Takip Edin

Künye

İmtiyaz Sahibi / Grantee

Kriptomeda Yayıncılık A.Ş.
Mersis No: 0589088289500001
Adres: Büyükdere Caddesi No:199 34330 Levent/İstanbul (Workinton Levent 199)
Tel: +90 212 403 5415
E-Posta: info@kriptomeda.com
Şirket Sahibi ve Genel Müdür:
Eray Dengiz
eray.dengiz@kriptomeda.com

Yayın Koordinatörü / Editorial Coordinator

Ömer Ergin
omer.ergin@coinbilgi.net

Yazarlar / Authors

Fatih Çakır
fatih@coinbilgi.net

Caner Karadere
caner@coinbilgi.net

Serdar Dolmacıoğlu
serdar@coinbilgi.net

Meliha Kemerci
meliha@coinbilgi.net

Reklam / Advertise

reklam@coinbilgi.net

Hukuk Danışmanı / Legal Advisor

Av. Belgin Ayhan
belgin.ayhan@coinbilgi.net

E-posta / Email

bilgi@coinbilgi.net

Telefon / Telephone

+90 212 403 5415

Basın Bültenleri / Press Releases

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz.
bilgi@coinbilgi.net

Servis Sağlayıcı / Service Provider

Veridyen İnternet ve Bilişim Hizmetleri

Yazılım Firması / System Management

WordPress

Tüm Haklar Saklıdır / All Rights Reserved

Yasal Uyarı – coinbilgi.net’te yayınlanan haber ve görseller kaynak gösterilmeden kullanılamaz. coinbilgi.net’te yayınlanan köşe yazılarının ve yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Web sitemiz dışındaki farklı sitelere yönlendirilen linklerin içeriklerinden coinbilgi.net sorumlu tutulamaz.

Gizlilik İlkeleri / Privacy Policy

Copyright 2020 coinbilgi.net tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları coinbilgi.net’e aittir. coinbilgi.net sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar coinbilgi.net’in yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.

coinbilgi.net’teki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. coinbilgi.net hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.