Aergo Coin Nedir? Yeni Başlayanlar İçin Temel Rehber

Aergo Coin Nedir

aergo-coin-nedir-temel-rehber

Aergo Coin Nedir?

Aergo, kurumsal kullanıma hazır açık kaynaklı bir blockchain protokolü oluşturmayı hedefleyen bir şirkettir. Şirket, geliştiricilerin ve işletmelerin uygulamalarını bulut içindeki blok zincirinde oluşturabilecekleri, tasarlayabilecekleri ve dağıtabilecekleri bir platform sunuyor. Ayrıca, uygulamalarını özel veya genel blok zincirlerinde kullanma seçeneği de sunulacak.

Aergo: Temel Bilgiler

  • Aergo, günümüzün blok zincirlerinde bulunan BT entegrasyon yazılımı geliştirme, ölçeklenebilirlik, gizlilik ve birlikte çalışabilirliğin karşılaştığı sorunları çözmeyi amaçlayan yeni nesil bir blok zinciridir.
  • Aergo, reaktivite, SQL ve izomorfik programlama gibi özellikler sağlayan ilk platformdur. Sadece bu değil, aynı zamanda Meteor, Aergo ve SQL’den oluşan yeni bir yazılım yığını da başlatacak. Şirketin amacı, geliştiriciler için bir platform oluşturmaktır. Bulutta yeni uygulamalar geliştirmelerine ve dağıtmalarına yardımcı olmaktır. Aynı zamanda hızlı işlemlere yardımcı olur ve işletme maliyetlerini düşürür.
  • Aergo projesi, bir blockchain altyapı sağlayıcısı olan Blocko Inc. tarafından geliştirilmiş ve desteklenmiştir. 2014 yılında kuruldu ve Güney Kore, İngiltere ve Hong Kong’da faaliyet gösterdiği biliniyor.
  • Aergo, izinli bir blok zinciri çözümü olan Coinstack’i kullanacak. Blocko tarafından geliştirilmiştir ve kullanıcıların verilerini mümkün olan en güvenli şekilde üçüncü şahıslarla paylaşmalarına olanak tanır.

Üç ana bileşen Aergo’yu oluşturur. Aergo Chain, Aergo Marketplace ve Aergo Hub 

Blocko, projeye ihtiyaç duyduğu tüm kritik teknolojileri sağlayacak. Coinstack’i de içerir. Coinstack zaten birkaç şirkette başarıyla uygulandı.

Aergo Tokenın Avantajları Nelerdir?

Aergo, dördüncü nesil bir blockchain olur. Bu özel platform, işletmelerin ve geliştiricilerin verileri dağıtılmış ve güvenilir bir BT ekosisteminde paylaşarak yenilikçi uygulamalar oluşturmasını sağlamayı amaçlamaktadır.

Şirket, şirketlerin karşılaştığı blockchain engelleme engellerini ortadan kaldırmak için blockchain tabanlı bir platform oluşturmaya odaklanıyor. Bu platformun ana teknolojisi, halihazırda tüm dünyada 25 milyondan fazla kullanıcıya dağıtılmış olan Coinstack’e dayanmaktadır.
Aergo platformu, Aergo Marketplace, Aergo Hub ve Aergo Chain olmak üzere üç ana bileşenden oluşur. Aergo ekibi en yetenekli insanlardan oluşuyor. Aergo platformunun başarısı için çok çalışıyorlar.

Aergo Token Nasıl Alınır ve Saklanır?

Aergo, Aergo platformunun yerel tokenı olur. Aergo token, platformundaki çeşitli işlemler için birincil ödeme aracı olarak kullanılır.

Aergo Coin Nasıl Alınır?

Aergo tokenlerinizin emniyetini ve güvenliğini sağlayacak bir borsa seçmeniz gerekir. Aergo’nun 7 kripto borsasında mevcut olduğu biliniyor. Bu 7 borsadan herhangi birinden Aergo token satın almayı seçebilirsiniz.

