Türkiye’nin En Kapsamlı Sanal Yatırım Yarışması Başlıyor

Tüm Türkiye’nin gözü kulağı Finans ve Yatırım Akademisi ile Investimate etkinliklerinde olacak


Tüm Türkiye’nin gözü kulağı Finans ve Yatırım Akademisi ile Investimate etkinliklerinde olacak.

Bu sene 8.’si düzenlenen Türkiye’nin en büyük sanal yatırım yarışması Investimate’de yarışmacılar, 5 hafta boyunca Borsa İstanbul’dan alınan anlık verileri kullanarak hisse senedi, VIOP, varant gibi çeşitli işlemleri kullanarak sanal 100.000 TL’lerini arttırmaya çalışacaklar. 5 hafta sonunda bakiyesini en çok artıran 50 kişinin yazdığı strateji raporları alanında yetkin jüri üyelerimizin 2 haftalık değerlendirme sürecinin sonuçlarına göre ödüllerimiz final töreninde sahiplerine ulaşacak. 

Yatırıma dair merak ettiklerinizi evinizin konforundan ayrılmadan öğrenip alanında uzman isimler ile bir araya gelebileceğiniz eğitim serimiz sizleri bekliyor!

İş Yatırım ana sponsorluğunda ve Endless Fairs dijital çözüm ortağında gerçekleştirilecek olan Finans ve Yatırım Akademisi, sizlere finansa dair öğrenmek istediklerinizin tamamına değinen dolu dolu bir hafta sunuyor.

21-24 Mart tarihlerinde online olarak gerçekleştirilecek olan Finans ve Yatırım Akademisi’nde; Şant Manukyan, Emre Alkin, Efe Bulduk, Tuncay Turşucu, Serra Eren Sarıoğlu, Selva Demiralp gibi alanında uzman isimler, Temel ve Teknik analiz, Seçim Sonrası Dönemde Türkiye Ekonomisi, Web3.0/Blokchain, Yatırım Fonları, Küresel Piyasalar gibi eğitim oturumlarıyla katılımcılar ile bir araya gelecek.

Türkiye’nin En Büyük Yatırım Yarışması Investimate

Yatırım Finansman ana sponsorluğunda ve Foreks altyapısıyla gerçekleştirilecek olan Investimate, sizlere sıfır risk ile borsada işlem yapabilme fırsatı sunuyor.

3 Nisan tarihinde başlayacak olan Investimate 5 haftalık yarışma sürecinin ardından 5 Mayıs günü sonlanacaktır. Jüri değerlendirme sürecinin ardından 21 Mayıs’ta Final töreni ile yarışmanın kazananları açıklanacaktır. Siz de hem Borsa İstanbul’da tecrübe edinmek hem de birbirinden değerli ödülleri kazanma fırsatı yakalamak için Investimate Sanal Yatırım Yarışması’ndaki yerinizi alın!

Daha fazla bilgi edinmek için sosyal medya hesaplarına ve kayıt linkine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Kayıt Linki: https://investimate.foreks.com/#!/login

İnternet Sitesi: https://ikboun.net/investimate/

Instagram Sayfası: https://www.instagram.com/investimate23/

Twitter: https://twitter.com/investimate23

Linkedin: https://www.linkedin.com/company/investimate23/