Uzay Geliştirme Temalı NFT Oyunu Project Matthew’ün Kapalı Beta Testleri Başlıyor

BinaryX, uzay geliştirme oyunu Project Matthew’ün kısa bir süre içerisinde piyasaya sürüleceğini duyurdu.  Project Matthew’ün oyun içi görüntülerinin yer aldığı fragmanı yayınlayan BinaryX ekibi, kapalı beta testleri için kayıt sürecini başlatacak.  Project Matthew Nedir


BinaryX, uzay geliştirme oyunu Project Matthew’ün kısa bir süre içerisinde piyasaya sürüleceğini duyurdu. 

Project Matthew’ün oyun içi görüntülerinin yer aldığı fragmanı yayınlayan BinaryX ekibi, kapalı beta testleri için kayıt sürecini başlatacak. 

Project Matthew Nedir? Heyecan Verici Yeni Uzay İnşa Oyunu

Project Matthew, geliştirici BinaryX tarafından yayınlanan yakında çıkacak bir uzay inşa simülasyon oyunudur.

Oyun uzaydaki Matthew adlı bir ülkede geçiyor. Oyunda oyuncular, sahibi oldukları şehirleri daha fazla geliştirmek için endüstriyel üretim hatları kurarak kendi inşaatlar gerçekleştiriyor. 

Uzay Şehri Geliştirme Oyunu Project Matthew

Oyuna başlayan oyunculara ilk olarak kendi şehirlerini kurmaları için bir NFT arsası verilir. Oyuncular, şehirlerini geliştirmek için çöp toplamak, savaşmak veya yeni bölgeleri keşfetmek için farklı becerilere katkıda bulunacak farklı türde yardımcı robotlar inşa edebilirler.

Ordunuza Liderlik Edin

Oyuncular farklı beceri ve yeteneklere sahip bir robot ordusu kurabilir ve büyük ödüller kazanmak için savaş alanında düşmanlara meydan okuyabilir. Savaş alanı farklı zorluk seviyelerine ayrılmıştır. Seviye ne kadar zor olursa, ödüller de o kadar büyük olur.

Uzayı Keşfedin

Project Matthew oyununda ödül ve kaynak kazanmanın en önemli yolu keşiftir. Oyunda, oyuncular tarafından keşfedilmeyi bekleyen komşu ve uzak gezegenlerden oluşan bir koleksiyon bulunuyor. BinaryX İş Operasyonları ve Geliştirme Küresel Başkanı Rudy S, Project Matthew’ün lansmanı hakkında şu açıklamaları kaydetti:

Project Matthew 2023’ün ilk yarısındaki en büyük projemiz. BinaryX ekosistemine yeni oyun türleri getirmek istedik ve bu oyun platformumuzda yer alacak ilk simülasyon oyunu. Oyuncularımızın toprak sahipleri ve kaşifler olarak kendilerini uzaya kaptırmalarını istiyoruz. Genişleyen topluluğumuza yepyeni bir uzay meraklıları ve simülasyon oyuncuları grubunu davet ettiğimiz için gerçekten heyecanlıyız.

Project Matthew Oyununun Resmi Fragmanını İzleyin

Kapalı Beta Testleri için Kayıt Süreci Başladı

BinaryX, Project Matthew’un lansmanını bir kapalı beta testi ile başlatacak Project Matthew’ün kapalı beta testleri için kayıt süreci 13 Mart TSİ 16:00’da başlayacak ve 20 Mart TSİ 14:00’da son bulacak.

Kapalı beta testleri yalnızca Windows kullanıcıları için geçerli olacak. Project Matthew’ün kapalı beta test süreci için daha fazlasını öğrenmek istiyorsanız projenin kayıt sayfasını ve sosyal medya hesaplarını takip edebilirsiniz. 

Kapalı beta testine katılmak için buradaki bağlantıya tıklayabilirsiniz. 

BinaryX Hakkında

BinaryX, BNB Chain üzerinde geliştirilen CyberDragon ve CyberChess oyunlarını geliştiren GameFi platformudur.

BinaryX, merkezsiz bir türev ticaret sistemi olarak faaliyetlerine başladı. BinaryX daha sonrasında merkezsiz video oyunları geliştirmeye başladı ve şu anda Web2 geliştiricilerini Web3’e köprülemek için IGO hizmetleri sunan bir GameFi platformu olarak faaliyet gösteriyor.

BNB Chain’deki en iyi 10 projeden biri olan BinaryX, 100 binden fazla coin sahibi ve aylık 17 bin aktif cüzdandan oluşan geniş bir topluluğa sahip. Ayrıca, 200 milyondan fazla piyasa değeri ile BNB Chain’de işlem hacmine göre en büyük metaverse projelerinden biri. 

BinaryX’in platform token’ı BNX de ayı piyasasına rağmen en güçlü performans sergileyen altcoin’ler arasında yer alıyor. 

BinaryX hakkında daha fazla ayrıntı ve bilgi için lütfen www.binaryx.pro adresini ziyaret edin.

BinaryX deck Hakkında

BinaryX’i Sosyal Medyada Takip Edin: BinaryX | Twitter | Discord | Telegram | YouTube | Medium

İletişim

İletişim Lideri

Kora K.

BinaryX

[email protected]