TRIG Token (TRIG) Nedir? Yeni Başlayanlar İçin Temel Rehber

TRIG Token (TRIG) Nedir

trig-token-nedir

TRIG Token (TRIG) Nedir?

TRIG: Temel Bilgiler

TRIG Token, blockchain kullanımıyla mevcut savunma teknolojileri ekosisteminde devrim yaratmayı amaçlayan Blocksafe vakfının bir ürünüdür. Esasen, silahla ilgili suçların anonim olarak azaltılmasına yardımcı olmayı amaçlayan bir blok zinciri platformudur.

TRIG, bir kişinin akıllı silah teknolojisini yönetmeye odaklanır ve National Rifle Association of America’da aktif olmaya devam eder Şirket, ABD’deki NRA ve ateşli silah etkinliklerinde aktiftir. Blocksafe temeli, sensör tabanlı savunma teknolojileri için merkezi olmayan bir altyapıdır. Blok güvenli ağı kullanarak modern savunma çağında esnekliği, hızı, anonimliği ve güvenlik özelliklerini artırmayı umuyorlar.

Blocksafe, her tür silah teknolojisi ve bunlar tarafından desteklenen donanım için gelişmiş güvenlik ve gizlilik sağlar. Yetkisiz bir kişi, blok güvenli ağ içinde desteklenen silahlardan herhangi birini kullanmaya çalışırsa, sahibi şirket tarafından doğrudan sahibinin kişisel akıllı telefonundan bilgilendirilir.

TRIG Geliştirme

Blocksafe Vakfı, deneyimli bir Sistem Kodlayıcısı olan ABD Ordusu gazisi Kevin Barnes tarafından kurulmuştur. Bu şirketi kurmanın temel amacı, yenilikçilerin güvenlik endişelerini dışarıdan temin etmeleri için bir yol bulmaktı.

İlk olarak Temmuz 2016’da şirket kitle satışını başlattığında manşetlere çıktılar. Eylül 2016’da projeyi finanse etmek için Bittrex’te ICO (İlk Para Teklifi) şeklinde bir kitle fonlaması etkinliği düzenlendi.

TRIG Token’ın Faydaları Nelerdir?

TRIG Token Teknolojisi

1.Blocksafe vakfı tarafından yayınlanan teknik incelemede, aşağıdakiler gibi çeşitli kullanım durumları sıralanmaktadır:

  • Koruyucu Silah Kasası
  • Merkezi olmayan uygulamalar aracılığıyla sensör verilerini paylaşma
  • Akıllı kilitler
  • Fidye yazılımını önleme
  • IoT cihazlarını kontrol etme
  • Dava
  • Ürün Hırsızlığı
  • Sigorta

2.Blocksafe, birden fazla mevcut seçenekten alınması gereken kesin yolu belirlemek için fikir birliği algoritmalarını kullanır. Ağ, platformda çalıştırılan merkezi olmayan uygulamaları desteklemek için üçten fazla farklı fikir birliği algoritmasını kullanır.

3.Ağa güvenli erişim sağlamak için, Trigger (TRIG) adlı bir kripto para birimi kullanılır. Blok zincirini oluşturmak için Lisk yan zincir teknolojisini kullandı ve aynı blok zincirinde yeni bir token üretti.

4.TRIG token, dahil olan en güvenli şifreleme teknikleriyle güvenli bir para işlem yöntemi sağlar.

5.Blocksafe, bir kişinin kimliğini üçüncü bir tarafla, örneğin bir hükümet veritabanıyla gerçekten paylaşmadan kimliğini silahına kilitlemesine yardımcı olur. Yetkisiz bir kişi bir mermi ateşlerse, yer ve zaman kaydedilebilir.

6.Trigger (TRIG) tokenlar, verileri blok zincirinde depolamaya yardımcı olur. Bu, akıllı silah teknolojileri, kilitler, dergiler ve diğer üretilmiş donanım biçimleriyle çalışacakları anlamına gelir.

7.Bu teknoloji ile çete faaliyetleri daha iyi izlenebilir, kayıp ateşli silahlar tespit edilebilir, saçma silah kullanımından kaçınılabilir. Artı, anonimlik boyunca korunur.

TRIG Token Nasıl Satın Alınır ve Saklanır?

TRIG Token (TRIG) Satın Alma

Blocksafe, sorunsuz ve güvenli token değişim sürecini sağlamak istedi. Bunu sağlamak için şirket 1’e 1 oranını korumaya karar verdi. Bu nedenle şimdilik sadece Bittrex ile ilgileneceği açıklandı. TRIG daha sonra Bittrex’ten kaldırıldı. Artık Binance’te ticarete açık. Kullanıcılar Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) veya Binance Coin (BNB) satın alma ve borsada TRIG ile takas etme ayrıcalığına sahiptir.

TRIG Token (TRIG) Depolama

Trıg Token depolamak için, kullanıcı basitçe karşı taraf bir cüzdan açar. Cüzdanların çoğu BTC’de işlem ücreti alır.Karşı tarafları kullanırken bile TRIG, Bitcoin blok zincirinde sorunsuz çalışır.

TRIG Token (TRIG) Diğer Kripto Para Birimlerinden Nasıl Farklıdır?

Blocksafe ağı ve akıllı tabanca teknolojisi, uygulamasının ilk aşamalarında olan benzersiz bir konsepttir.
TRIG token, diğer herhangi bir kripto para biriminin aksine, fiziksel bir güvenlik güvencesi sağlamak için yapılır.
TRIG sınırlı platformlarda mevcut olduğundan ticaret ölçeği sınırlıdır.

TRIG Token’a Yatırım Yapmalı Mısınız?

Blocksafe, daha akıllı ve güvenli silah kullanımını arayan devrim niteliğinde bir temeldir. Bu programın deneyimli ve yetkin gözetim altında işletilen ve başlatılan uzun vadeli bir hedefi vardır.
Bu nedenle, teknolojinin önümüzdeki birkaç yıl içinde daha geniş erişim ve kabul ile daha büyük bir sonuca ulaşması mümkün olabilir. Aynı zamanda, Blocksafe’in teknik raporu, teknik uygulama ve iş akışının ayrıntılandırılması açısından arzulanan çok şey bırakıyor. Sadece şu anda zayıf bir şekilde açıklanmış akış şemalarının bir derlemesidir.
Güçlü bir başlangıcın ardından TRIG Token fiyatı düştü. Bunun arkasındaki ana nedenlerden biri, insanların Bitcoin’e daha fazla odaklanmasıdır. Ancak, değeri düşük tokenlara yatırım yapmak faydalıdır ve yatırımcı başarıları bunun bir kanıtıdır. Blocksafe’in inşa ettiği güven ile şirketin uzun vadeli vizyonunu yansıtıyor.
Kripto yatırımlarında sabrı korumak elbette önemlidir. Aynı zamanda, çok uzun süre dayanmadan önce araştırmanızı yapmalısınız.