Genesis Vision (GVT) Nedir?

Dağıtılmış defter teknolojisine olan kurumsal ilgi büyük Wall Street oyuncuları riskten korunma fonları ve risk sermayesinin şimdi büyük ölçekte piyasaya girmesiyle son zamanlarda çarpıcı bir şekilde arttı


Dağıtılmış defter teknolojisine olan kurumsal ilgi büyük Wall Street oyuncuları riskten korunma fonları ve risk sermayesinin şimdi büyük ölçekte piyasaya girmesiyle son zamanlarda çarpıcı bir şekilde arttı. Sonuç olarak, geleneksel finansal piyasalar ile blok zinciri ekosistemi arasındaki boşluğu kapatmayı amaçlayan ve yerleşik piyasa paradigmasında mevcut olanları taklit eden hizmetler sunan bir dizi platform piyasaya sürüldü.

Genesis Vision böyle bir platformdur. Başarılı bir ICO’nun ardından Kasım 2017’de başlatılan Genesis Vision yöneticilerin, komisyoncuların, tüccarların, borsaların ve diğer finansal araçların tek bir ara yüz üzerinden çok çeşitli varlıklara erişebileceği bir hizmet oluşturmayı amaçlıyor.

Genesis Vision projesi, güven yönetimi pazarına odaklanmış gibi görünüyor ve profesyonel varlık yönetimini blockchain ekosistemine getiriyor. Lansmanından bu yana, Genesis Vision’ın yerel tokeni (GVT) istikrarlı bir büyüme yaşadı ve mevcut olumsuz piyasa duyarlılığına rağmen çoğu zaman değerini korudu.

Genesis Vision Nedir?

Genesis Vision’ın proje taslağı iddialı görünüyor, çünkü özel güven fonu yönetimi pazarının tüm farklı unsurlarını tek bir platformda birleştirmek karmaşık bir görev. Genesis Vision teknik belgesinde sunulan projenin temel taslağı, ekibin mevcut varlık yönetimi pazarını nasıl düzene sokmayı ve küreselleştirmeyi ve onu blok zincirine getirmeyi planladığının net bir dökümünü veriyor.

Genesis Vision ekibi şu anda özel tröst fonu yöneticilerinin hizmetlerini özel tröst yönetimi fonları tarafından sunulan ticaret stratejilerine göz atabilecek yatırımcılara tanıtmalarına izin verecek bir platform geliştiriyor. Yöneticiler, sırayla borsalarla bağlantı kuran Genesis Vision platformu aracılığıyla brokerlerle etkileşime girer.

Genesis’te oluşturulan bazı fonlar.

Tüm bu unsurları tek bir platformda bir araya getirmek, mevcut özel tröst yönetimi pazarında mevcut sorunları ele alan bazı avantajlar sunar. Geleneksel varlık yönetim sistemleri, yatırımlarıyla ilgili olarak yalnızca bağımsız olarak doğrulanamayan istatistiksel bilgiler alan yatırımcılar için çoğunlukla anlaşılmazdır, bu da kurcalama ve dolandırıcılık için fırsat yaratır.

Genesis Vision’ın çözümü, yüksek verimli, şeffaf güven fonu yönetimi sağlamak için dağıtılmış defter teknolojisinin son derece şeffaf yapısından ve değişmez akıllı sözleşmelerden yararlanır. Yatırımcılar, dünyanın dört bir yanından yöneticilere ve doğrulanabilir, şeffaf ticaret ve kâr istatistiklerine erişebilirken, özel yöneticiler ve fonlar daha fazla yatırımcı çekebilir ve adil rekabetten yararlanabilir.

Genesis Vision Nasıl Çalışır?

Genesis Vision, Ethereum blok zincirinde tüm yatırım işlemleri, kar dağıtımları ve daha da önemlisi “yönetici belirteci” ticareti için kullanılan bir yardımcı program belirteci olarak ERC20 standardı “Genesis Vision Tokelerini” kullanır. Yönetici belirteçleri, Genesis Vision projesinin hayati bir unsurudur – Genesis Vision kullanan her yönetici, yatırımcılar tarafından satın alınan kendi kripto para birimini çıkarabilir.

Yönetici paraları, Genesis Vision dahili borsasında herhangi bir zamanda aktarılabilen veya satılabilen bir varlıktır. Genesis Vision tarafından sunulan GVT/yönetici kripto para modeli, yeni bir kripto para biriminin oluşturulması için önemli bir gerekçe sağlar. Yatırımcılar, platformun kendisinde yönetilen fonlarda tokenize edilmiş yatırımları satın alabilir, satabilir ve takas edebilir, ancak yönetici tokeninin değiştirilebilir doğası, bunun mümkün olduğu anlamına gelir. yatırımcıların bunları herhangi bir noktada GVT’ye dönüştürmeleri ve dış borsalarda ticaret yapmaları için.

