Binance Giriş Yapamıyorum? Binance Giriş Problemi 2022

Diğer tüm Android veya iOS uygulamaları gibi, Binance kripto para borsası uygulaması da kullanıcılarına sık sık sorunlar yaşatır


Diğer tüm Android veya iOS uygulamaları gibi, Binance kripto para borsası uygulaması da kullanıcılarına sık sık sorunlar yaşatır. Bunların başında da “Binance Giriş Problemi” gelmektedir. Bu, özellikle zamanla yarışan kripto para yatırımcıları için can sıkıcı bir durumdur. Peki bu sorunun kaynağı nedir ve en erken nasıl çözülür?

Aşırı Yüklenme

Binance, 25 milyondan fazla kullanıcı tarafından kullanıldığından, bazen platform aşırı yüklenir ve çökme gibi durumlara maruz kalır. Böyle bir durumda geçici kesintiler veya sunucu bakım güncellemeleri yaşanabilir. E-posta ile veya Binance ana sayfasında bildirilen bakım programını kontrol edebilirsiniz. Bu hata sıklıkla meydana gelmese de meydana gelirse çok fazla endişelenmenize gerek yok. Sistem bakımı yapıldıktan sonra hesabınız normale dönecektir. Birkaç saat bekleyin, daha sonra çözülüp çözülmediğini görmek için tekrar giriş yapmayı deneyin. Sık sık Binance’in resmi web sitesini kontrol edin ve platformun web sitesini yeniden yükleyin

Onay Mesajı Alınamaması

Hesap güvenliğinizi SMS ile ayarladığınızda, Binance’e giriş yaptığınızda telefonunuza gönderilen güvenlik kodu gelmeyebilir. Binance’in doğrulama kodu SMS’i göndermemesi yaygın bir hatadır. Bu hata, Binance’in SMS doğrulama sisteminin aşırı yüklenmesinden veya telefon ağınızın sıkışık bağlantı hatasından kaynaklanıyor olabilir. Mobil model ayarlarını yenilemek için telefonunuzu yeniden başlatın.

Yanlış Bilgi Girilmesi

Binance’e giriş yapmak için e-posta adresinizi veya telefon numaranızı kullanmanız gerekir. Daha önce kaydettiğiniz telefon numarasını/e-posta adresini yanlış girdiğinizde, Binance hesabınıza giriş yapamazsınız. Özellikle telefon numarası ile giriş yaparken doğru ülke alan kodunu seçmeniz gerekiyor. Bu adımı atlarsanız, oturum açmayacaksınız. Beş defadan fazla yanlış şifre girerseniz, Binance hesabınızı kilitler. Bu özellik yabancıların hesabınıza giriş yapmak istemesini önlemek için alınmış bir önlemdir. Kilitlendikten sonra hesabı kurtarmak uzun bir prosedür gerektirir.

Telefonunuzun Arızalanması

Mevcut telefon modeliyle ilgili depolama sorunları bazen Binance uygulamasının arızalanmasına da neden olabilir. Öncelikle tarayıcınızın önbelleğini temizleyin. Bu işe yaramadıysa mobil model ayarlarını yenilemek için telefonunuzu yeniden başlatın. Hesabınıza başka bir cihazdan da giriş yapabilirsiniz. Binance platformuna hala giriş yapamıyorsanız uygulamanın en son sürümünü kullanıp kullanmadığınızı kontrol edin. Mevcut sürümü kaldırın ve resmi web sitesinden veya Google/Apple App Store’dan tekrar indirin.