve gelecek vaat eden girişimleri desteklemek ve karlı yatırım fırsatları sunmak konusundaki bağlılığını kanıtlamıştır. CoinW borsasının 2023 yılı hedefleri arasında kullanıcı deneyimini geliştirmek ve hizmet yelpazesini genişletmek yer alıyor. Bu kapsamda CoinW borsası ilk ürününü tanıttı: Copy Trading ve canlı eğitim seminerleri.

Copy Trading özelliği sayesinde CoinW kullanıcıları, platformda işlem yapan profesyonel yatırımcıların stratejilerini takip edebilecek. Bu sayede sosyal alım-satım deneyimi sunan CoinW borsasında kullanıcılar, başarılı yatırımcıların stratejilerinden dersler çıkarabilir, akıllı ve başarı oranı yüksek işlemler açabilir ve kârlılık oranlarını arttırabilir.

Finansal okuryazarlığın önemini de göz önünde bulunduran CoinW, kullanıcılarına profesyonel yatırımcılar tarafından canlı yayınlanan online eğitim seminerlerini başlattı. Bu eğitimler sayesinde yeni kullanıcılara kripto paralara ilişkin temel bilgiler öğretiliyor ve böylelikle kullanıcıların daha özgüvenli işlemler yapması hedefleniyor.

CoinW borsası blockchain teknolojisinin potansiyelini açığa çıkarmak için farklı sektörlerle işbirlikleri kurmaya da özen gösteriyor. Spor, sanat ve oyun sektörlerinde ortaklıklar kuran CoinW bu sayede yenilikçi uygulamalarına öncülük etmeyi amaçlamaktadır. CoinW bu işbirlikleriyle yeni fırsatlar yaratmayı, kripto paraların benimsenmesini arttırmayı ve geleneksel sektörleri dönüştürmeyi hedeflemektedir.

CoinW, kripto meraklılarını, yatırımcıları ve yeni kullanıcıları birinci sınıf alım-satım platformunu deneyimlemeye davet ediyor. Hatta CoinW, Haziran ayında platforma kaydolan yeni kullanıcılara özel bir hoşgeldin bonusu ve ödülü de sunuyor. Şimdi CoinW’ye kaydolarak 500.000 USDT’lik ödül havuzunu paylaşabilir ve iPhone 14 Pro kazanma şansı yakalayabilirsiniz.

Gündem ve son gelişmeler hakkında anlık bilgi edinmek için CoinW topluluğuna katılın.