Yatırımcıların özel varlık yönetimine yatırım yapmalarına izin vermek, geleneksel modellere göre belirgin bir avantaj sağlar, çünkü şu anda onları genellikle %20’yi aşan yönetim ücretleri yoluyla kullanan finansal aracıları ortadan kaldırır.

Teknik Özellikleri

Genesis Vision, teknik mimarisinin neredeyse her yönünü Ethereum akıllı sözleşmeleri aracılığıyla yönetir. Yönetici hesabı oluşturma, yönetici token ihracı, kar dağıtımı ve modül entegrasyonuna ek olarak yatırımcı, komisyoncu, borsa ve fon kaydı, şeffaf, kamu tarafından denetlenebilir akıllı sözleşmelerle yönetilir.

Yatırımcılar, Genesis Vision platformuyla mobil ve web uygulamaları aracılığıyla etkileşime girerken, aracıların yalnızca kullandıkları ticaret platformu için bir entegrasyon eklentisi yüklemeleri gerekir. Yatırımcılar, Genesis Vision yöneticisi olarak başvurabilir ve onaylandıktan sonra Genesis Vision yöneticisi listesine girebilir. Akıllı bir sözleşme daha sonra her yönetici için 1.000 yönetici parası verir, bu daha sonra yatırımcıların satın alması için kullanılabilir hale gelir ve bu noktada yönetici tarafından kayıt sırasında belirlenen ilk raporlama dönemi başlar.

Raporlama döneminde, her yönetici, Genesis Vision eklentisi tarafından gerçek zamanlı olarak IPFS’de yüklenen ticaret geçmişi ile tercih ettiği ticaret platformunda ticaret yapabilir. Her raporlama döneminin sonunda, entegrasyon eklentisi karları hesaplar ve dağıtır ve ardından yeni bir raporlama dönemine başlar.

Genesis Vision’ın ticaret geçmişi kontrolünün teknik mimarisi, platformun en heyecan verici unsurlarından biridir. Bir yöneticinin benzersiz ticaret stratejisini kesintiye uğratmadan veya ifşa etmeden yönetici ticaret geçmişini doğrulamak için Genesis Vision platformu, yönetici için benzersiz bir şifreleme anahtarı oluşturur ve raporlama döneminde ticaret platformu entegrasyon eklentisi aracılığıyla toplanan tüm verileri şifreler. Raporlama döneminin sonunda, yatırımcıların alım satım performans verilerini doğrulamasını sağlayan bir şifre çözme anahtarı yayınlanır.

Genesis Piyasaları

Genesis Vision kısa süre önce piyasa derinliğini toplayacak ve bir dizi farklı kripto para birimi borsasından kitap sipariş edecek yeni bir proje olan Genesis Markets’ın lansmanını duyurdu. İlginç bir şekilde, Genesis Vision projesi aynı zamanda tüm ticaret araçlarını bir araya getirerek tüccarlara geniş bir ticaret çiftleri, sipariş türleri ve araçları yelpazesini kapsayan kapsamlı bir platform sunacak.

Genesis’in kendine ait borsası.

Genesis Markets ayrıca, tüccarlar için mevcut olan genel likidite seviyesini artırarak, tüccarların mümkün olan en iyi fiyata kripto satın almalarını veya satmalarını mümkün kılar. Genesis Markets platformu öncelikle Genesis Vision projesinin güven yönetimi yönünü geliştirmek için geliştiriliyor.

Kripto para piyasasına giren bir dizi varlık yönetimi platformu var, ancak Genesis Vision hem yatırımcılara hem de yöneticilere benzersiz bir tokenleştirilmiş modeli entegre eden heyecan verici bir konsept sunuyor. Varlık yönetimi sektörünü simgeleştirmeye çalışan birçok blok zinciri platformu, benzersiz bir belirteç için gerekçe sağlamaz. Genesis Vision projesi, dahili Genesis Vision borsası yoluyla aracı ücretleri en aza indirerek tokenleşmesi için güçlü bir argüman sunar.

Genesis Vision blok zinciri platformunun beta lansmanı ve 2018’in üçüncü çeyreğine kadar beklenen web tabanlı müşteri uygulaması ile Genesis Vision, bu yıl geleneksel pazarlardan komisyoncular ve varlık yöneticilerinin yeni ilgisini çekmeye hazır en ilginç blok zinciri projelerinden biri olarak öne çıkıyor.

Genesis Vision (GVT) Nasıl Alınır?

GVT tokenleri bazı popüler borsaların listesinde kendine yer ayırmış durumda. Bu borsalar arasında Binance ve HitBTC de bulunyor. GVT token her iki borsada da BTC karşısında listelendi ve işlem görüyor. Dilerseniz bu borsalar üzerinden GVT tokenlerini satın alabilirsiniz.