Aion (AION) Coin Nedir? Geleceği, Yorum, Grafik, Analiz

Kripto para piyasası içerisinde kurumsal bir varlığa dayanarak adından söz ettiren Aion (AION) Coin, bu yönüyle kullanıcıların ve yatırımcıların ilgisini çekmeyi başarıyor


Kripto para piyasası içerisinde kurumsal bir varlığa dayanarak adından söz ettiren Aion (AION) Coin, bu yönüyle kullanıcıların ve yatırımcıların ilgisini çekmeyi başarıyor. Bu bağlamda Kanadalı kurumsal bir blokchain şirketi olan Nuco, AION ağını geliştirdi. Böylelikle Aion (AION) coin’in doğuşu kurumsal bir şirket çatısı altında gerçekleşmiş oldu. Çok katmanlı bir blokchain sistemine sahip olan Aion (AION) Coin bu sayede gizlilik, ölçeklenebilirlik ve çalışma sorunlarına çözüm sunmayı hedefliyor. 

Aion (AION) Coin Nedir?

Birinci nesil blokchain sistemi olan Bitcoin’i takiben ikinci nesil blokcahin sistemine sahip olan Ethereum gibi kripto paralar piyasadaki yerini almıştı. Aion (AION) Coin ise her iki nesilden daha farklı bir yere konumlanarak, dünyanın ilk üçüncü nesil blokcahin kripto para birimi olmayı başarmıştı. Böylelikle genişletilmiş iletişim sistemlerine imkan tanıyan Aion (AION) aynı zamanda uygulamaların yönetilmesine de ciddi derecede katkı sağlıyor. Özel blokchain yapılarını da destekleyen AION ağı, bu ağların birlikte çalışabilmesi için de ortaya güvenli bir mekanizma koyuyor. Kripto para mekanizmasının ve borsasının açık olduğu tehditlere alternatif bir güvenlik duvarı sunmayı da görev edinen Aion (AION), kriptosferde birlikte çalışabilirliği ve güvenliği desteklemeyi amaçlıyor.

Aion (AION) Coin Geleceği 

Aion (AION) coin kayda değer bir süredir kripto para piyasalarında varlık gösteriyor. Kripto para birimi bu yönüyle kullanıcıların ve yatırımcıların güven duygusuna hitap etmiş gibi görünüyor. Aion (AION) coin’in bu alandaki dezavantajı ise fiyat konusunda istikrarsız bir grafik sergilemiş olması. Bu nedenle yakın gelecekte değeri konusunda bir tür belirsizlik bulutu dağılmamış gibi görünüyor. Ancak üçüncü nesil nitelikleri ve hala geliştirebilir özellikler sunması nedeniyle Aion (AION) coin gelecek için yatırımcı ve yeni kullanıcılar kazanmaya fazlasıyla açık. 

Aion (AION) Coin Yorum ve Grafik 

Aion (AION) Coin, yakın geçmişte gördüğü ATH seviyesinden gerilemeye başlamıştı. Bu durum üzerinde kripto para biriminin fiyat olarak doyumu ulaşmasıyla birlikte coin borsanın genel durumu da bir hayli etkili oldu. Bu çerçevede Aion (AION) coin’in geri çekilmesini tamamlayarak akümülasyon sürecinin tamamlanması bekleniyor. Bu sürecin bitmesinin ardından Aion (AION) Coin yeni bir yükseliş trendinden ve yeni zirvedeler söz edilebilir. Bununla birlikte Aion ağının teknolojik donatıları gelecek için kripto para biriminin de elini güçlendiriyor.