Kasta Coin Nedir? Kasta Coin Yorum ve Geleceği

Kasta, dijital ödemeleri yeniden tanımlamayı amaçlayan bir kripto ödeme platformudur


Kasta, dijital ödemeleri yeniden tanımlamayı amaçlayan bir kripto ödeme platformudur.

Bitcoin 2009’da ilk piyasaya çıktığında, bankalar ve hükümetler gibi aracıları alakasız hale getirecek bir ödeme devrimi vaat etmişti. Yaratıcıları Satoshi Nakamoto, Bitcoin sahiplerinin transfer ücretleri ve işlem süreleri olmadan neredeyse anında dijital para alışverişinde bulunabilecekleri bir gelecek hayal etti.

Bu anlatı, Bitcoin’in daha çok bir değer deposu haline gelmesiyle değişirken, diğer projeler finans dünyasında devrim yapma mantosunu üstlendi. Böyle bir projenin bir örneği, ödemeyi hızlı, kolay ve ücretsiz yapan kripto platformu Kasta’dır.

Kolay takas motoru ve kişiselleştirilmiş banka kartı sayesinde fiat ve kripto para birimleri ile ödeme yapmak Kasta’dan hiç bu kadar kolay olmamıştı. Platform henüz emekleme aşamasında olmasına rağmen, tanınan bir ödeme sistemi olma potansiyeli kesinlikle var. Kasta’nın KASTA tokenleriyle çeşitli özellikleri nasıl ortaya çıkaracağını ve kullanıcı tabanını nasıl büyüteceğini merak ediyor musunuz?

Kasta Coin Nedir?

Kasta, dijital ödemeleri yeniden tanımlamayı amaçlayan bir kripto ödeme platformudur. Bunu, anında ve sınırsız eşler arası (P2P) kripto işlemlerini etkinleştirerek yapar. Güven, yenilik ve rahatlık omurgasıyla Kasta’nın platformu, dünyayı dünya çapında kripto para biriminin benimsenmesine ve kripto tabanlı bir ekonomiye yönlendirmek genel hedefine sahiptir.

Bir kripto yatırımcısıysanız, daha az bilinen herhangi bir altcoin’in başarısının önündeki en büyük engelin ana akım benimseme olduğunu anlayacaksınız. Bazı projeler ekosistem odaklı bir yaklaşıma sahip olduğundan, yeni gelenlerin entegrasyonunu zorlaştıran giriş engelleri yaratma eğilimindedirler. Kasta’nın durumunda, dünyanın itibari paraya dayalı bir ekonomiden kripto tabanlı bir ekonomiye geçişine yardımcı olmaya çalıştığı göz önüne alındığında, bu husus özellikle önemlidir.

Kriptoya aşina olmayanlar başlangıçta temkinli olsalar da Kasta, eski itibari para ödeme sistemlerindeki birçok sorunu düzeltiyor. Pahalı işlem ücretlerinden uzun uluslararası aktarım sürelerine kadar bu sorunlar, varlıklarını aktarırken verimlilik arayan kullanıcılar için bir darboğaza neden olabilir.

Kullanıcılar kripto ödeme çözümlerini kullanırken daha az sorunla karşılaşabilse de, mevcut projeler, karmaşık döviz bozdurma prosedürleri ve uzun kripto cüzdan adresleriyle uğraşmak zorunda kalma gibi sorunlarla karşılaşıyor.

Kasta, PayPal ve Venmo gibi popüler uygulamalarda normalde göreceğiniz birçok özelliği standart hale getirerek P2P ödemelerini çocuk oyuncağı haline getiriyor. Özellikle bir özellik, Kasta’nın ödeme için fiat veya kripto kullanarak sorunsuz para takaslarını kolaylaştıran kolay takas motorudur .

Bu motor, P2P ödemelerini kolaylaştırmanın yanı sıra, kullanıcıların fiat para birimlerini artırmalarına ve yükseltmelerine yardımcı olarak, herhangi bir kripto para birimini Kasta’nın ödeme ekosistemine dahil etmelerini kolaylaştırır. Kasta’nın kullanımı kolay kripto cüzdanları ve “şimdi al, sonra öde” ödeme çözümü sayesinde bu kolaylık daha da artıyor ve bu da işe alım sürecini çok daha kolay hale getiriyor.

