Binance Giriş Nasıl Yapılır? Binance Giriş Yap

Binance, 300’den fazla farklı kripto para birimiyle işlem yapmaya imkan tanır


Binance, 300’den fazla farklı kripto para birimiyle işlem yapmaya imkan tanır. Bu borsanın birçok avantajı vardır, ilki düşük işlem oranıdır ve bu da onu piyasada çok rekabetçi kılar. Ek olarak, Binance Coin’e (BNB) sahip olunduğunda ücretler 2’ye bölünür ve doğrudan BNB olarak ödenir.

Binance’e Kayıt Yap

Binance platformunda hesabınız yoksa öncelikle bir tane hesap oluşturmalısınız. Ana sayfanın ortasında bulunan “Hesap oluştur” seçeneğine veya sağ üstteki “Kayıt Ol” seçeneğine tıklayın.

Açılan ekrana e-posta adresinizi girin. Hesabınızı etkili bir şekilde koruyacak güçlü bir şifre belirleyin. En az 15 karaktere sahip bir şifre oluşturmanız önerilmektedir. Binance Destek dahil olmak üzere şifrenizi veya 2FA kodlarınızı/anahtarlarınızı asla kimseyle paylaşmayın. Ardından “Kayıt Ol” u tıklayın.

Bu adım tamamlandığında, bir doğrulama e-postası gönderilecektir.

E-postanızı doğrulamak için posta kutunuza gidin. E-postanızı açın ve ardından “E-posta adresini doğrula” butonuna tıklayın. Bu doğrulama yapıldıktan sonra, bir sonraki adım için otomatik olarak Binance sitesine yönlendirileceksiniz.

Binance Giriş Yap

Binance hesabınız resmi olarak oluşturuldu. Tek yapmanız gereken giriş yapmak. Binance platformu ana sayfasına girdikten sonra, ekranınızın sağ üst köşesinde bulunan “Oturum Aç” butonuna tıklayın. Daha sonra hesap giriş sayfanıza yönlendirileceksiniz. Bu sayfada, kullanıcı adınızı (E-posta veya Cep telefonu) ve şifrenizi girmeniz gerekecektir.

Platformun web sitesini açıp giriş sayfasına girdikten sonra, e-postanızı ve şifrenizi girin. Giriş düğmesi kullanılabilir olduğunda kimliğinizi doğrulamak için üzerine tıklayabilirsiniz. Bu adım tamamlandığında, bir captcha görünecektir. Bu, gerçekten bir insan olduğunuzu (kötü niyetli bir robot değil) kanıtlamak için tamamlamanız gereken bir testtir. İki adımlı kimlik doğrulamayı etkinleştirdiyseniz, kimlik doğrulama kodunu girmeniz istenecektir.

Binance Destek üyesi olduğunu iddia eden hiç kimseye asla para göndermeyin. Tüm kutular işaretlendikten sonra “Anladım, devam et” seçeneğine tıklayın. Bunu takiben, özellikle telefona yüklenen ve Binance’e çok daha güvenli bir şekilde bağlanmanızı sağlayan güvenli bir uygulama olan “Google Authentication” üzerinden hesabınızın güvenliğini sağlamanız önerilmektedir. Güvenliğiniz için bu uygulamayı şiddetle tavsiye ediyoruz.

Uygulama sizden telefon numaranızı girmenizi isteyecektir. Telefon numarası, hesabınızı güvenceye almanız için istenmektedir. Telefon numaranızın kaydı ticari amaçla kullanılmayacaktır. İzinsiz giriş denemeleri durumunda SMS ile size haber verilir. 

SMS ile alacağınız doğrulama kodunu giriniz.

“Gönder”e tıklayın.