Medieval Empires, MEE Token’ı Piyasaya Sürüyor

Web3 strateji oyunu Medieval Empires, yardımcı token’ı MEE’yi piyasaya sürdüğünü duyurdu


Web3 strateji oyunu Medieval Empires, yardımcı token’ı MEE’yi piyasaya sürdüğünü duyurdu.

Projenin yol haritasında belirleyici bir kilometre taşı niteliği taşıyan MEE token’ın piyasaya sürülmesi, Medieval Empires’ı karakter/oyuncu hayranlarına, oyunculara ve blok zinciri ve kripto meraklılarına vaat edilen son teknoloji Web3 oyun deneyimini sunmaya bir adım daha yaklaştırıyor.

Medieval Empires, MEE Token’ını Tanıttı

Seed ve özel turları başarıyla geride bırakan Medieval Empires, oyun ekosistemini güçlendirmek amacıyla MEE token’ı piyasaya sürdüğünü açıkladı.

Medieval Empires, oyunun duyurulmasından bu yana hızlanarak ilerliyor. Oyun ve blok zinciri ekosisteminde kapsamlı Tokenomics’e sahip bir token ortaya çıkarmak için çok çalışıyor. Proje yol haritalarına göre belirlenen tüm kilometre taşlarına ulaşan ME ekibi, oyna ve sahip ol blok zinciri oyununu başlatma amacına bir adım daha yaklaştı.

Oyunun MEE token’ı (diğer adıyla The Utility Token), Airdrop’lar ve özel Araziler gibi avantajlar sağlıyor. Ayrıca, tahsisleri zaman içinde sona eren seed ve özel yatırımcılar için bir proje token’ı görevi görüyor.

MEE token 19 Aralık 2022 tarihinde ByBit borsasında listelenecek. IDO’lar ise 12 Aralık 2022 ile 17 Aralık 2022 tarihleri arasında WePad, TrustPad, BinStarter, Poolz Finance ve EnjinStarter dahil olmak üzere çeşitli launchpad’lerde gerçekleştirilecek. IDO ve IEO’nun tam programı için lütfen aşağıdaki bağlantıyı ziyaret edin: 

https://www.medievalempires.com/mee-token-launch

Medieval Empires’ın Baş Vizyoner Sorumlusu ve Kurucu Ortağı Assad Dar, yaklaşan büyük etkinlikle ilgili olarak şunları söyledi:

“Medieval Empires birçok önemli kilometre taşına ulaştı ve oyunun sanat, oyun mekaniği ve oyun ekonomisi açısından hızla ilerlediğini görmekten gurur duyuyorum. MEE Token lansmanı hepimiz için büyük bir dönüm noktası. Ana akım ve blok zinciri oyuncularının yanı sıra kripto meraklılarından da yerlerinde kalmalarını rica ediyorum, çünkü olağanüstü bir kripto olayının gerçekleştiğini görmek üzereler.”

Ekibinin bu TGE’ye yol açan çabalarına tam bir güven duyduğunu belirten CEO Jan Berkefeld ise sözlerinde şunlara yer verdi:

“Medieval Empires’ın en sevdiğim yanı, farklı alanlardan en iyi profesyonellerin bu blok zinciri oyununu yaratmak için bir araya gelmiş olması. Oyunumuzu özenle inşa ediyor, taahhüt ettiğimiz yol haritasına göre elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz ve bu TGE bizi oyunun lansmanına bir adım daha yaklaştırdığı için heyecanlıyız. MEE token’ının arzı sınırlı olacak ve oyundaki sahipler için kendine özgü güçleri ve yetenekleri olan oyunun Utility token’ı olacak. Token’ı edinmek isteyenler için birden fazla launchpad ve borsada kullanıma sunmaktan heyecan duyuyoruz.”

Medieval Empires, 2023 yılının ikinci çeyreğinde piyasaya sürülecek ve türünün tek örneği olan bir blok zinciri oyunu olmayı vaat ediyor. Oynaması ve sahip olması ücretsiz ekonomisiyle, oyuncular herhangi bir mücadele vermeden oyuna katılacak ve oyun içinde değerli NFT varlıklarına sahip olabilecekler.

Medieval Empires Hakkında

Medieval Empires, 13. yüzyılda geçen çok oyunculu bir çevrimiçi strateji oyunu. Oyunda Türk Kayı boyu, İngiliz Haçlılar ve Moğollar da dahil olmak üzere çeşitli gruplar farklı NFT ödülleri kazanmak için birbirlerine karşı savaşacak. Polygon blok zinciri üzerine inşa edilen ME, oyuncu erişimi, düşük işlem ücretleri, hız ve güvenlik gibi özellikler sunuyor. Strateji oyunu, Windows, Mac OS X, iOS ve Android dahil olmak üzere çeşitli cihazlarda oynanabilecek.