Reef Coin Nedir? Reef Yorum, Geleceği, Grafik, Fiyat Tahmini

Dönemler hangi trendlere sahip olursa olsun Reef Coin gibi blockchain projeleri her zaman diğer projelerin üstünde bir kitle yakalamayı başarmıştır


Dönemler hangi trendlere sahip olursa olsun Reef Coin gibi blockchain projeleri her zaman diğer projelerin üstünde bir kitle yakalamayı başarmıştır. Çünkü blockchain projeleri yatırımcılar için aynı zamanda birçok yeniliğe ve gelişmeye kucak açabilme anlamına gelir ancak Reef Coin ve blok zinciri tüm bunlara uygun mu?

Reef Coin Nedir?

Reef Coin; DeFi, NFT ve merkeziyetsiz oyunlar geliştirilmek üzere ortaya çıkarılmış bir katman-1 blok zinciridir.

Substrate Framework kullanılarak oluşturulan Reef Coin; yüksek ölçeklenebilirlik, neredeyse anında işlem hızı ve sıfıra yakın işlem ücretleriyle tanınmıştır. Aynı zamanda Solidity kullanımı ve Ethereum Sanal Makinesi ile olan uyumluluğu sayesinde geliştiricilerin yakından ilgilendiği Reef Coin’in bulunduğu Reef Chain, en gelişmiş EVM uyumlu blok zinciridir.

İlerleyen zamanlarda yalnızca Ethereum değil diğer birçok blok zincirine ait sanal makineleri de desteklemeyi planlayan Reef Coin’in aynı zamanda kullandığı konsensüs mekanizması hisse kanıtı (Proof of Stake) olduğu için ayrıca enerji dostudur demek mümkündür.

Reef Coin Yorum ve Geleceği

Reef Coin, ölçeklenebilirlik sorunlarına karşı ortaya çıkarılan ve esas odak noktasına merkeziyetsiz uygulamalar ve sistemler geliştirilmesini koyan ilk projedir.

Daha sonraları aynı ya da benzer sebeplerle ortaya çıkarılmış başka projeler olsa da Reef Coin bu noktada hem geliştiriciler için hem de yatırımcılar için ilgi odağıdır. Çünkü Reef Coin yalnızca iyi bir projeyle ortaya çıkmamış aynı zamanda sürekli kendini geliştirmiştir bir projedir. Bu nedenle de kripto dünyasıyla yakından ilgilenen birçok kişi Reef Coin’e güvenir ve olumsuz yorum yapılmasına izin vermez.

Reef Coin Fiyat Tahmini

Reef Coin, bu yazının tarihi ve saatine göre söylemek gerekirse 0,1395 TL’den işlem görmektedir.


ATH’si 0,8663 TL, ATL’si 0,098 TL olan Reef Coin’in dolaşımdaki arzı 18.280.715.935 REEF olarak görünmektedir.

Tüm kripto paralar için söz konusu olduğu gibi Reef Coin için de nokta atışı bir fiyat tahmini yapmak imkansızdır. Ancak merkeziyetsiz uygulamaların git gide arttığı ve ilgi gördüğü bir süreçte Reef Coin gibi bir projenin de fiyatının artması kaçınılmazdır.