Kripto Para

“Bana biri 69 GayCoin attı Eşcinsel Oldum” Dedi Apple’a Dava Açtı

Yazar: Coin Bilgi

Rusya’da D. Razumilov isimli bir davacı, Apple‘ın kendisini eşcinselliğe yönlendirdiğini iddia ederek teknoloji devine dava açtı. Govorit Moskva adlı yerel medya organının haberine göre 2017 yılında iPhone’una indirdiği kripto para uygulamasından bu yaz başka bir kullanıcının kendisine “69 GayCoin” attığını belirten D. Razumilov söz konusu kripto paraların kendisine “Denemeden yargılama” notuyla geldiğini iddia etti. D. Razumilov’un açıklamalarından bir kesit şu şekilde:

“Bana biri 69 GayCoin attı, Bundan sonra eşcinsel ilişkilere kapıldım şimdi bir erkekle düzenli ilişkim var”

Mahkemeye sunduğu şikayet dilekçesinde Razumilov “Kendi kendime düşündüm; gerçekten bir şeyi denemeden nasıl yargılayabilirim? Bunun ardından eşcinsel ilişkiye girmeyi denemeye karar verdim” ifadelerine yer verdi.

“Aradan iki ay geçti, başka bir erkekle yakınlaştım ve bu işin içinden çıkamıyorum. Şimdi bir erkekle düzenli ilişki içindeyim ve aileme durumu nasıl açıklayacağımı bilmiyorum. Bahsi geçen mesajı aldıktan sonra hayatım daha kötü bir hale geldi ve asla düzelmeyecek.”

Apple’ın “kendisini manipüle ettiğini ve eşcinselliğe ittiğini iddia eden Razumilov bu gerekçeyle Apple’dan 15 bin 300 dolar tazminat talep ediyor.

İlginizi Çekebilir

Bu yazıyı sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak çalışmalarımızı destekleyin. Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın

Yorum Yap