Flamingo (FLM) Nedir? FLM Coin Fiyatı, Grafikler, Piyasa Değeri

Kripto para dünyası içinde DeFi yani merkeziyetsiz para birimleri ağırlık kazanmaya başladı


Kripto para dünyası içinde DeFi yani merkeziyetsiz para birimleri ağırlık kazanmaya başladı. Flamingo (FLM) Coin de bunlardan biri olarak dikkat çekiyor. Öte yandan özellikle Binane borsasına giriş yaptıktan sonra ciddi bir yükseliş yakalayan Flamingo (FLM) Coin, bu bakımda da ilgi odağı olmayı başarmıştı. NEO blok zincir ağı üzerinde inşa edilen Flamingo (FLM) projesi ile kapsamlı bir DeFi altyapısı sağlamayı hedefliyor. Bu hedefine ulaşmak için çaba sarf eden proje aynı zamanda sermaye verimliliği ve birlikte çalışılabilirlik konularındaki performansıyla da öne çıkıyor. 

Flamingo (FLM) Nedir? 

Belirtmiş olduğumuz gibi Flamingo (FLM), NEO blok zincir ağı üzerine kurulu. Kapsamlı bir DeFi altyapısı sunmak için mesai harcayan proje, birden fazla modülü entegre eden bir sisteme sahip.. Flamingo (FLM) projesi, bunu da DeFi protokol kümesi ile gerçekleştiriyor. Tam yığın merkezi olmayan bir finans protokolü olan proje altı ana bileşenden meydana geliyor. Projenin altı ana bileşeni ise şu şekilde: 

  • Wrapper: Bir çapraz zincir varlık ağ geçidi
  • Swap: Zincir üzerinde bir likidite sağlayıcısı
  • Vault: Tek noktadan varlık yöneticisi
  • FUSD: Sentetik bir stabil coin varlığı
  • Perp: AMM tabanlı bir kalıcı sözleşme ticaret platformu
  • DAO: Platform yönetişimi için Merkeziyetsiz Otonom Organizasyon (DAO)

Flamingo (FLM) Coin Fiyatı 

Merkeziyetsiz bir protokol sunan Flamingo (FLM) coin fiyatı inişli çıkış bir grafik çizdi. Bu çerçevede Flamingo (FLM) coin, kripto borsasında tüm zamanların en düşük seviyesinde 12 Mayıs 2022 yılında gördü. Yani coin, kripto dünyasının yaşamış olduğu genel satış baskısından etkilenmiş. Flamingo (FLM) coin’in fiyatı ise 0,079986456498 dolar. Tam tersi, Flamingo (FLM) coin en yüksek seviyesinde 28 Eylül 2020 tarihinde ulaşmış. Bu tarihte ise coinin fiyatı 1,59 dolar rakamını görerek kendi rekor seviyesine ulaşmış. 

Flamingo (FLM) Piyasa Değeri

Flamingo (FLM) coin’in toplamda 376 milyon coin arzı bulunuyor. Flamingo (FLM) Coin ticaretinin en aktif ve en yoğun olarak yapıldığı borsa olarak ise Binance öne çıkıyor. Coin, Binance ile birlikte Bibox, MEXC Global ve OKX gibi borsalardan da temin edilebiliyor. Piyasa değer sıralaması olarka 358. sırada olan Flamingo (FLM) coin’in piyasa değeri ise 72.434.268 dolar olarak görünüyor.