Manchester City Fan Token (CITY) Nedir? Yorum, Geleceği, Nasıl Alınır

İngiliz futbol kulübü Manchester City, yılın en inovatif spor kulübü ödülünü kazandıktan sonra kripto ligine de giriş yaptı


İngiliz futbol kulübü Manchester City, yılın en inovatif spor kulübü ödülünü kazandıktan sonra kripto ligine de giriş yaptı.

Manchester City Fan Token, kullanıcılarına Socios.Com üzerinden Manchester City Kulübü tarafınca gösterilen anketlerde oy kullanma gibi pek çok aktivitelerde imkan ve ayrıcalıklar sunmaktadır. Kısaltması “CITY”dir.


Manchester City Fan Token (CITY) Nedir?

Manchester City Fan Token, Premier Lig takımlarından Manchester City kulübünün resmi taraftar kripto para birimidir. Kısaltması ise CITY’dir. Manchester City ve Socios.Com ortaklığında üretilen CITY, Ethereum tabanı ve Chiliz altyapısı kullanılarak 25 Mayıs 2021’de borsalarda listelenmiş olan resmi bir kripto paradır. CITY, piyasadaki benzer taraftar token’ları gibi, kulüplerin taraftarlarla daha farklı ve yakın bir ilişki kurması adına yaratıldı. Taraftarların kulüple ilgili sosyal etkinlikler ağırlıklı olmak üzere bazı kararlarda oy hakkına sahip olmalarını vadediyor. VIP ayrıcalıklardan faydalanmak, oyuncularla tanışma vb. fırsatlar da sunuyor.

Manchester City Fan Token (CITY) Geleceği

Futbolla ilgili her kripto para yatırımcısının ilk olarak merak etmiş olduğu en önemli konulardan biri olan, Manchester City Fan Token (CITY) Geleceği hakkında özel bir değerlendirme yapmak gerekirse, Ethereum tabanlı ve Chiliz altyapısını kullanımına ek olarak, İngiltere’nin hatta dünyanın en önde gelen futbol kulüplerinden CITY için kripto alanında da işlerin epey parlak göründüğü net şekilde ortada.


Manchester City Fan Token (CITY) Yorum ve Nasıl Alınır

CITY en düşük ve en yüksek fiyat ile toplam arz şimdiye kadarki en düşük fiyatını 19.32 dolar ile 25 Mayıs 2021’de görürken, en yüksek fiyatını da 28 Mayıs 2021’de tarihinde 26.85 dolar ile gördü. Toplam arzı 20.000.000 CITY olan kripto paranın dolaşan arzı, 2.678.004 CITY’dir.

Manchester City Fan Token (CITY) hakkındaki yorumlar, çoğu zaman Manchester City ekibini destekleyen taraftarların değerlendirmeleriyle oldukça olumlu yönde. Bunun yanı sıra tüm dünya genelinde taraftar ve destekçi topluluğu olduğunun da altını çizmek gerekiyor.

CITY, madencilik ile üretilen bir kripto para türü değil. Fakat token avı, ödül oyunu ve benzer biçimde aktivitelere katılarak token kazanmak mümkün. Ve son olarak, Manchester City Fan Token (CITY) Türkiye’de yalnız Paribu üzerinden işlem görmektedir.