Pangolin (PNG) Coin Nedir? Geleceği, Yorum, Grafik, Analiz

Pangolin (PNG) coin, kripto para piyasası içinde merkezsiz coin’lerden biri olarak dikkat çekiyor


Pangolin (PNG) coin, kripto para piyasası içinde merkezsiz coin’lerden biri olarak dikkat çekiyor. Pangolin platformunun yerel kripto para birimi  olan PNG, Avalanche borsasını kullanılıyor. Bununla birlikte Pangolin (PNG) coin, Ethereum ve Avalanche üzerinde bulunan diğer kripto paralarla takas edilebiliyor. Pangolin (PNG) coin bu takasa olanak tanımak için aynı zamanda Uniswap otomatikleştirme modelinden de güç almayı ihmal etmiyor. 

Pangolin (PNG) Coin Nedir?

Kripto para dünyasına her geçen gün DeFi, yani merkeziyeti bulunmayan para birimleri eklenmeye devam ediyor. Pangolin (PNG) coin de bu niteliği taşıyan kripto paralar içindeki yerini aldı. 2021 yılının Şubat ayında piyasaya sürülen Pangolin (PNG) coin, yatırımcılardan oldukça fazla rağbet görmüş ve böylelikle yatırımcılarının da yüzünü güldürmeyi başarmıştı. Avalanche üzerinde kurulan ve piyasaya açılan Pangolin (PNG) coin’i benzerlerinden ayıran birtakım özellikler de bulunuyor. Bu çerçevede PNG, birkaç saniyede işlem yapabilme özelliğine sahip. Aynı zamanda yüksek maliyet içermemesi de bir başka artı yönü. Bu sayede PNG, ucuz ve hızlı ticarete de zemin hazırlıyor. Son olarak Pangolin (PNG) coin’de adil ve açık token dağıtımı yapıldığını da belirtelim. Yani Pangolin (PNG) coin %100 topluluk odaklı token dağıtımı benimsemiş durumda. 

Pangolin (PNG) Coin Geleceği 

Pangolin (PNG) coin 2021 yılıında piyasaya girdikten sonra hızlı bir yükseliş ivmesi yakalamıştı. PNG’nin yakaladığı bu ivme yatırımcılarını da bir hayli sevindirmişti. Ancak 2021 yılında yaşanan genel düşüşten nasibini olan Pangolin (PNG) coin, fiyat olarak 2 doların altını test etmeye başladı. Sonrasında kısa bir yükseliş dönemi daha geçiren Pangolin (PNG) coin’den geleceğe dair beklentilerin artmasına yönelik gelişmeler de yaşandı. PNG coinin merkezi kripto para borsalarında listelenmeye başlamış olması bu bağlamdaki en umut verici gelişme olarak görülebilir. 

Pangolin (PNG) Coin Yorum ve Grafik 

Varlık gösterdiği kripto para borsası sayısını arttıran Pangolin (PNG) coin, daha geniş yatırımcı ağına ulaşma fırsatı yakaladı. PNG’nin merkezi kripto borsalarında listelenmesi, yatırımcılar nezdindeki güven duygusunu en üst seviyeye taşıdı. Bu da coin geleceği adına olumlu bir done olarak ele alınabilir. Pangolin (PNG) coin cephesinde yaşanan bu gelişmelerin, özellikle uzun vadede fiyatına olumlu tesir edeceği görüşü, uzmanlar ve yorumcular arasında ön plana çıkıyor.