ECOMI (OMI) Coin Nedir? Geleceği, Yorum, Grafik, Analiz

ECOMI,  merkezi Singapur’da yer alan bir teknoloji şirketi olarak biliniyor


ECOMI,  merkezi Singapur’da yer alan bir teknoloji şirketi olarak biliniyor. ECOMI özellikle dijital varlıklar olarak tanımlanan NFT piyasasının, yatırımcıların ilgisini çekmesi ile gündeme geldi. Bu konu üzerinde bir sosyal ağ hizmeti sunan ECOMI kullanıcıların dijital varlıklarını paylaşmaları ve alım satım işlemlerini kolaylaştırmaları için VeVe adıyla blokchain tabanlı bir dijital pazar koleksiyonunu kullanıma sundu. 

ECOMI (OMI) Coin Nedir?

Singapurlu teknoloji şirketi ECOMI (OMI), kullanıcıların her türden dijital varlığını başta akıllı telefonlar olmak üzere çevrimiçi cihazlar aracılığıyla yönetebilmelerini sağlıyor. OMI ise ECOMI şirketinin kripto parası yani coin’i olarak tanımlanıyor. 

Şirketin dijital varlıklar için oluşturduğu blokchain tabanlı VeVe platformu ise iki ana bileşenden meydana geliyor. Bu çerçevede platformun içinde bir tür pazar yeri bulunuyor. Bu pazar yerine erişim ise ECOMI Secure Wallet üzerinden ulaşılıyor. Kullanıcılar bu sayede Warner Bros., DC Comics ve Cartoon Network gibi küresel markaların, birinci sınıf dijital varlıklarını satın alabiliyor ve koleksiyonuna dahil etme imkanı yakalıyor. ECOMI (OMI), dijital varlıklara karşı artan talep dolayısıyla güvenli bir liman sunmayı hedefliyor. 

ECOMI (OMI) Coin Geleceği

ECOMI (OMI) coinin geleceği, şirketin hitap ettiği pazar ve kitle dolayısıyla dijital varlıkların geleceğine endekslenmiş durumda. Dijital varlıkların giderek önemini arttıracağı düşünüldüğünde de uzmanlar ve çeşitli yorumcular tarafından ECOMI (OMI) coinin gelecekte değerini arttıracağı ön görülüyor. ECOMI (OMI) Coin’in 10 üzerinden 4.3’lük bir güvenlik derecesine sahip olması da elini güçlendiriyor. Böylelikle ECOMI (OMI) coin 4138 varlık arasından 177. sırada konumlanıyor. Aynı zamanda şirketin dijital varlık platformu olan VeVe’nin de daha geniş kitlelere ulaşacağı düşünülüyor. 

ECOMI (OMI) Yorum ve Grafik

ECOMI (OMI) coinin, Singapurlu şirketin dijital varlık platformu olan VeVe’nin yaygınlaşmasıyla birlikte değerinin artacağı uzmanlar tarafından ön görülse de bu durumun gerçekleşmesini engelleyen etmenler oluşabilir. Bu durumun ilki hepinizin de bildiği üzere kripto para piyasasının genel durumu. Bir ikinci ise gözden kaçmaması gereken fazla volatilite. Kripto para piyasasının genel dezavantajı olan volatilite ECOMI (OMI) coin için de söz konusu. Bu da fiyat dengesizliğine yol açabilir.