Binance Giriş Şifresi Unuttum, Ne Yapmalıyım? Binance Şifresi Mail Gelmiyor

Binance giriş şifresi unutulursa, sıfırlanması gerekir


Binance giriş şifresi unutulursa, sıfırlanması gerekir. Aksi takdirde, hesaba erişim mümkün olmaz. Binance şifresini sıfırlamak için Binance giriş ekranında Şifremi Unuttum butonuna tıklanması gerekir.  Sonrasında şifreyi sıfırlamak için talimatlar takip edilmelidir. Şifre sıfırlandıktan sonra Binance giriş ekranı tekrar açılmalıdır. Ardından, yeni şifre kullanılarak Binance hesabına giriş yapılabilir.

Binance şifresini sıfırlamak için e-postaya veya telefon numarasına erişim mümkün olmalıdır. E-postaya veya telefon numarasına erişim sağlanamıyorsa hesabı kurtarmak için Binance Destek ile iletişime geçilmelidir.

Binance şifresinin nasıl sıfırlanacağı aşağıda açıklanmıştır:

1. Binance giriş ekranına gidilir. Burada Şifremi Unuttum yazan bir bağlantı bulunur. Bağlantı, Giriş Yap butonunun alt tarafındadır. Şifremi Unuttum’a tıklandığında oturum açma parolasını sıfırlamak için ilk adım atılmış olur.

2. E-posta adresi veya telefon numarası girilir. E-posta veya telefon numarası seçeneklerinden biri seçilir. Parolayı sıfırlamak için e-posta kullanılmak isteniyorsa, E-posta öğesi seçilir. Diğer yandan, şifreyii sıfırlamak için telefon numarası kullanılmak isteniyorsa Mobil öğesi seçilir. Sonrasında, seçeneğe bağlı olarak e-posta adresi veya telefon numarası girilir.  

Binance, sağlanan iletişim seçeneği aracılığıyla kullanıcıyla iletişime geçer. Ardından bir sonraki adıma geçilmesi için İleri butonuna tıklanır. 

3. E-posta adresi veya telefon numarası doğrulanır ve şifre sıfırlanır. E-posta adresi verildiyse, bir güvenlik doğrulamasının tamamlanması gerekir. 6 haneli bir kod e-posta yoluyla gönderilir. Ardından Binance’ın gönderdiği kod girilir ve Gönder tıklanır. Kodu girdikten hemen sonra şifreyi sıfırlamak için ekrana dönüllür. Ekranda Yeni Parola ve Parolayı Onayla olmak üzere iki seçenek bulunur. Yeni bir parola seçilir. Ardından, Parolayı Onayla bölümünde, seçilen parolayı yeniden girilir. Son olarak Binance şifresini sıfırlamak için Gönder’e tıklanır. Artık belirlenen yeni şifre kullaılnarak Binance’e giriş yapılır.

Binance Şifresi Mail Gelmiyor

Kullanıcılar, sunucu hatalarından yanlış e-posta kimliğine kadar birçok nedenden dolayı Binance’dan e-posta alamayabilir. Böyle bir durumda aşağıdaki işlemleri yerine getirmeniz gerekir:

1. İnternet Bağlantısını Kontrol Edin

2. E-posta Adresini doğru girdiğinize emin olun.

3. Binance’in veya e-posta alanınızın sunucuları kapalı ya da bakımda olabilir.

4. E-postanızın spam klasörünü kontrol edin.

5. Gelen Kutunuzun sınırına ulaşıp ulaşmadığını kontrol edin.

Birkaç denemeden sonra hala doğrulama postasını almıyorsanız ve sizin açınızdan herhangi bir sorun görünmüyorsa Binance Destek ile iletişime geçin.