Auto Coin Nedir? Auto Coin Yorum, Geleceği, Hedef Fiyatı

AUTO, Binance Smart Chain (BSC) üzerinde 15 Aralık 2020’de başlatılan Autofarm protokolünün yerel yardımcı programı ve yönetişim tokenidir


AUTO, Binance Smart Chain (BSC) üzerinde 15 Aralık 2020’de başlatılan Autofarm protokolünün yerel yardımcı programı ve yönetişim tokenidir.

Auto Nedir?

AUTO, Binance Smart Chain (BSC) üzerinde 15 Aralık 2020’de başlatılan Autofarm protokolünün yerel yardımcı programı ve yönetişim tokenidir. AUTO tokeni, teklif oylaması için kullanılabilir ve protokolden kazanılan ücretleri alacaktır.

AUTO, yalnızca kasa kullanıcılarının AUTO token kasası madenciliği programına katılma fırsatına sahip olmasını sağlayarak, topluluk tarafından adil olarak başlatılan bir token dağıtımını başlattı.

Autofarm Nedir?

Autofarm, DEX toplama sağlayan ve çeşitli blok zincirlerinde çiftçilik toplama sağlayan Merkezi Olmayan Finans ( DeFi ) içindeki bir ürün paketidir. En belirgin şekilde, Autofarm’ın doğuşu BSC’deydi ve çapraz zincir yeteneklerini Huobi ECO Zinciri’ne (HECO) genişletmeye devam etti. Bu yol haritasında gösterildiği gibi daha fazla çapraz zincir ürün planlanmaktadır.

Autofarm, kripto alanında zengin bilgi ve deneyime sahip, kodlar ve akıllı sözleşmelerle ilgilenen kurucu @mildgiraffe tarafından bir proje olarak başladı. Autofarm’ı tek başına başlattı ve protokolün Kilitlenen Toplam Değerinin (Total Value Locked (TVL)) iki aydan kısa bir sürede 5 milyon dolardan 537 milyon dolara düştüğü ve Autofarm’ı  tüm BSC alanında TVL’de 3. sıraya koyduğunda muazzam bir büyümeye tanık oldu. Sonuç olarak, AUTO’nun fiyatı aynı zaman diliminde kabaca 654 kat artarak Autofarm’ın değerini yaklaşık 442 milyon dolara çıkardı.

Kasalar, gas maliyetlerini sosyalleştirerek, verim üretimini ve birleştirme sürecini otomatikleştirerek kullanıcılara fayda sağlar. Autofarm’ın verimli ve makul maliyet-fiyatlandırma modelinin yanı sıra, gaz maliyetleri ile bileşik oluşturma sıklığı arasında verimliliği hedefleyen optimal birleştirme stratejisi göz önüne alındığında, Autofarm, nihai APY’ler açısından en iyi verim toplayıcı olarak öne çıkıyor. Son kullanıcıların ayrıca ilgili protokoller veya DeFi hakkında yeterli bilgiye sahip olmaları gerekmez, bu nedenle Vault’lar pasif bir yatırım stratejisini temsil eder. Amaç, kullanıcıların yatırdığı varlık miktarını artırmak olan bir kripto hedge fonuna benzer.

AutofarmV2

AutofarmV2’nin ön uçta gösterecek pek bir şeyi yok, ancak sözleşmelerimizde birçok güvenlik yükseltmesi yer aldı. Çoğu küçük yükseltmeler/yamalardı.

Auto’yu Farklı Kılan Nedir?

Beefy.Finance ve ACryptoS gibi diğer verim çiftliği projeleriyle karşılaştırıldığında Autofarm arasındaki en büyük fark, piyasadaki en düşük ücretlerden bazılarına sahip olduğunu iddia etmesidir. Autofarm ayrıca, başlangıçta BSC’de başlayıp Huobi ECO Zinciri’ne (HECO) genişlemeden önce zincirler arası yeteneklere sahiptir ve bu yol haritasında daha fazla zincirler arası ürün planlanmaktadır.

Auto’nun iki ana ürünü vardır: Vaults ve AutoSwap.

  • Vaults, verimi optimal aralıklarla birleştiren ve mükemmel verim optimizasyon stratejileri sunan bir verim çiftçiliği platformudur. Kasalar, gas maliyetlerini sosyalleştirerek, verim üretimini ve birleştirme sürecini otomatikleştirerek kullanıcılara fayda sağlar.
  • AutoSwap, kullanıcılara DEX işlemleri için en iyi fiyatları sağlayan bir DEX toplayıcıdır. En iyi fiyat değerini ve en düşük kaymayı sağlamak için işlemleri birden fazla DEX’e böler.

Son kullanıcıların, ilgili temel protokoller veya DeFi hakkında tam bilgi sahibi olmaları gerekmez. Kasalar, kullanıcıların yatırılan varlıklarını artırmayı amaçlayan bir kripto hedge fonuna benzer pasif bir yatırım stratejisini temsil eder.

Auto Yorum ve Geleceği

Bu yöntem yaygın bir uygulama olarak kabul edilmez ve ilk etapta mevduatları caydırabilir. Bununla birlikte, bilgili yatırımcılar, kendisinden sonra para yatıran kullanıcıların tüm giriş ücretlerinden pay alma hakkına sahip olmak için erken likidite sağlayıcıları olmaya teşvik edilebilir ve teşvik edilmelidir.

AUTO tokeni, Autofarm platformunu kullanmak ve kullanıcıların platformun geleceğinde hisse sahibi olmalarına izin vermek için bir teşvik sağlar, bu da Autofarm’ın değerini daha da güçlendirir.

AUTO Grafik

AUTO Coin Kaç TL?

Güncel kripto para piyasası verilerine göre 1 AUTO Coin 614,59 TL’den işlem görüyor. AUTO Coin fiyatı son 24 saat içerisinde -0.74% değişim gösterdi. AUTO Coin’in son 24 saatteki işlem hacmi ise $ 30,399 dolar, toplam piyasa değeri ise $ 1,446,078 dolar seviyesinde.

AUTO Coin Kaç Dolar?

Güncel kripto para piyasası verilerine göre 1 AUTO Coin $ 18.88 dolardan işlem görüyor. 2022 yılının Şubat ayı itibariyle AUTO Coin tüm zamanların en yüksek seviyesi rekorunu 13,532,25 dolarla kaydetti. Bununla birlikte AUTO yılın en düşük seviyesini ise 367.93 dolarla belirledi.