Dogelon MARS (ELON) Coin Nedir? Geleceği, Yorum, Grafik, Analiz

Kripto paralar içerisinde kısa süre duyulan ve kullanıcılar arasında popüler olan Dogelon MARS (ELON) coin, Dogecoin ve Tesla’nın CEO’sun Elon Musk’a gönderme yapan bir coin


Kripto paralar içerisinde kısa süre duyulan ve kullanıcılar arasında popüler olan Dogelon MARS (ELON) coin, Dogecoin ve Tesla’nın CEO’sun Elon Musk’a gönderme yapan bir coin. Kripto para birimi, adını da yapmış olduğu bu göndermeyi betimleyen bir kelime oyunundan alıyor.

Dogelon MARS (ELON) Coin Nedir?

Dogelon, Mars, Ethereum blok zinciri içinde yer alan bir tür ERC-20 token’ı olarak biliniyor. Ayrıca kurucusu bilinmeyen bu kripto para birimi kendisini Dogecoin’in bir çatalı olarak görüyor. Bu çerçevede Dogelon MARS (ELON) coin, bir istikrara kavuşacağını ve ölçeklenebilir bir kripto para olacağını iddia ediyor. Kripto para biriminin projesine yakından baktığımızda ise bir katrilyon ELON token üretildiği ve %50’inin de Uniswap havuzuna gönderildiği görülüyor. Aynı zamanda Dogelon MARS (ELON) Coin, Litecoin ve Ethereum başta olmak üzere çeşitli kripto paralarla da etkileşim içinde. 

Dogelon MARS (ELON) Geleceği 

Dogelon MARS (ELON) Coin, çoğu memecoin gibi geliştiricisi net olarak bilinmeyen bir kripto para birimi. Bunun birlikte ELON coin’in, Dogecoi’e bağlı olduğu biliniyor. Dogelon MARS’ın ilk hedefi de; ölçeklenebilir ve fiyat istikrarına kavuşmuş, yatırımcılara çok daha fazla güven vadeden bir konum. Geliştirici tarafından gerçek potansiyelli bir proje olarak değerlendirilen Dogelon MARS (ELON) Coin, çok gezegenli bir para birimi olma amacını da taşıyor. Bunu başarıp başaramayacağı ise tartışma konusu. 

Dogelon MARS (ELON) Yorum ve Grafik 

Halihazırda birçok kripto para borsasında işlem gören Dogelon MARS (ELON) coin’in, yatırımcıları tarafından daha fazla borsada varlık göstermesi bekleniyor. Şu an bir tür fiyat aralığı ve kendi değerlemesini arayan bu kripto para biriminin henüz piyasalarda çok yeni olduğunu söylemek mümkün. Bir katrilyon gibi yüksek bir token sayısına sahip olan ELON’ın  %50’inin ise Uniswap likidite havuzunda ve kullanıcılar arasında dolaşımda olduğu biliniyor. 

Dogelon MARS (ELON) coin yorumları açısından analiz yapıldığında, bir merkezi bulunmayan bu memecoin’in kısa vadeli hedeflerine ulaşıp ulaşmadığı konusu, bir soru işareti olarak görülüyor. Bu nedenle gelecek yıllarda Dogelon MARS (ELON) coin’in çok gezegenli bir kripto para birimi olma amacı bulunsa da bu amacın parasal değerinin neye tekabül edeceği henüz kestirilemiyor. Bu amaç sadece bir öngörü niteliğinde de kalabilir.