ANKR Coin Nedir?

Ankr, dağıtık defter teknolojisine bağlı, merkezi olmayan, daha özel ve kullanıcılar için güvenli uygulamalardır


Ankr, dağıtık defter teknolojisine bağlı, merkezi olmayan, daha özel ve kullanıcılar için güvenli uygulamalardır. Protokoller ve sistemler ile yeni bir internet vizyonuna dayalı olarak tasarlanmış ve üstünde geliştirmeler olmuştur. Ana fikir, kullanıcılara ve ağ katılımcılarına veri ve uygulamalar üzerinde sahiplik, kontrol gibi merkezi otoriteler aracılılara olan ihtiyacı ortadan kaldırır.

Ankr, kolay ve uygun fiyatlı Blokzincir node’ları barındırma çözümleri sağlamak için paylaşılan kaynakları kullanan bir çözüm olarak ortaya çıkmıştır. Bu durum fazlasıyla kolaylık sağlamıştır bu sebepten dolayı önemli bir yere sahiptir.

Ankr, piyasada bulunduğu süre boyunca, paylaşılan kaynakları kullanarak taşıyıcı tabanlı bulut hizmetleri için bir pazar fırsatı oluşturmuştur. Bu da geliştiricilere ve kurumsal müşterilere, genel bulut sağlayıcılarına kıyasla çok daha ucuz bir fiyata Blokzincir nodelarını kolayca dağıtma yeteneğini uygulamaktadır.


ANKR Coin Geleceği 

Ankr ağı, bir bütün olarak cihazlardan ve veri merkezlerinden gelen boşta işlem gücünden yararlanan yeni bir blok zincir çözümünü kolaylamak için uygulanmış ve uygulanmıştır.

Ankr, DeFi ve bulut depolama sektöründe ETH 2.0 ve ANKR tokenlerinin stake edilmesini tamamlayan değerli bir projedir bu proje üstünde fazlasıyla işlem uygulanmıştır. ANKR, interneti merkezi olmaktan çıkarmayı ve Web3’e ve ilgili tüm işlevlere kolay erişim sunmayı amaçladığından, proje işlevsel kurumsal çözümleri, geliştirici AP’lerini ve paylaştırma node’larını kolaylığı sağlamaktadır.


Herhangi bir müşteri kaynakara daha uygun fiyat verip ulaşmasını ekonomisini sağlayan ve aynı zamanda işletmelere kullanılmayan yedek bilgi işlem güçlerinden para kazanma olanağı sağlar. Güvenilir donanımı ilk oluşum olması açısından benzeri olmayan ve bu nedenle yüksek düzeyde güvenlik sağlamaktadır.

ANKR Coin Alınır mı?

Ankr coin, şuan ortlama fiyatındadır fakat buna aldanmamak gerekir. Geleceği fazlasıyla olan bu coin yatırımcıların dikkatini fazlasıyla çekmektedir. Güvenlik açısından fazlasıyla donanımlı olması sebebiyle de dikkat çekmektedir. Güvenlik ve işlem kolaylığı olarak öne çıkmaktadır daha önce yaptığı çıkışlardan dolayı kendinden fazlasıyla söz ettirmiştir. Bu nedenle alınması gereken coinlerden biridir. Grafiğe bakıldığı zaman ortalama duruyor ama bu ortalama fiyat her coinde olduğu gibi değişim yapabilir fakat öne çıkan özellikleri olduğu için çıkış yapmayı hak eden coinlerden biridir. Hepsini topladığımız zaman tercih bakımından kötü bir seçenek olmayacaktır.