STARS Coin Nedir?

STARS coin, merkezsiz bir film finansman platform olarak bilinen Mogul Productions kapsamında kullanılan kripto paradır


STARS coin, merkezsiz bir film finansman platform olarak bilinen Mogul Productions kapsamında kullanılan kripto paradır. Mogul Productions, tıpkı bir yapım şirketi gibi faaliyet gösteriyor. Geleneksel sistemde yapım şirketleri sektörde oldukça önemli ve sözü geçen bir yere sahip. Ne yazık ki bu tür şirketlerin sözünün geçiyor oluşu kimi zaman film projelerini olumsuz yönde etkileyebiliyor. Filmi çeken ile pazarlayan arasında yaşanan fikir ayrılıkları sinema sektörüne ya da filmin sanatsal değerine zarar verebiliyor. Mevcut sistemde bağımsız sinemanın sanat içerikli filmlere ağırlık vermesi bu durumdan kaynaklanıyor. Yapım şirketlerinin ve sinema salonlarını tercih ettiği filmler ise reyting getirisi yüksek ve popüler filmler yönünde oluyor. Film çekmek için gerekli imkanlara sahip olamayıp hayallerini gerçekleştiremeyen sinema tutkunlarının varlığından bahsedebiliriz. Modul Productions ekosistemi sahip olduğu merkezsiz yapıdan ve kripto paralardan güç alarak bu gibi durumlara çözüm sağlamayı hedefliyor. STARS coin’lerin kullanıldığı bu platformda son zamanların popüler terimlerinden NFT’lere yer veriliyor. Modul Productions ekosisteminde yönetmenler, film tutkunları ve film finansörleri yer alacak. Platformun yardımıyla sesini duyurmak isteyen herkese imkan sağlanmak isteniyor.

Okumaya devam ettiğiniz bu yazı boyunca Modul Productions ekosisteminde ve bu ekosistemin kripto para topluluğuna ya da sinema sektörüne kazandırdıklarından bahsedeceğiz. Bunun yanı sıra burada kullanılan kripto para STARS coin hakkında da bazı ilgi çekici verileri siz değerli kullanıcılarımızla bu yazıda paylaşacağız. Film sektöründe yer alan ve geleneksel anlayışın getirdiği sorunlar yenilikçi teknoloji ve düşüncelerle bertaraf edilecek. Yazınn devamında Modul Productions ekosisteminin detaylarına ve kullanıcılara sunduğu imkanlara erişebilirsiniz.

STARS Coin Ne Zaman Çıktı?

STARS coin projesi, kripto para piyasasındaki ilk çalışmalarına 2021 yılında başladı. Bu içerik 2022 yılının ikinci haftasında hazırlandı. Yani bu projenin nispeten yeni bir girişim olduğu düşünülebilir. Ekip kendisi için belirlediği yol haritasında yer alan temel hedeflere teker teker ulaşabilmek için canla başla mücadele ediyor. Görünüşe bakılırsa STARS coin projesi hiç de fena olmayacak bir başlangıç gerçekleştirmiş. Ekibin gelecekte başarmayı planladıkları arasında DeFi (merkezsiz finans) ekosisteminde ses getirmek ve NFT piyasasına yön vermek gibi seçenekler bulunuyor. Elbette bir kripto para projesinin başarılı olması için çok sayıda etmenin bir araya gelmesi  gerekiyor. Sürprizlerle dolu kripto para piyasasında bu etmenleri elde etmek normalden çok daha zor bir hal alabilir. Bu yüzden STARS coin’in gelecekte nerede olacağını net bir şekilde kestirmek zor.

STARS Coin Fiyatı Nedir?

STARS coin fiyatı ile ilgili en güncel verilere aşağıda yer alan başlıklardan ulaşabilirsiniz. Modul Productions ekibi, bu teşebbüsün kripto para topluluğuna en güzel şekilde tanıtılması için belirli çalışmalara gerçekleştirdi. Bu çalışmalar kapsamında iyi bir web sayfası tasarlayan ekip, platforma yönelik merak edilen tüm sorulara cevap vermek adına tanıtıcı evraka burada yer verdi. Bu evraklara whitepaper denildiğini biliyoruz. Whitepaper dosyaları bir proje hakkında teknik ve piyasa verilerini kapsayan dosyalardır. İyi tasarlanmış bir whitepaper dosyasına sahip projeler kullanıcılar tarafından güvenilir olarak değerlendirilr. STARS coin projesi de bunlara örnek olma özelliği taşıyor.

STARS coin projesinin whitepaper dosyasına göre bu kripto paralardan piyasaya azami düzeyde ne kadar arz edileceğinin bilgisine erişiyoruz. Buna göre piyasadaki STARS coin miktarı toplamda 400 milyon adeti geçmeyecek. Dolaşımda bulunan STARS coin’lerin sayısı ise 306 milyon civarında. Bu sayı toplam arzın yaklaşık %77’sine karşılık geliyor. Dolaşımdaki kripto para adeti fazlayken piyasa değeri de ortalama değerde olunca fiyatın küçük miktarlara tekabül ettiğini görüyoruz. Kripto paraların fiyatına göre değerlendirilmesinin çok sağlıklı olmadığını söyleyebiliriz.

STARS Coin Kaç TL?

Güncel kripto para piyasası verilerine göre 1 STARS coin 0,312713 TL’den işlem görüyor. STARS coin fiyatı son 24 saat içerisinde -3.67% değişim gösterdi. STARS coin’in  son 24 saatteki işlem hacmi ise $ 69,824 dolar, toplam piyasa değeri ise $ 19,303,858 dolar seviyesinde.

STARS Coin Kaç Dolar?                          

Güncel kripto para piyasası verilerine göre 1 STARS coin $ 0.015172 dolardan işlem görüyor. 2022 yılının ocak ayı itibariyle STARS coin tüm zamanların en yüksek seviyesi rekorunu 0,28 dolarla kaydetti. Bununla birlikte STARS coin yılın en düşük seviyesini ise 0,0099 dolarla belirledi.

STARS Coin Nasıl Çalışmaktadır?

STARS coin, Modul Productions ekosisteminde faaliyet gösteren bir kripto paradır. Söz konusu ekosistem ise NFT ve merkezsiz finans ile ilgili faaliyetler veriyor. Verilen faaliyetlerin hedef aldığı sektör ise sinema dünyası. Film yönetmenleri, yapımcılar, film severler ve finansörler bu ekosistemde bir araya geliyor. Merkezsiz bir yapıya sahip olan ekosistem mevcut sistemin sunamadıklarını kullanıcılara vadediyor. Böylece arzu eden herkese olanak verme hedefine ulaşmak mümkün hale gelebilecek.

Modul Productions ekosistemi kullanıcıların NFT alıp satabileceği bir piyasa olarak da işlev gösterecek. Küresel bir NFT platformu olmayı planlayan ekip merkezsiz finans alanında ses getirmek istiyor. Film severleri bu ekosistemde çeşitli avantajların beklediğini söyleyebiliriz. Sunulan olanaklar platformun dinamik ve aktif bir yapıya sahip olmasını sağlayacak.

STARS Coin Nasıl Satın Alınır?

STARS coin satın almak isteyen kullanıcılar bazı kripto para borsalarından faydalanarak bu dileklerini yerine getirebilir. STARS coin alım satımına izin veren borsalara örnek olarak Uniswap, MEXC, Pancakeswap, Probit ya da Latoken isimleri gösterilebilir. Kullanıcılar bu platformlar aracılığıyla STARS coin sahibi olabilirler.