İstanbul Blockchain Haftası’nda Bored Ape Yat Partisi rüzgarı esecek

Portekiz’deki BlockDown 2023’ün başarısının ardından Never Bored Ape Party, HAQQ destekli İstanbul Blockchain Haftası’na katılmak üzere özel bir BlockDown x IBW Resmi Afterparty için İstanbul’a doğru yola çıkıyor


Portekiz’deki BlockDown 2023’ün başarısının ardından Never Bored Ape Party, HAQQ destekli İstanbul Blockchain Haftası’na katılmak üzere özel bir BlockDown x IBW Resmi Afterparty için İstanbul’a doğru yola çıkıyor. IRL deneyimlerini NFT’ler ve metaverse ile birleştiren phygital deneyim, canlı Web3 kültürünü kutlayacak.

İSTANBUL, TÜRKİYE – 17 Ağustos 2023 – BlockDown Festival, bu Ağustos ayında İstanbul Blockchain Haftası’nın en önemli etkinliklerinden biri olarak özel Never Bored Ape Party’yi getiriyor. 23 Ağustos 2023’te güneş İstanbul’un üzerinden batarken, Web3 topluluğunun canlı enerjisi, çok beklenen BlockDown x IBW Resmi Afterparty için Vandal Galataport’ta canlanacak. Dünyanın önde gelen NFT TikToker’ı DJ Ape ve ünlü Slovak Pioneer DJ sanatçısı Switch2Smile, Web3 topluluğunun ethosuyla rezonansa giren bir ses manzarası küratörlüğünde görsel-işitsel bir gösteri sunmayı vadediyor.

“Biz sadece etkinliklere ev sahipliği yapmıyoruz. Hikâyeler yaratıyoruz. Kutlama, yenilik ve bağlantı hikayeleri…” diyen İstanbul Blockchain Haftası ve BlockDown Festivali Kurucusu Erhan Korhaliller, “İstanbul’un kalbindeki Never Bored Ape Party, Web3’ü somut ve ilgi çekici hale getirmede çok önemli bir bölüm olacak” diyerek beklentisini dile getirdi.

Never Bored Ape Party, metaverse unsurlarını IRL dünyasına getirmek için yapay zekadan yararlanacak olan DJ Ape’nin heyecan verici bir performansına sahne olacak. Bu Resmi Afterparty, Web3 topluluğunun özü olacak. Böylelikle, müzik, sanat, kültür ve teknolojinin dinamik bir birleşimi, sanal ve fiziksel dünyalar arasındaki sınırları bulanıklaştıracak. Konuklar, kendilerini sanal dünyada kaybederken özel BAYC ürünlerini de ellerine alacaklar.

IBW için BlockDown ile sahne almak müzik yapmanın ötesine geçiyor. Bu insanlar, atmosfer ve Web3’e olan ortak bağlılığımızla ilgili. Bu etkinlik sadece bir parti değil. Web3 evrenindeki kolektif maceramızın bir kanıtı.DJ Ape, “Never Bored Ape Party tek seferlik bir etkinlik değil. Bir dizi deneyim ve web3 etkinlikleri dünyasını dolaşan bir BAYC dijital göçebeler ailesi yaratıyoruz.

Web3 Yaratıcı Pazarlama ve İletişim Ajansı EAK Digital tarafından düzenlenen BlockDown Festival ve Never Bored Ape Party etkinlikleri Web3 kültürünün benzersiz bir füzyonunu vadediyor. Tüm bilet sahiplerine açık olan Resmi Afterparty’de DJ Ape ve Switch2Smile‘ın notalarıyla eğlenebilecekler. İstanbul Blockchain Haftası 22-23 Ağustos tarihleri arasında İstanbul Hilton Bomonti Otel’de gerçekleşecek. Dünyanın dört bir yanından ileri görüşlü liderleri bir araya getiren merkeziyetsiz kültür ve ticaretin bir kutlamasıdır.

Never Bored Ape Party Hakkında

Never Bored Ape Party, Bored Ape ve Mutant Ape NFT sahipleri tarafından küresel topluluk için düzenlenen bu yılki Dubai Uluslararası Boat Show’un resmi bir uydu etkinliği olarak Dubai’de prömiyerini yaptı (Yasal Uyarı: Bu resmi olarak Yuga Labs ile bağlantılı değildir). BAYC ve MAYC topluluğu, her biri farklı kişilik ve özelliklere sahip 10.000 benzersiz elle çizilmiş Maymun ve 20 bin Mutant Maymundan oluşan bir koleksiyon etrafında dönmektedir.
Bored Ape NFT’ler dünya çapında en çok aranan dijital varlıklardan bazıları haline geldi ve fiyatları milyonlara ulaştı.

Bu konuda daha fazla bilgi edinmek için neverboredape.party adresini ziyaret edin

BlockDown Hakkında

BlockDown, müzik, moda, spor, medya, oyun ve eğlence dahil olmak üzere Web3 ve kültürün yakınsamasını kutlayan önde gelen Web3 etkinliğidir. BlockDown, eşi benzeri olmayan nefes kesici bir ortamda sektör liderleriyle ağ kurmak için bir atmosfer sunar.

BlockDown Festivali, 2020 baharında uluslararası Covid-19 krizine yanıt olarak ortaya çıktı ve dünyanın dört bir yanından blockchain ve kripto topluluklarını bir araya getirdi. Sekizincisi düzenlenen BlockDown Festivali: Portekiz, Portekiz’in nefes kesici Algarve Sahili’nde gerçekleştirildi. Geçmiş konuk konuşmacılar arasında Changpeng Zhao, Charles Hoskinson, Akon, Edward Snowden ve Miami Belediye Başkanı Francis Suarez yer almaktadır.

Daha fazla bilgi için blockdownconf.com adresini ziyaret edin.

İstanbul Blockchain Haftası Hakkında

İstanbul Blockchain Haftası, dünyanın dört bir yanından blockchain meraklılarını, sektör uzmanlarını ve düşünce liderlerini bir araya getiren yıllık bir etkinliktir. Yoshihisa Hashimoto, Changpeng Zhao, Ziya Altunyaldız ve Şant Manukyan gibi 120’den fazla uluslararası ve Türk konuşmacının yer aldığı ve 4.000’den fazla katılımcının etkileyici bir katılımına tanık olan Kasım 2022’deki olağanüstü başarısının ardından IBW, 22-23 Ağustos tarihleri arasında Türkiye’nin önde gelen kripto merkezine geri dönecek. Ağ oluşturma, bilgi paylaşımı ve blok zinciri teknolojisindeki en son gelişmelerin keşfedilmesi için dinamik bir platform olan İstanbul Blockchain Haftası, işbirliği ve yeniliğe elverişli bir ortam yaratıyor. Etkinlik, katılımcılara Web3’ün çeşitli yönlerini inceleyen açılış konuşmaları, panel tartışmaları, atölye çalışmaları ve sergiler içeren çeşitli bir program sunuyor. İstanbul Blockchain Haftası, bireylerin kendilerini blockchain dünyasına kaptırmaları ve geleceği aktif olarak şekillendiren benzer düşünen vizyonerlerle bağlantı kurmaları için eşsiz bir fırsat sunuyor.

Daha fazla bilgi edinmek ve IBW biletlerini almak için istanbulblockchainweek.com adresini ziyaret edin.