Agrello (DLT) Nedir? Yeni Başlayanlar İçin Temel Rehber

Agrello (DLT) Nedir

Agrello-Coin-nedir-temel-rehber

Agrello (DLT) Nedir?

Agrello: Temel Bilgiler

Agrello, dijital kimlikler ve imzalarla desteklenen sınırsız güven ağları oluşturmaya odaklanan bir Estonya yüksek teknoloji şirketidir. Agrello’nun ürünleri, müşterinin katılımı, güvenli işlemler ve elektronik imzalar için güvenli uygulamalar sağlamak üzere gerçek kişi doğrulama ve güçlü kimlik doğrulama yöntemlerini birbirine bağlayan güçlü dijital kimlik üzerine inşa edilmiştir. Agrello, dijital ekonomiyi ve onu yöneten insanları güçlendirme yetkisine sahiptir.

Agrello Geliştirme

2017’de kurulan Agrello, fiziksel ve dijital dünya arasındaki boşluğu doldurmak için kullanıcı dostu özelliklerle birlikte Blockchain kullanarak yüksek düzeyde güvenlik sunan ilk şirketlerden biridir.

Şu anda, Agrello ürünleri Uygulama mağazalarında mevcuttur ve şahsen tanışmış olsun ya da olmasın insanların birbirlerine güvenmelerini sağlar.

Agrello’nun Faydaları Nelerdir?

Agrello Teknolojisi

Agrello’nun ürünleri, gerçek kişi kimliğini doğrulamak için gerçek zamanlı kullanıcı doğrulaması ve kimlik belgesi eşleştirmesi kullanır. Bu doğrulamaya dayalı olarak, benzersiz dijital kimlik sertifikası oluşturulur. Bu yenilikçi yaklaşım, Agrello’ya rakiplerimize kıyasla dijital kimlik ve elektronik imzaların özgünlüğü ve güvenliğinde teknolojik üstünlük sağlıyor.

Agrello, gelişmiş elektronik imzaların formatlarıyla ilgili AB düzenlemelerini tam olarak destekler. Ek olarak, Agrello, AB tarafından standart olarak kabul edilen tek elektronik imza kapsayıcı formatını (ASICe) destekleyen birkaç şirketten biridir.

Agrello’nun ürünleri, en son güvenlik ve yasal uyumluluğa kök salmış olsa da, kullanımı kolay mobil ve web uygulamaları sayesinde, kullanıcı dostu olma ve üst düzey güvenlik teknolojisini toplu pazar kullanımı için erişilebilir hale getirmeye odaklanır.

Agrello İşlem Süreci

Agrello’nun para birimi, bir Ethereum ERC20 tokenı olan Delta (DLT)’dır. Bitcoin üzerinden fiyatlandırılan işlemler bir KYC süreci gerektirirken, daha küçük işlemler mazur görülmüştür.

Agrello üzerinden işlem yapmak için önce hesabınızı kaydetmeniz ve cüzdanınızı ayarlamanız gerekir. Delta paraları satın almak için biraz BTC veya ETH para birimi ekleyin. Satın alma işleminiz bittiğinde, DLT coinlerinizi herhangi bir Ethereum cüzdanında saklayabilir veya çekebilirsiniz.

Agrello Ana Özellikleri

Paylaşım Ekonomisi: Agrello, araba paylaşımı ve alt sözleşmeler gibi günlük sözleşmeye dayalı etkinlikleri yönetmeye yardımcı olur. Evrak işleri konusunda hiçbir sıkıntı yoktur.
Otomatik: Yapay zeka destekli asistanlar, sizin adınıza anlaşmalar yapmanıza ve görevleri yerine getirmenize yardımcı olur.
KOBİ’ler: Platform, bir serbest çalışan gibi uzun ve kısa vadeli iş ilişkilerini yasal çalışma için herhangi bir harcama yapmadan resmileştirmeyi kolaylaştırır.
Yasal Bağlayıcılık: Agrello’daki sözleşmeler, yasal evrak sıkıntısı ve ilgili maliyetler olmadan tamamen yasaldır, çünkü bu Agrello ağı ve hukuk uzmanlarıyla entegrasyonu tarafından halledilir.

