OKX Borsası Nedir, Ne İşe Yarar?

OKX, dünya çapındaki blok zinciri teknolojisi ile ileri seviyede finansal hizmetler sunan önde gelen kripto para borsasıdır


OKX, dünya çapındaki blok zinciri teknolojisi ile ileri seviyede finansal hizmetler sunan önde gelen kripto para borsasıdır. OKX, kullanıcıların stratejilerini optimize etmelerine yardımcı olmak için binlerce token ve vadeli işlem çifti sunar. Ayrıca, 100’den fazla ülkede milyonlarca kullanıcıya hizmet veren, işlem hacmi açısından büyük dijital varlık borsalarından biridir. Günlük ortalama 1,5 milyar dolarlık hacme sahip olan BTC vadeli işlemleri, sektörde altın standart olarak kabul edilmektedir. OKX, blok zincirinin engelleri ortadan kaldırarak verimliliği artıracağına ve küresel ekonomi üzerindeki önemli bir etkiye sahip olacağına inanıyor. Müşteri deneyimini geliştirmek ve dünyayı değiştirmek için inovasyonlarımızı sürdürmeye çalışıyor.

Güvenlik her zaman en önce gelir. OKX, gelişmiş teknolojileri, dağıtılmış sunucu kümelerini ve GSLB’yi kullanarak, dijital varlık işlemleri için güvenli, istikrarlı ve emin bir ortam sağlar. Aynı zamanda, müşterilerin ihtiyaç ve önerileri doğrultusunda ürünler geliştirir. Böylece onlara sektördeki en iyi al-sat deneyimini sunar.

OKX Ne İşe Yarar?

Burada işlem yapmak için 40’dan fazla varlık arasından seçim yapabilir ve en düşük ücretlerden ticaret gerçekleştirebilirsiniz. Platform, DeFi’nin en iyilerini, dünyanın en güçlü web3 cüzdanını, bir NFT pazar yerini ve çok daha fazlasını sunar. Yolculuğunuza çıkmadan önce kripto ve web3 bilginizi yükseltmeye hazır olun. Güvenli prosedürler çerçevesinde, 7/24 VIP hesap yöneticisiyle çalışabilir, üst düzey sermaye verimliliği sağlayabilir ve tüm ticari ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Platformda kayıt olduktan sonra OKEx’e para yatırmak için iki seçeneğiniz var. İlk olarak kredi kartıyla cüzdanınıza bakiye yükleyebilirsiniz. İkinci olarak, başka bir kripto para cüzdanınız olmalı ki OKEx’e para yatırabilin. Yani daha önce borsaya kayıt olup para yatırmadıysanız, Türk kripto para borsalarından OKEx’e bakiye gönderebilirsiniz.

OKX Kurucuları Kimlerdir?

OKX (eski adıyla OKEx), OK Group’a ait OKCoin’in bir yan kuruluş olarak bilinmektedir. Popüler şirket, Pekin Teknoloji Üniversitesi’nden Uygulamalı Fizik alanında lisans derecesine sahip Çinli bir girişimci olan Star Xu tarafından 2013 yılında Çin’de kuruldu. Star Xu, OK Group’un CEO’sudur. Borsanın şu anki CEO’su Jay Hao’dur. OKX borsası hizmetlerini 100’ü aşkın ülkeye yayıyor. Ancak, Amerika Birleşik Devletleri sınırları içinde yaşayanlar platforma erişim hakkından yoksun.