BNX Yatırımcı Güvenini Arttırmak için 1:100 Oranında Bölünecek

Gamefi ve IGO platformu BinaryX, oyunları ve ürünlerine yönelik yatırımcı güvenini büyük ölçüde artırmak için yerel token’ı BNX’in 1


Gamefi ve IGO platformu BinaryX, oyunları ve ürünlerine yönelik yatırımcı güvenini büyük ölçüde artırmak için yerel token’ı BNX’in 1: 100 oranında bölünmeye gideceğini açıkladı.

BinaryX tarafından kısa bir süre önce yapılan açıklamada, platformun yerel token’inin 1:100 oranında bölüneceği duyuruldu. Karar, projenin geliştiricileri tarafından başlatılan DAO oylamasında, bölünmenin gerçekleşmesi için topluluğun ezici bir çoğunluğunun (%99,5) desteğinin alınmasının ardından geldi.

Bölünme için kesin yol haritası kısa bir süre içerisinde BinaryX’in sosyal medya hesapları ve topluluk kanalları üzerinden duyurulacak.

BinartX platformunun yerel token’ı BNX, oyunlar, gelişme fonu ve ekosistemdeki diğer faaliyetler için bir yardımcı token olarak kullanılıyor. Token’ların 1:100 oranında bölünmesi kararı alınmasıyla, ekosistemdeki genel harcama eşiğinin düşürülmesi ve token benimsenmesinin artırılması hedefleniyor. BinaryX Büyüme Başkanı Rudy şu açıklamalarda bulundu:

Geçen yıl, BinaryX dünyanın birçok bölgesinde benimsenmesini arttırdı. Şu anki piyasa durumunu değerlendirdik ve BinaryX’in ekonomik modelini ve ürünlerini daha iyi tanıtmak için BNX’in birim başına mevcut fiyatını optimize edebileceğimiz sonucuna vardık. Topluluğumuzun da bu kararımızda arkamızda olduğundan eminiz. Bölünmenin şüphesiz BNX üzerinde olumlu bir etkisi olacak, yeni kullanım ve tüketim senaryoları sağlayacak ve BNX’in daha geniş çapta benimsenmesini sağlayacak.

CoinMarketCap verilerine göre, 9 Şubat TSİ 14:00 itibariyle BNX 114,5 dolardan işlem görüyor.

BinaryX sürekli olarak yeni oyunlar çıkarıyor. Platform VR/AR oyunlarını ise 2023 yılında IGO platformları üzerinden kullanıma sunmayı planlıyor:

BNX token bölünmesinin yanı sıra BinaryX ekibi, oyunları hakkındaki planlarını da açıkladı. CyberDragon’un uzun zamandır beklenen güncellemesinin ve Project M’in sneak peek’i çok kısa bir süre içerisinde yayınlanacak. BinarX ayrıca önümüzdeki dönemde yapay zeka (AR) ve sanal gerçeklik (VR) oyunlarının da şirketin ürün yelpazesine dahil edileceğini açıkladı. BinaryX şu anda VR projelerinden fon ve danışmanlık desteği almak için başvuru alma sürecine aktif olarak devam ediyor. Konuyla ilgili güncellemeler aktif olarak Twitter ve Discord gibi topluluk kanallarında paylaşılıyor. 

BinaryX Büyüme Başkanı Rudy konuyla ilgili olarak şunları kaydetti:

Bu yıl kullanıcılarımız için işleri daha da hızlandırmak amacıyla, yıl boyunca CyberDragon için bir güncelleme de dahil olmak üzere bir dizi yeni oyun ve oyun güncellemesi yayınlayacağız. Çok yakında bazı oyunlarımızın sneak peek’lerini yayınlayacağız, lütfen bizi takip etmeye devam edin. Her zaman olduğu gibi, holder’larımıza paha biçilmez destekleri için teşekkür ediyor ve 2023’te tüm heyecan verici projelerimizi açıklamayı dört gözle bekliyoruz.

BinaryX hakkında

BinaryX, BNB zinciri üzerinde çalışan CyberDragon ve CyberChess oyunlarını geliştiren GameFi platformudur.

BinaryX, merkezsiz bir türev ticaret platformu olarak faaliyetlerine başladı. Ekibin faaliyetleri kademeli olarak merkezsiz video oyunları geliştirmeye evrildi ve Web2 geliştiricilerini Web3’e köprülemek için IGO hizmetleri sunan bir GameFi platformuna dönüştü.

BNB Chain’deki en iyi 10 projeden biri olan BinaryX, 100 binden fazla coin sahibi ve aylık 30 bin aktif cüzdandan oluşan geniş bir topluluğa sahip. Ayrıca, 250 milyondan fazla piyasa değeri ile BNB Chain’de en iyi işlem hacmine sahip birkaç metaverse projesinden biri. Bununla birlikte BinaryX’in yerel token’ı BNX de ayı sezonuna rağmen iyi bir performans sergilemeye devam ediyor. 

BinaryX hakkında daha fazla bilgi ve detay için:

BinaryX internet sitesi 

BinaryX Medium

BinaryX deck hakkında 

Sosyal medya hesaplarımız: Discord, Telegram ve Twitter

İnternet sitemizden ve YouTube‘tan oyunlarımıza göz atın

İletişim

İletişim Lideri

Sam K.

BinaryX

[email protected]