Sologenic Nedir?

Sologenic, kripto para birimleri ve geleneksel finansal piyasalarını bir araya getiren bir proje ve platformdur

Sologenic

Sologenic, kripto para birimleri ve geleneksel finansal piyasalarını bir araya getiren bir proje ve platformdur. Sologenic, 2020 yılında başlatılan ve kripto varlıkları tokenleştirme, ticaret ve dünya genelinde hisse senetleri, borsa yatırım fonları (ETF’ler), endeksler ve emtiaları temsil eden tokenlar oluşturmayı amaçlayan bir sistemdir.

Sologenic, XRP Ledger üzerine inşa edilmiştir ve bu platformda tokenleştirilen varlıkların ticaretini mümkün kılar. XRP Ledger sayesinde anında ödemeler ve düşük işlem ücretleri sağlanır. XRP üzerine inşa edilen SOLO Coin, bugün büyük oranda değişerek tamamen kendi altyapısını kullanan bir kripto para birimidir.

Projenin merkezinde, kullanıcıların varlık tokenlerini oluşturmasına, ticaret yapmasına ve varlıklarını likiditeye dönüştürmesine olanak tanıyan Sologenic’in kendi kripto para birimi olan SOLO Coin bulunur. SOLO, platform içinde çeşitli kullanım durumları için kullanılır ve kripto varlık tokenlerinin desteklediği çeşitli varlıkların ticaretini kolaylaştırır.

Sologenic, geleneksel finansal piyasaları ve kripto dünyasını birleştiren bir köprü olmayı hedefleyerek, yatırımcılara daha fazla çeşitlilik ve likidite sağlamayı amaçlar. Ayrıca, gerçek dünya varlıklarını dijitalleştiren tokenleştirme işlemi sayesinde, geleneksel varlık sahiplerinin kripto ekosistemine katılmasını ve dijital varlıklarını yönetmelerini kolaylaştırır.

Sologenic.com ve sologenic.org iki ayrı ekiptir. Sologenic.org yani SOLO Core ekibi, Sologenic’in merkezsiz bir ekosistem olarak genişlemesine odaklanırken, sologenic.com ekibi ise Sologenic ekosisteminin önemli bir kullanım alanı olan Menkul Kıymetler Tokenizasyonu’nun başlatılması üzerinde çalışıyor.

sologenic

SOLO Coin İstatistikleri

SOLO fiyatı $641.773,45 24 saatlik işlem hacmiyle ve içeriğin hazırlandığı gün itibariyle $0,156565 şeklindedir. Türk lirası ile bugünkü fiyatı ise ₺4,21. Bu durum son 24 saat içinde fiyatta 1,40% artış ve son 7 günde fiyatta -6,50% azalış anlamına geliyor. Dolaşımdaki 400 Milyonluk arzıyla SOLO, $62.265.488 piyasa değerine sahiptir.

SOLO günlük işlem hacmi nedir?

SOLO işlem hacmi, son 24 saatte $641.773 olmuştur ve bu durum önceki güne göre 20,00 % artış anlamına gelmekte piyasa aktivitesinde güncel bir yükseliş sinyali vermektedir.

Sologenic (SOLO) için tüm zamanların en yüksek noktası nedir?

SOLO İçin ödenen en yüksek fiyat $6,55 şeklindedir ve 2 Aralık 2021 yılında kaydedilmiştir. Buna kıyasla, şu andaki fiyat tüm zamanların en yüksek fiyatına göre -97,62% daha düşüktür.

Sologenic (SOLO) için tüm zamanların en düşük noktası nedir?

SOLO için ödenen en düşük fiyat $0,061723 şeklindedir ve 28 Ekim 2021 yılında kaydedilmiştir. Buna kıyasla, şu andaki fiyat tüm zamanların en yüksek fiyatına göre 152,68% daha yüksektir.

Sologenic (SOLO) piyasa değeri nedir?

SOLO piyasa değeri $62.265.488 şeklindedir. Piyasa değeri token fiyatının dolaşımdaki SOLO token arzı ile çarpılmasıyla elde edilir (400 Milyon token bugün piyasada işlem görmektedir).

Sologenic Nereden Satın Alınır?

Sologenic satın almak veya onunla işlem yapmak için en popüler borsa, Sologenic borsasıdır. Burada en aktif SOLO/XRP işlem çifti, son 24 saatte $94.703,44 işlem hacmine sahiptir. Diğer popüler seçenek MEXC ve Gate.io borsasıdır.

Satın alabileceğiniz diğer bazı borsalar ise şu şekildedir :

  • Bybit
  • ProBit Global
  • Bitrue
  • Bitforex
  • Huobi
  • CoinField
  • HitBTC
  • Poloniex