MarketPeak: Tokenize Edilmiş Varlıklar Topluluğu

MarketPeak, Fintech & Blockchain şirketlerini yatırımcı, alıcı ve iştiraklerle bir araya getirmeyi amaçlayan küresel bir dijital platformdur


MarketPeak, Fintech & Blockchain şirketlerini yatırımcı, alıcı ve iştiraklerle bir araya getirmeyi amaçlayan küresel bir dijital platformdur. Web sitesi, yatırımcıların  startup’lara erkenden destek vermelerine imkan tanıyor. Şimdi kaydolanlar MarketPeak’in çok katmanlı Ödül Planına katılabilirler.

Hangi problemlere çözüm sunuyoruz?

Yatırımcılar, Blockchain şirketleri ve yeni kurulan şirketler bir araya gelmek istiyor. Çoğu, büyüyen pazardan yüksek getiri elde etmek için yatırım yapmak veya yeni teknolojileri desteklemek istiyorlar.

Diğer yandan finans sektörü geniş kapsamlı ancak sektörede pazarlama ve iyi reklamcılık için fırsatlar eksikliği var. Genç ve yeni startup’lar genellikle devasa kripto para şirketlerinin arasında dikkat çekmekte zorluk çekiyorlar.

Neredeyse her gün ortaya yeni FinTech şirketleri çıkıyor ve yatırımcılar bunların hepsini takip edemiyor. Ayrıca, yatırımcılar genellikle konu hakkında çok az şey biliyor ve bu nedenle hangi yeni fikirlerin ve teknolojilerin gelecekteki fırsatları olduğunu tam olarak değerlendiremiyor.

Bunun sonucunda kötü yatırımlar daha sık gerçekleşmekle kalmıyor, aynı zamanda dolandırıcılık nedeniyle para kaybetme olasılığını da artıyor. Ayrıca yatırımcılara cazip koşullar sunulmuyor ve ilgilenen alıcılara ürünü tavsiye etmeleri için komisyon ödenmiyor.

Hangi çözüm önerildi?

MarketPeak‘in devreye girdiği yer burası. Sıfırdan başlamak yerine, her startpup, platforma erişebilir ve ürünlerini yatırım dostu bir topluluğa sunabilir.

Yatırımcılara sadece projeler tanıtılmamakta, aynı zamanda değerlendirmeler  de yapılmaktadır.

Platformumuzdaki topluluk blockchain tabanlı projelere ve ürünlere yatırım yapıyor. Kârın yanı sıra, ödül planına bağlı olarak değişebilecek bir bonus da alıyorlar.

Yeni başlayanlar ve şirketler ICO veya STO’ları gerçekleştirmek için platformu kullanabilir. Varlıklar, sinyaller veya donanım cüzdanları gibi ürünler sunabilirler. Son olarak, en büyük avantaj, topluluğun FinTech şirketlerine yatırım yaparak finansal kaynaklara daha iyi erişmelerini sağlamasıdır.

Yatırımcılar “Özel Satış” turlarına katılabilirler. Böylece bir projeye en erken şekilde giriş hakkı kazanabilirler. Bu onlara varlıklarını herkesten önce alma şansı tanır. En başından beri yatırım yapanlar diğerlerinden daha erken kar edebilirler.

Kayıtlı kullanıcılar için ayrıca yatırım indirimleri vardır ve kullanıcılar benzersiz “Ödül Programı” tarafından ödüllendirilir.
Projeler, ürünler ve belirtilmiş varlıklar, topluluğa satışa sunulmadan önce uzmanlar tarafından kontrol edilir. Bu, toplumu dolandırıcılıklardan ve sahte projelerden korur.

MarketPeak nasıl çalışır?

MarketPeak‘in arkasındaki vizyon, Blockchain projeleri ve topluma ödüller sunan ürünler için bir Fintech platformu sunmaktır.
Bunu başarmak için, projeler satışın erken aşamasında (özel satış, peşin satış) imkanı sunulmaktadır. MarketPeak topluluğunun mevcut ürün ve hizmetler kâr elde etmesi için çaba sarfeder.

Ayrıca, MarketPeak’in odağı, eğitime büyük önem vererek yatırımcı, alıcı ve iştirakler topluluğunu genişletmektir. Çünkü anlayamadığınız şeylere yatırım yapmanız size yardımcı olmaz. Bu nedenle MarketPeak, Üyelik Paketlerinde pazarlama, kişilik gelişimi ve blockchain konusunda daha fazla eğitim sunmaktadır.

Takımımız

MarketPeak’in CEO’su Sergej Heck, yazar, küresel pazarlama uzmanı ve kripto meraklısıdır. Blockchain-hero.com ve coinkurier.de şirketlerinin de kurucusudur. Uluslararası olarak, Sergej birkaç ay içinde küresel bir satış ekibi kurmasıyla tanınır.

STK David Glades, çeşitli varlıkların portföylerini yönetti. Ayrıca “Blockchain Vizyoneri” olarak da bilinir. 2014 yılından beri kripto para birimleri ile ilgilenmektedir.

Son olarak, MarketPeak’te CTO’su ve BT uzmanı Benjamin Bendig var. En son, Based Global’i kurmadan önce Blockchain Bankacılık girişimi Bitwala’da çalıştı. Toplamda, ekip 11’den fazla üyeden oluşuyor.

Sonuç

MarketPeak, küresel ve dijital FinTech platformu ile yatırımcıları ve alıcıları ikna ediyor. Organik erişimi sayesinde, mükemmel bir altyapı ve çok sayıda aktif üye sunuyor, böylece Blockchain projeleri, varlıkları ve ürünleri ölçeklendirme avantajlarından yararlanabilir. MarketPeak ayrıca özel bir ödül programına sahiptir. İştirakler için toplam 5 çeşit ödül vardır. Birlikte alındığında, satışların %56’sını bonus olarak elde etmek mümkün. MarketPeak Topluluğuna şimdi ücretsiz katılın!

Coinbilgi.net yazıda geçen bilgilerden ve ilgili ürün ya da hizmetlerle ilgili hasar, kâr-zarar ya da kayıplardan sorumlu değildir. Coinbilgi.net, yazıda adı geçen şirket, ürün ya da hizmetle ilgili okuyucuların özen göstererek kendi araştırmalarını yapmalarını önerir.

Sponsorlu makaleleriniz için [email protected]