Aergo token satın almayı düşünüyorsanız şu kripto borsalarına güvenebilirsiniz: Bitmax, GoPax, UPBit, Bittrex, Kucoin ve Idex. Ek olarak Aergo coin, işlem hacmi bakımından dünyanın en büyük kripto para alım satım platformu olan Binance aracılığı ile güvenli ve hızlı bir şekilde alınabilir.

Öyle ki Aergo Coin Binance listelenmesi sonrasında popülerliği artıran bir kripto para birimi olmayı başardı. 21 Ekim’de Binance listelenmesinin ardından platformda AERGO/BTC ve AERGO/BUSD işlem çiftleri kullanıcılara hizmet vermeye başladı.

Aergo Tokenın Geleceği Nedir?

Aergo, gelecekte en şeffaf, güvenilir ve açık platformlardan biri olmayı hedefliyor. Sadece önemli sayıda yatırımcı edinmelerine yardımcı olmakla kalmayacak, aynı zamanda platformlarını büyütebilecekler. Sadece bu değil, takipçi sayısı da artacak. Aergo tokenın tüm özelliklerini inceledikten sonra, tokenın yatırım yapmaya değer olduğunu söylemek güvenlidir. Dünyanın en büyük şirketlerinden birinin desteğiyle, yüksek büyüme potansiyeline sahip görünüyor.

Aergo Tokenın Diğer Kripto Para Birimlerinden Farkı Nedir?

Aergo token, teknoloji sağlayıcılarını, hizmet sağlayıcılarını ve altyapı sağlayıcılarını teşvik etmek için kullanılacaktır. Token, başlatıldıktan sonra Aergo ana ağına taşınacaktır. Aergo tokenı çeşitli amaçlar için kullanılacaktır.

Bu şunları içerir:

  1. Farklı ürün ve hizmetleri etkinleştirmek için akıllı sözleşmeler yürütmek.
  2. DPoS fikir birliği algoritmasını ödüllendirmek için.
  3. Ayrıca Aergo Marketplace, Aergo Hub, teknik destek ve diğer varlıklar ve araçlar tarafından sunulan çeşitli hizmetler için bir ödeme yöntemi olarak kullanılacaktır.

Daha fazla geliştirici ve işletme ağa katıldıkça Aergo tokenları daha fazla değerleniyor. Aergo tokenın benimsenmesi, platformun hızı, güvenliği, kullanım kolaylığı ve diğer birçok faktöre bağlıdır.

Aergo Tokena Yatırım Yapmalı Mısınız?

Daha basit bir ifadeyle Aergo, tüm işletmeler için uygun olan yeni nesil bir blockchain platformudur. Temel amaç, geliştiricilerin ve şirketlerin uygulamalarını bulutta hızlı bir şekilde oluşturup dağıtmalarını sağlamaktır. Bu blok zincirleri özel veya halka açık olabilir.

Şirketin temel teknolojisi, Blocko tarafından desteklenen Coinstack’e dayanıyor. Bir şirket olarak Blocko, halihazırda dünyadaki çok sayıda şirkete blockchain teknolojisine dayalı kurumsal sistemler tasarlama ve uygulama konusunda yardımcı oldu. En önemlisi Aergo, dünyanın önde gelen şirketlerinden biri olan Blocko tarafından desteklenmektedir. Aergo tokenindeki yatırımcıların çıkarlarını uyandırmalıdır. Ayrıca, Blocko’nun mevcut müşteri tabanını daha erişilebilir kılmak için Aergo ile tanıtacağını söylemek güvenlidir.

Aergo tokenlerine yatırım yapmanın ana nedenlerinden biri, halihazırda dünyadaki tanınmış ve en iyi risk sermayesi firmaları tarafından destekleniyor olmasıdır. GBIC, Lemniscap, JRR Crypto ve GBIC içerir. Diğer bir deyişle, Aergo zaten güçlü bir yatırımcı tabanına sahip. Aergo’ya yatırım yapmak için daha fazla insanı çekmelidir.