Kriptomeda Yayıncılık A.Ş.
Mersis No: 0589088289500001
Adres: JUSTWork – Meydan İstanbul AVM, Fatih Sultan Mehmet Mah. Balkan Cad. No: 62 Ümraniye/İstanbul
Tel: +90 212 403 5415
E-Posta: [email protected]
Şirket Yetkilisi: Eray Dengiz
[email protected]

Yayın Koordinatörü / Editorial Coodinator

Tuncay Aydıner
[email protected]

Yazarlar / Authors

Ramazan Eles

Grafik Tasarımcı / Graphic Designer

Enes Cihan Güvenç
[email protected]

Reklam / Advertise

[email protected]

Hukuk Danışmanı / Legal Advisor

Av. Belgin Ayhan
[email protected]

E-posta / Email

[email protected]

Telefon / Telephone

+90 212 403 5415

Tüm Haklar Saklıdır / All Rights Reserved

Yasal Uyarı – coinbilgi.net’te yayınlanan haber ve görseller kaynak gösterilmeden kullanılamaz. coinbilgi.net’te yayınlanan köşe yazılarının ve yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Web sitemiz dışındaki farklı sitelere yönlendirilen linklerin içeriklerinden coinbilgi.net sorumlu tutulamaz.

Gizlilik İlkeleri / Privacy Policy

coinbilgi.net tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları coinbilgi.net’e aittir. coinbilgi.net sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar coinbilgi.net’in yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.

coinbilgi.net’teki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. coinbilgi.net hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.