dYdX (DYDX) Coin Nedir? Projesi, Yorum, Haberleri, Kaç Dolar

dYdX  (DYDX) Coin  dydx topluluğundaki 2


dYdX  (DYDX) Coin  dydx topluluğundaki 2. katman protokülünde bulunan bir yönetişim token’ıdır. Bu coin katman 2 protokülünü ciddi anlamda yönetmek için oluşturulmuştur. Dydx protokolünün ortak bir şekilde kontrol edilmesini sağlayan diğer esnaf birimleri ve tüccarların toplu bir şekilde çalışmalarına olanak sağlayan bir coin olarak hizmet vermektedir.  Dydx coin kripto para varlıkları ile beraber acemi merkeziyetçi sistemi sağlamak için oluşturulan kullanıcılar için daha iyi bir deneyim sağlamaktadır. Bununlar birlikte yönetişim sistemi ve ile stake etme ve ödüller etrafında oldukça sağlam bir ekosistem sağlamıştır. Bu sayede bir çok kripto para kullanıcısını etrafına toplamıştır. 


Dydx Coin Yorum 

Dydx coin için 2022 senesini yükseliş senesi olduğunu söyleyebiliriz. Gelecek ile ilgili planları olan kripto para kullanıcılarının mutlaka almaları gereken bir coin birimidir. Dydx coinin aslı fiyatını tahmin edebilmek için izleyebileceğimiz bazı yollar var. Örneğin bu kripto para birimine en yakın olan kripto para birimi ile karşılaştırma yapabiliriz. Bununla beraber defi üzerinde yer alan işlem boyutu ve kar detayları ile ilgili bilgileri takip etmeniz işinize yarayabilir. Kazanç sağlamak istiyorsanız mutlaka bunları takip etmelisiniz.

DYDX coini detaylı bir şekilde yorumlayabilmek için bir kaç farklı analiz tablosunu incelemeli ve alım satım yorumlarına dikkat etmeliyiz. Piyasada sürekli olarak dalgalanmalar yaşayan buna rağmen bir hayli ilgi göre bir coindir. Günlük işlem hacimlerini incelediğimizde bunu çok net bir şekilde görebiliriz.

DYDX Fiyatı ve Piyasa Verileri

dYdX fiyatı bugün 4,86  dolar ve 24 saatlik işlem hacmi ise  97.122.780 dolardır. Fiyatı geçtiğimiz son 24 saatte 3.1% artmıştır. Piyasada olaşımda olan 91 Milyon DYDX coin arzı, dolaşımda olmayanlarla beraber toplamda 1 Milyar coin arzı bulunmaktadır. Ticaretinin en aktif şekilde yapıldığı paltform ise diğer coinlerde olduğu gibi Binance’dir. 


DYDX Coin Kaç TL?

Güncel kripto para piyasası verilerine göre 1 DYDX Coin 50,37 TL’den işlem görüyor. DYDX Coin fiyatı son 24 saat içerisinde 2.28% değişim gösterdi. DYDX Coin’in son 24 saatteki işlem hacmi ise $ 24,147,028 dolar, toplam piyasa değeri ise $ 920,471,650 dolar seviyesinde.

DYDX Coin Kaç Dolar?

Güncel kripto para piyasası verilerine göre 1 DYDX Coin $ 1.55 dolardan işlem görüyor.