Kasta’nın anında ve ücretsiz olarak kripto gönderme vizyonuna inananlar için yatırımcılar KASTA tokenlerini kontrol edebilir.

KASTA’ Amacı Nedir?

Kasta platformuna özgü olan KASTA, Polygon ağında bulunan ERC20 tokenlerdir. KASTA tokenleri, ücret indiriminden bahis bonuslarına kadar, Kasta ekosisteminde çok çeşitli uygulamalar ve faydalar sunar. KASTA tokenleri, Kasta’nın dünyayı dünya çapında kripto para biriminin benimsenmesine yönlendirme misyonunu destekledikleri için genel platform büyümesinde önemli bir rol oynayacaktır. KASTA tokenleri yardımcı programları şunlardır:

  • Özelleştirilmiş banka kartları
  • Paylaşılan stake havuzlarına katılım
  • Artan geri ödeme teşvikleri
  • Gelecekteki Kasta cashback markaları için oy hakları
  • Daha iyi tavsiye ödülleri
  • “Şimdi al, sonra öde” için döviz kurları ve düşük faiz oranları

Kasta’nın Arkasındaki Takım

Bay Roegind, startup ​​dünyasında on yıldan fazla bir uzmanlığa sahiptir. Finans ve oyun teknolojisinde geçmişi var. İşletmelere müşterileriyle etkili bir şekilde nasıl iletişim kuracakları konusunda danışmanlık yapar. Carl Runefelt, kurucu ortak ve aynı zamanda CMO. Bay Bitcoin’in Twitter’da bir milyon takipçisi var.

Hans-Herko Lusmagi, Kasta’nın CPO’su olmadan önce Avrupa’da önde gelen bir GameTech firmasında baş tasarımcı olarak çalışıyordu. Kasta’nın CTO’su ve aynı zamanda kurucu ortağı olan Sven-Erik Appelberg, çeşitli B2B spor şirketleriyle işbirliği yaptı. Bu yöneticilerin çok fazla sektör tecrübesi var ve bu nedenle Kasta’ya çok değer katıyor.

KASTA Coin Yorum ve Geleceği

Kasta’yı rakipleriyle karşılaştırırken, bahsetmeye değer birçok olağanüstü fayda vardır. BitGo’yu (maksimum işlem güvenliği için saklama cüzdanı sağlayıcısı olarak) kullanmaktan, herhangi bir P2P işlem ücreti almamaya kadar, Kasta ekibinin, hem güvenlik hem de maliyet endişelerini ele alarak kullanıcılarının çıkarlarına tam olarak sahip olduğu açıktır.

Kasta, yol haritasının bir parçası olarak banka kartlarını, bir ortaklık programını, oyunlaştırmayı ve daha fazla kullanıcıyı Kasta’ya atlamaya teşvik etmek için değişim ücretlerini azaltan bir ödeme ağ geçidini piyasaya sürmeyi planlıyor. Kasta’nın katılım cephesinde, KASTA jetonlarına yatırım yapmak, kullanıcılara daha düşük değişim ücretleri ve iyileştirilmiş stake getiri oranları sağlar.

Sınırsız, ücretsiz ve anında işlemler sağlamaya odaklanan Kasta, uzun vadede kesinlikle mükemmel bir seçimdir ve kullanıcılara ödemelerde ve işlemlerde tam özerklik sağlamak için geleneksel ödeme yöntemlerini blok zinciri teknolojisiyle birleştirir. Kripto ödemeleri yapmak için kolay ve verimli bir yol arayan kullanıcılar, Kasta’nın ücretsiz ve yenilikçi platformunu denemek isteyeceklerdir.

KASTA Coin Kaç TL?

Güncel kripto para piyasası verilerine göre 1 KASTA Coin TL’den işlem görüyor. KASTA Coin fiyatı son 24 saat içerisinde değişim gösterdi. KASTA Coin’in son 24 saatteki işlem hacmi ise dolar, toplam piyasa değeri ise dolar seviyesinde.

KASTA Coin Kaç Dolar?

Güncel kripto para piyasası verilerine göre 1 KASTA Coin dolardan işlem görüyor. 2022 yılının Ocak ayı itibariyle KASTA Coin tüm zamanların en yüksek seviyesi rekorunu 1,49 dolarla kaydetti. Bununla birlikte KASTA yılın en düşük seviyesini ise 0,4724 dolarla belirledi.