DLT Nasıl Satın Alınır ve Saklanır?

Agrello’nun özelliklerinden yararlanmak için Delta tokenları gereklidir. Delta, ERC20 uyumlu bir tokendır. Bu token aracılığıyla, Agrello kullanıcıları Ethereum blok zincirindeki sözleşmeler ve cüzdanlarla etkileşime girebilir.

DLT Satın Alma

DLT satın almak için Agrello’ya kaydolmanız ve cüzdanınızı ayarlamanız gerekir. DLT’yi HitBTC, YoBit, Mercatox ve CoinCodex gibi kripto para değişim platformlarından da satın alabilirsiniz.

DLT Depolama

Delta depolaması için en iyi seçenek Agrello’nun cüzdanıdır. Ayrıca MyEther Cüzdan gibi herhangi bir Ethereum cüzdanı kurabilir ve paralarınızı içinde saklayabilirsiniz. Ledger Nano S, Trezor ve KeepKey gibi donanım cüzdanları, dijital paralarınızı çevrimiçi dolandırıcılıktan korumak için bazı seçeneklerdir.

Agrello’nun Geleceği Nedir?

Agrello’nun misyonu, blok zinciri teknolojisi yardımıyla hukuk sektörünü yükseltmek ve yasal olarak bağlayıcı akıllı sözleşmeleri gerçeğe dönüştürmektir. Blockchain ağlarında akıllı sözleşmelerin popüler kullanımına rağmen, akıllı sözleşmeler insan dilinde mevcut değildir. Bunun nedeni, bu sözleşmelerin yasal olarak bağlayıcı olmamasıdır.

Agrello’nun gelecekteki yolunda birkaç engel var. Avukatlar, pazar kullanımını genişletmek için platformun işleyişini kabul etmeli ve bu platformun işleyişini tanımalıdır. Ayrıca, kullanıcı deneyimi, platformun uygun bir yasal sözleşme sistemi olarak çalıştığını doğrulamalıdır.

Agrello Diğer Kripto Para Birimlerinden Nasıl Farklıdır?

Agrello’daki her hizmete yalnızca DLT parası ile erişilebilir. Bu altcoin, Agrello’nun kullanıcılarına ve geliştiricilerine fayda değerini sağlamaktan sorumludur.
Gerçekleştirdiği aşağıdaki işlevler nedeniyle diğer kripto para birimlerinden farklıdır:
– Kullanıcılara AI özelliklerini, iş verileri analizlerini ve pazar verilerini sunar
– Diğer para birimlerini ve işlem yöntemlerini Agrello cüzdanıyla entegre eder
– Şablon geliştiricilerini ve gözden geçirenleri teşvik eder ve ödüllendirir
– Güvenli belge imza özelliğini etkinleştirir
– Akıllı sözleşme şablonlarını yükler ve kilidini açar

Agrello’ya Yatırım Yapmalı Mısınız?

Legaltech platformu olarak Agrello, hem küresel hukuk sektörü hem de kripto para piyasası için birçok vaatte bulunuyor. Daha popüler hale getirmek için şirketin kripto paranın değerini güçlendirmesi gerekiyor. Sonuçta tüm işleyişi DLT kripto paralarına bağlıdır.
Şirket kısa süre önce Blockhive ve Polymath ile iki yeni ortaklık yaptığını duyurdu. Bu işbirliklerinin DLT’nin değerini artırması ve akıllı sözleşmelerin kullanımını yaygınlaştırması bekleniyor.
Agrello şimdilik hafife alınan bir konumda gibi duruyor. Uzun vadeli bir yatırım için olumlu sonuçlar yaratma potansiyeline sahiptir. Ekibi, yatırımınızı önümüzdeki yıllarda karlı hale getirecek uzmanlığa ve yol haritasına sahiptir.