Harmony (ONE) Coin Nedir? Geleceği, Yorum, Grafik, Fiyat Tahmini 

Ethereum ağı üzerinden Katman 2 sıralı blok zinciri platformu olarak oluşturulan Harmony, geliştiricilerin ağ üzerinde merkezsiz uygulamalar (DApp’ler) tasarımına oldukça kolaylık sağlar


Ethereum ağı üzerinden Katman 2 sıralı blok zinciri platformu olarak oluşturulan Harmony, geliştiricilerin ağ üzerinde merkezsiz uygulamalar (DApp’ler) tasarımına oldukça kolaylık sağlar.

Ethereum’un pahalı gas fiyatları nedeniyle, daha fazla altcoin ölçeklenebilirlik çözümleri ile geliyor ve DApp’ler yaratmak için en fazla kullanılan ağ olan Ethereum’u tahtan indirmek için yarışıyor. Fakat bu kategoride diğer birçok platformun aksine Harmony, Ethereum ile rekabet etmek yerine onunla beraber çalışmayı hedefleyip bu hedef doğrultusunda planlamalar yapmaktadırlar.

Harmony, ağın hızını ve verimliliğini artırmak için blok zincirinin ağını, daha düşük bir fiyat çıkartarak, parça adı verilen zincirlere bölmek için parçalama adı verilen bir teknik uygulanıp kullanılır. Bu strateji sayesinde, işlemler platformda 3 saniyeden daha kısa sürede sıralanırken, diğer blok zinciri işlemlerinden 100 kat daha az maliyete sahip olur.


Harmony Coin Yorum Ve Geleceği 

Evet hala üzerinde eksikleri olan üzerinde çalışılması gereken birçok şey olmasına rağmen, Harmony Projesinde zayıf ölçekleme ile birlikte çalışıldığı zaman arada ki ikilemi çözdüğü zaman ve DApp geliştiricilerine uygulamaları ve işlemleri ölçeklendirmek için iyi bir platform olarak sunduğu görülmüştür. Platform kullanıcılarına ucuz gas ve işlem ücretleri vaadine sadık kalıyor buda bu işmlerin güvenini sağlıyor bu kolaylık güvenlik göze çarpıyor.

Diğer tüm tokenler ve platformlarda olduğu gibi Harmony daha fazla ana akımın kabulü kazandıkça ONE daha fazla değer kazanmaktadır. Ve daha değerli hale gelecektir. Belki o zaman satın alma, satma ve staking’e ek olarak daha fazla kullanım durumda sabit kalabiliriz.

Harmony Coin Grafik Ve Fiyat Tahmini 

Harmony’in geçmiş fiyat verileri üzerinde derin yapay zeka kullanımı teknik analiz uygulayarak gelecek Harmony fiyat tahminleri/ONE tahmini yapıyoruz. Geçmiş fiyat, Harmony piyasa değeri, Harmony hacim ve daha pek çok özelliği v parametreyi içeren ONE token için maksimum geçmiş verileri toplamak için elimizden geleni en iyisini yapmaya çalışıyoruz. Dijital kripto para birimlerine yatırım yapmak ve bu yatırımı yapan yatırımcıyı iyi bir dönüş sağlaması için bu araştırmalar yapılıyor. Grafik olarak şuan ki grafiği alınması için oldukça mantıklı çünkü her geçen gün coinin değeri arttığı için uzun vadeli yada kısa vadeli bir yatırım için fazlasıyla mantıklı olabilir. İleriki yıllarda karşılığını fazlasıyla alabileceğiniz bir yatırım olacaktır.


ONE Coin Kaç TL?

Güncel kripto para piyasası verilerine göre 1 ONE Coin 0,700680 TL’den işlem görüyor. ONE Coin fiyatı son 24 saat içerisinde -2.47% değişim gösterdi. ONE Coin’in son 24 saatteki işlem hacmi ise $ 7,212,847 dolar, toplam piyasa değeri ise $ 265,646,299 dolar seviyesinde.

ONE Coin Kaç Dolar?

Güncel kripto para piyasası verilerine göre 1 ONE Coin $ 0.021575 dolardan işlem görüyor.