Titan Trading Platform 800 bin dolar yatırım aldı

Ekonomik zorluklar ve durgunluk baskıları nedeniyle çalkantılı bir dönemden geçen kripto para ticaret piyasasının ortasında, Titan Trading Platform Tohum turunda 800.000 dolarlık önemli bir yatırımı başarıyla güvence altına aldı


Ekonomik zorluklar ve durgunluk baskıları nedeniyle çalkantılı bir dönemden geçen kripto para ticaret piyasasının ortasında, Titan Trading Platform Tohum turunda 800.000 dolarlık önemli bir yatırımı başarıyla güvence altına aldı. Bu fon, Hanmi Global, Silla Asset Management, Itrust Asset Management, Sun Gold Exchange, Asia Capital ve yenilikçi teknoloji ürünleri üretme ve tasarlama konusunda uzmanlaşmış teknoloji şirketleri CHEONJO ve Amoeba dahil olmak üzere Güney Kore’nin önde gelen yatırımcılarından geliyor.

Bu saygın Koreli yatırımcıların katılımı Titan projesinin değerinin 8 milyon dolara yükselmesine katkıda bulunmuştur ve sonraki finansman turlarında daha fazla artış beklenmektedir. Buna ek olarak Titan Trading Platform, proje operasyonları, fon yönetimi, yerel ve uluslararası yatırım piyasalarına genişletilmiş erişim konularında deneyimli kuruluşların desteğinden yararlanacak.

Projenin CEO’su Park Young Jin şunları söyledi: “Bu bizim için önemli bir fırsatı temsil ediyor ve yapay zeka ile güçlendirilmiş kripto para ticaretinin geleceğinin altını çiziyor. İki yıldan fazla süren özel araştırma ve geliştirme çalışmalarının ardından, yatırımcıların kripto para ticaretini spekülatif bir kumar olarak değil, otomatik işlemlerin güvenli bir şekilde gerçekleştirilebildiği, istikrarlı kârlar sağlayan ve yatırım karar verme sürecindeki duygusal önyargıları ortadan kaldıran bir alan olarak görmelerinin zamanı geldi.”

Yapay zekâ alanındaki hızlı gelişmeler göz önüne alındığında, yapay zekânın kripto para ticaretine entegrasyonu kaçınılmaz bir trend haline gelmiştir. Yapay zeka teknolojisi, büyük miktarda bilgiyi analiz ederek, kalıpları ve eğilimleri belirliyor. Böylece kripto piyasasına ilişkin doğru tahminler ve öneriler sunarak kripto para birimi alım satım süreçlerini optimize eden hassas ve hızlı veri işleme yetenekleri sunar.

Bu muazzam potansiyelin farkında olan Titan Trading Platform, çeşitli piyasa koşullarına uyum sağlayabilen otomatik ticaret araçları sağlamak için özel algoritmalar ve yapay zeka teknolojilerinden yararlanan son teknoloji bir platform geliştiriyor. Park Young Jin, “Titan’ın otomatik ticaret bot ürünleri Arbitraj, DCA ve Grid algoritması gibi stratejileri bir araya getirerek potansiyel riskleri etkili bir şekilde azaltıyor ve müşterilere güvenli ve güvenilir bir ticaret deneyimi sunuyor. Aslında, geçtiğimiz 6 ay içinde (Haziran’dan Kasım 2023’e kadar), Titan Trading Platformundaki toplam işlem hacmi Binance, OKX, Bitget ve Bybit gibi önde gelen borsalarda 300 milyon doları aştı.”

2022 yılında yirmi yılı aşkın piyasa deneyimine sahip deneyimli trader’lar tarafından kurulan Titan Trading Platform, kripto para birimi ticareti alanında tutarlı kârlar elde etmek için gelişmiş ticaret algoritmalarından yararlanmada öncü bir güç olarak duruyor. Şirket, ileriye dönük planlamasında, bu algoritmaları ticaret botları içinde iyileştirme ve optimize etmeyi planlıyor. Ayrıca şirket, AI Assistant, Ticaret Terminali ve Akıllı Ticaret gibi yeni teklifler sunmaya kararlıdır. Bu ürün hakkında daha fazla bilgi için, ilgilenen okuyucular şu adresi ziyaret edebilir: https://titantrading.io/